Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Big Brother Albania 5 në fillim të Shkurtit 2012 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Big Brother Albania 5 në fillim të Shkurtit 2012 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Big Brother Albania 5 në fillim të Shkurtit 2012

2 posters

Shko poshtë

Big Brother Albania 5 në fillim të Shkurtit 2012 Empty Big Brother Albania 5 në fillim të Shkurtit 2012

Mesazh nga WebMaster Mon 3 Oct 2011 - 8:27

Që në fillim kur flasim për Big Brother duhet të bëjmë një saktësim. Është përfolur gjithandej që këtë vit nuk do të ketë një “Big brother” shqiptar dhe këtë gjë, Rezart Aga do ta saktësojë. I pyetur për këtë show, i cili është ekskluzivitet i Top Channel, Rezi na sqaron që sigurisht që edhe këtë vit do të ketë një të tillë. Vetëm pas disa ditësh, në ekranin e Top Channel do fillojë të transmetohet reklama për audicionet.Shtëpia ka nisur të bëhet gati për të pritur vitin e V të këtij reality show.
Bë fillim të shkurtit do të mund të shohim në ekranet tona shoën e Big Brother. Do të ketë plot surpriza, premton Rezi, i cili është dhe “truri” i këtij show.Për ata të “merakosurit” për faktin se do ndërrohet, apo jo prezantuesja, ju themi: Jo. Prezantuesja, edhe këtë vit, për të pestin vit radhazi do të jetë Arbana Osmani.

Edhe këtë vit, njëlloj si vjet do të ketë një përzgjedhje brenda shtëpisë. Pra nuk është e thënë që të gjithë konkurrentët që do shohim të futen natën e parë, do të jenë banorët e përhershëm.

Rezi premton se do të ketë surpriza dhe rikonceptime në shumë aspekte, por tani preferon të mos i thotë të gjitha. Ka përpara një sfidë tjetër, që është “Voice of Albania”, ndaj deri në fillimin e Big Brother do ketë kohë për të publikuar detaje të tjera.

Shekulli
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Big Brother Albania 5 në fillim të Shkurtit 2012 Empty Re: Big Brother Albania 5 në fillim të Shkurtit 2012

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 17:50

me kot se viteve te tjera ishte ky big brother........

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi