Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Poezi...** per ty** People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Poezi...** per ty** People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poezi...** per ty**

+31
yllii
elita
Miti
SUZI
anetar
zafina
bukuroshi
POETI
Elin
Gjakushi
embelsira
princesha
CuN@BosS/
leona
migena
Gjakush Tana
Gerushi
Erti
Vellai
Aristogata
Naki
xhoel
gesti
Next
clod
Shaban Cakolli
Erza
rifati
zymer
WebMaster
Bukuria shpirterore
35 posters

Faqja 1 e 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Poezi...** per ty**

Mesazh nga Bukuria shpirterore Thu 29 Jan 2009 - 2:16

Ta dhurova Zemren,
Ti me Lendove,
Ta dhurova Dashurin,
Ti me Largove,
Ta dhurova Syrin,
Ti me Verbove,
Ta dhurova Jeten,
Ti mua me Harrove.....
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 48

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga Bukuria shpirterore Thu 29 Jan 2009 - 2:23

**Dhimbje ne Zemer**


Avione qe ulen,
Te tjer qe ngrihen,
Valigje qe zbrazen,
Enderra qe fiken,


Syt te permalluar,
Nje lot i perthar,
Buzet qe dridhen,
E s'thon dot nje fjal,


Nje Zemer e lodhur,
Nga Zhgenjimi i thurur,
Nje Enderr e tretur,
Nje shkretetir ne pluhur,


Nje Yll qe me ndjek,
I heshtur nga lart,
Me lodhi gjithcka,
Shpirti mu plak,


Me lodhi ky Fat,
Me hedh e me pret,
Dhimbja Sot qan,
Me lodhi kjo Jet.....
Bukuria shpirterore
Bukuria shpirterore
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : **Deutschland**
Postime Postime : 1179
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009
Mosha Mosha : 48

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Mar 2009 - 6:46

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Mar 2009 - 6:47

Poezi...** per ty** Waskostetliebegrosskopivt4
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Mar 2009 - 6:48

mos loto kur pran me sme ke
mos loto kur te degjosh qe kam vdekur
mos loto kur te vrri te vish
mos loto kur te flasin per mua
mos loto kur te kujtohet se qfar me bere
mos loto kur ti kujtosh tradhetin tende
mos loto kur me tash shpres nuk ke
mos loto kur kete e bere vet
mos loto kur e di se varr jam e shtrrier
mos loto ku aty prehet trupi im
mos e mallko tani veten
se fund erdhi.
per ty jetova deri ateher kur era vdekje me erdhi.
per ty jetova me shpres.
por tash gjithqka i erdhi fundi.
sepse ti vet deshte keshtu.
tash te lutem mos harro veq nje gje se per mua ishe ai qe me mbaje te gjall
por ti nga un dhe dorheqje e ateher un skisha nga tja mbaj veq ti mbyll syt per jet..
syyt te cilet te shikuan pa ndal syt qe ndriqonin syt qe u ben det na lotet syt qe tani u byllen nga vdekja...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Mar 2009 - 6:48

Poezi...** per ty** Normal_lule_per_ty
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Mar 2009 - 6:49

Poezi...** per ty** Normal_mos_ik_nga_e_verteta
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Mar 2009 - 6:49

Poezi...** per ty** Normal_poezi_dashurie
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Mar 2009 - 6:50

Poezi...** per ty** Normal_syri_po_qan
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Mar 2009 - 6:51

Poezi...** per ty** F_7i_f183m_9d9b561
Poezi...** per ty** F_4i_f183m_f65747e
Poezi...** per ty** 294Dashuro dhe Fal

--------------------------------------------------------------------------------

Dashuro dhe Fal

Eh mjaft me! Mjaft o i pabese
edhe sikur rrugeve te endesh pa shprese
edhe sikur zeri te dridhet para saj
mos e nemo ate kohe. mos se ti s'ke faj
Mos e lodh me pyetje me mundime shume
mos i faj vec heshtjes, naten e pagjume
mos e shif ne enderr me mall e harruar
mos e sfilit shpirtin, plagen e duruar
Mos o lyps i mjere, mos qaj per te tjere
ne shpirt ti ke dhimbje, loti s'te eshte prere
duro edhe pak semundjen e marre
fytyre vetmitare kapilare te vrare
Falja heshtjen nates, mistike e pabese
buzeqeshje embel, lengimi u tret
nen zene e saj te fshehte
ti dashuron serisht
Ty ethet te mbuluan, kurmi yt u nxi
shplodhu prane kujtimit, fshije mallin sot
leroi ti brengat, doren i shterngo
I epur per ndjenje, syte e tu shkendije
guximi Otellos sa per shtat te ri
kujtoje Shekspirin behu pak i gjalle
VEC MOS E TEPRO..."DASHURO DHE FAL"


Edituar për herë të fundit nga KLEA në Sat 12 Sep 2009 - 7:15, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Mar 2009 - 6:52

Poezi...** per ty** Bsh10
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga zymer Wed 11 Mar 2009 - 9:00

edhe punen do ta nderprej
zymer
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga WebMaster Wed 11 Mar 2009 - 9:02

per ty nje kafe zymer
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga zymer Wed 11 Mar 2009 - 9:02

Per ty, do te qerrosja
zymer
zymer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lipjan
Postime Postime : 714
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga rifati Wed 11 Mar 2009 - 9:12

Poezi...** per ty** Bsh10
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga WebMaster Thu 12 Mar 2009 - 1:04Poezi...** per ty** I430_tew
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga Erza Thu 12 Mar 2009 - 1:47

per ty do beja gjdo gje
Erza
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga Shaban Cakolli Thu 12 Mar 2009 - 2:15

per ty do te pija kafe
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga Vizitor Thu 12 Mar 2009 - 20:05

per ty do beja gjdooo gjeeee
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga Erza Thu 12 Mar 2009 - 21:02

Pe ty .do haja ni pul
Erza
Erza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2917
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga Vizitor Thu 12 Mar 2009 - 21:10

per mu do haje pulll.

edhe une do haja nji kingjj por vetem do e niss, jo per ta hanger gjith
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga clod Thu 12 Mar 2009 - 23:26

per elhamiu i jap :birre:
clod
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga Vizitor Thu 12 Mar 2009 - 23:30

neoo flm shummmmmmmmmmmmmmmmmm
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga clod Thu 12 Mar 2009 - 23:32

ska problem lal :king:
clod
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga Vizitor Fri 13 Mar 2009 - 0:03

po bere gjiro nga kosova
me bej zile
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 13 Mar 2009 - 1:59

une shkruaj vargje
jo foto poezi

per ty vargje nxjerr nga zemra
fotografia je ti.
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Mar 2009 - 9:13

per ty sbej mo asgjo kam bo boll :gezim:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga rifati Fri 13 Mar 2009 - 9:14

beje cdo gje qe kam mundesi per mire kuptohet
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga Next Fri 13 Mar 2009 - 10:08

per ty e bej nje kafe
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Mar 2009 - 10:11

per ty.....hmmmm kafe edhe une edhe per ty rifat
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga rifati Fri 13 Mar 2009 - 10:13

per ty fjale te mira them j e shoqe e mire flm
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga Vizitor Fri 13 Mar 2009 - 11:23

per tyyy , do pijaa ujjjjjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 13 Mar 2009 - 11:56

per ty :kis:
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga WebMaster Fri 13 Mar 2009 - 11:57

per ty kam shum rrespekt
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 13 Mar 2009 - 11:59

per ty kam rrespekt edhe une lule
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga Shaban Cakolli Sat 14 Mar 2009 - 4:58

Bulletin: Poezi...** per ty** 003j012yFtZ


a e sheh kete zemer
vetem per ty rrah
sikur ti mos ishe
qe moti ish tha
andaj merre me te mire
sahere rrah puls
sot eshte kohe e veshtire
mund ta grabit kush
kur kete nuk e thoja
nuk gjeja qetesi
dua te deftoi
kjo rrah veq per ty.
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga gesti Sat 14 Mar 2009 - 5:26

vras 14te
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga rifati Sat 14 Mar 2009 - 9:22

h a pulen e pjekur
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga xhoel Sat 14 Mar 2009 - 10:11

per ty shpall luften e tret boterore
se te kam shume xhan :kis:
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga WebMaster Sat 14 Mar 2009 - 10:12

:gezim: per ty do te kem kohe po te vish haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poezi...** per ty** Empty Re: Poezi...** per ty**

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi