Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

+2
Єямєℓiиdå
kasperi
6 posters

Shko poshtë

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... Empty Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

Mesazh nga kasperi Sun 16 Oct 2011 - 9:45

[You must be registered and logged in to see this image.]Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....Dikush ka thënë se sharmi, është formula e një lëngu magjik, pirja e të cilit të shndërron në një qenie të pa rezistueshme seksualisht; është marrje-dhënie e pakufizuar hormonale. Fantazitë njerëzore nuk kanë fund në këtë aspekt, duke filluar që nga përrallat me “hirushe” që transformohen në princesha, deri te filmat hollivudianë. Sipas studiuesve, tërheqja seksuale është një reaksion kimik, i feromoneve (hormonet e dëshirës), por mund të konsiderohet edhe si një gjendje mendore: Të jesh dhe jo të dukesh. Do të thotë të vlerësosh atë çka ndjen dhe mënyrën sesi e ndjen. Të pranosh jopërsosmërinë e trupit tënd, por të njohësh pikat e forta të fizikut. Detajet nuk janë asnjëherë të parëndësishme, përkundrazi ato duhet të theksojnë individualitetin tënd; sepse sot jetojmë në një botë ku, vlerat vijnë gjithmonë duke u unifikuar, por e veçanta është cilësia që vlerësohet më shumë.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... Empty Re: Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 16 Oct 2011 - 10:32

Me e bukur se terheqja e natyrshme ska.....sepse dmth aty luan rol ndjenja....nese dikush nuk te terheq atehere dmth qe lidhja nuk zgjat.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... Empty Re: Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

Mesazh nga Arabela Sun 16 Oct 2011 - 18:43

ska gje me te bukur se sa e natyrshmja,,,,nuk i honeps dot ato qe duan ti imponojne ndjenja dikujt tjeter,,,sepse ne fund perfundojne me bisht nder shale,,,sado qe mundohen ta zgjasin jeten e asaj perpjekjeje artificiale,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... Empty Re: Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

Mesazh nga Maksi Sun 16 Oct 2011 - 20:31

natyrshem
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... Empty Re: Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

Mesazh nga kasperi Wed 19 Oct 2011 - 19:44

mund ta terheqesh edhe me nje luarje te syrit,nje signal drejt saj
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... Empty Re: Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

Mesazh nga Arabela Thu 20 Oct 2011 - 20:47

kasperi shkruajti:mund ta terheqesh edhe me nje luarje te syrit,nje signal drejt saj
[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... Empty Re: Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

Mesazh nga Arabela Thu 20 Oct 2011 - 20:49

seshte nevoja te terheq njeriu njeri,,,,terheqja esh proces kimik qe ndodh kur jane elementet e pranishem,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... Empty Re: Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

Mesazh nga Durrsaku Thu 20 Oct 2011 - 20:50

Arabela shkruajti:seshte nevoja te terheq njeriu njeri,,,,terheqja esh proces kimik qe ndodh kur jane elementet e pranishem,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
tamam fiks fare e ke thene
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... Empty Re: Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

Mesazh nga Arabela Thu 20 Oct 2011 - 20:52

Durrsaku shkruajti:
Arabela shkruajti:seshte nevoja te terheq njeriu njeri,,,,terheqja esh proces kimik qe ndodh kur jane elementet e pranishem,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
tamam fiks fare e ke thene
fiks i them shumicen une po smerr vesh ky pis milet ,,,sidomos femrat papapapapap sa e ulin veten,,,femra esh qenie fisnike,,,dhe duhet ti qendroj lojalitetit et saj,,,ta bej mashkullin ti lind respekti ndaj saj,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... Empty Re: Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

Mesazh nga kasperi Thu 20 Oct 2011 - 20:55

PO veshja e nje minifundi sexi,nuk do ti terheq mashkujt me shume,apo nje buzeqeshje drejt tije ,si thua Bela
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... Empty Re: Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

Mesazh nga Arabela Thu 20 Oct 2011 - 21:07

kasperi shkruajti:PO veshja e nje minifundi sexi,nuk do ti terheq mashkujt me shume,apo nje buzeqeshje drejt tije ,si thua Bela
nje mini normal qe ne menyre diskrete nxjerr ne pah bukurine e nje pale kembeve nqs i ka te bukura nje femer po themi ok,,,por jo mini qe vetem sa mbulon tajaret[You must be registered and logged in to see this image.] se atehere e fut femra veten ne nje kategori tjeter dhe ankohen [You must be registered and logged in to see this image.] ,,sa per buzeqeshje nukj am dakord,,,:lol!: sidoqofte une jam kudo per mesatare,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... Empty Re: Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

Mesazh nga kasperi Thu 20 Oct 2011 - 21:12

nje vajze e cila te sjelle nje buzeqeshje eshte me terheqese sesa ajo e cila ka nje pamje te vranet dhe duket qe i ka te gjitha punet e dynjase ne krye,kurse ajo qe buzeqeshe duket me e lumtur dhe me terheqese per mashkullin
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... Empty Re: Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

Mesazh nga Arabela Thu 20 Oct 2011 - 21:58

kasperi shkruajti:nje vajze e cila te sjelle nje buzeqeshje eshte me terheqese sesa ajo e cila ka nje pamje te vranet dhe duket qe i ka te gjitha punet e dynjase ne krye,kurse ajo qe buzeqeshe duket me e lumtur dhe me terheqese per mashkullin
po buzeqeshja nuk i falet kujdo,,,ne rruge pa njohur,,,kete e kisha fjalen ,,se per njerezit rreth nesh dhe ke e do kuptohet qe po buzeqeshje plot embelsi,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... Empty Re: Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

Mesazh nga kasperi Thu 20 Oct 2011 - 22:05

ka shume raste ku punojne femrat,i njofte apo jo nese ke ndonje komunikim me te,si ne banka,apo diku tjeter qe punon,kur te komunikon me te komunikon me nje buzeqeshje,dhe duket me terheqese,nuk dm th asgje,por nga natyra qe buzeqesh ndjen nje lloj respekti miresaardhje
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... Empty Re: Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

Mesazh nga Arabela Fri 21 Oct 2011 - 2:17

kasperi shkruajti:ka shume raste ku punojne femrat,i njofte apo jo nese ke ndonje komunikim me te,si ne banka,apo diku tjeter qe punon,kur te komunikon me te komunikon me nje buzeqeshje,dhe duket me terheqese,nuk dm th asgje,por nga natyra qe buzeqesh ndjen nje lloj respekti miresaardhje
po ore patjeter,,,ajo esh dicka tjeter,,,esh miresjellje,,,por gjithsecili ka natyren e vete,,,njeriu ben ashtu sic e ndjen,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... Empty Re: Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

Mesazh nga Anakonda Thu 9 Feb 2012 - 18:47

Me mire ajo natyrshem,pasi je e afte ta besh per vete vec me nje shikim dhe jo me ane te operacioneve plastike.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me ..... Empty Re: Tërheqja e partnerit natyrshem ,apo me .....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi