Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lezhë, arrestohen vrasësit e Anisa Opingarit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lezhë, arrestohen vrasësit e Anisa Opingarit  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lezhë, arrestohen vrasësit e Anisa Opingarit

2 posters

Shko poshtë

Lezhë, arrestohen vrasësit e Anisa Opingarit  Empty Lezhë, arrestohen vrasësit e Anisa Opingarit

Mesazh nga Durrsaku Fri 14 Oct 2011 - 22:02

LEZHE- Policia e Lezhës arreston të dyshuarit kryesorë të vrasjes së Anisa Opingarit. Trupi i 25 vjecares u gjet i masakruar në plazhin e Shëngjinit më 15 korrik 2011.
Policia bën të ditur se i janë vënë prangat Sokol Baçkës, 26 vjeç dhe Genci Biçmetit, 43 vjeç. Policia e Lezhës nuk jep detaje të shumta të operacionit të kryer 48 orë më parë, por deklaron se të arrestuarit janë autorët e vrasjes.

Pas vrasjes hetimet ishin përqëndruar në pistën e një lidhjeje jashtëmartesore të nënës së dy fëmijëve.

Familjarët e Opingarit kishin humbur kontaktet më 11 korrik, 4 ditë para se gruaja nga Berati, por e martuar në Fier, të gjendej e masakruar.

Sipas policisë Anisa Opingari kishte kryer një telefonate anonime, ku kishte biseduar me prindërit e saj. Bazuar në të dhënat e policisë, 25 vjecarja u kishte deklaruar atyre se ishte larguar nga shtëpia dhe u kishte thënë që të mos e kërkonin. Telefonata ishte kryer rreth ores 23:00 të asaj mbrëmjeje, pasi Opingari i kishte lënë fëmijët në banesën e bashkeshortit.
(s.g/BalkanWeb) Lezhë, arrestohen vrasësit e Anisa Opingarit  Spacer
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lezhë, arrestohen vrasësit e Anisa Opingarit  Empty Re: Lezhë, arrestohen vrasësit e Anisa Opingarit

Mesazh nga T_o_n_i Fri 14 Oct 2011 - 22:06

ti presesh ne fyt keto tipa aman
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi