Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dimri po vjen dhe... ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dimri po vjen dhe... ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dimri po vjen dhe... ...

+19
Arian 123
CuN@BosS/
Anakonda
exploreri
dajti modh
Tonii
Aristogata
Arabela
Darius
Ariel
Maksi
ALKION
Klio
EMI
kasperi
Docteur
WebMaster
Emona
Poeti Dhimbjes
23 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 18 Oct 2011 - 1:39

Dimri po vjen dhe... ...

Vazhdojeni faline e lene pergjysem me lart, me fjalet tuaja si te keni deshire.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Emona Tue 18 Oct 2011 - 2:24

...Hiq se jom ne qef....Brrrrrr ftoft amon

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 20 Oct 2011 - 12:34

... dhe te ftohtin duket sikur po mpreh dhembet ne dritare.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga WebMaster Thu 20 Oct 2011 - 12:44

Te dridhurat e trupin kan filluar te degjohen edhe akulli perjashta te ngrihet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Docteur Thu 20 Oct 2011 - 19:01

duhet me ble nje pale Ski
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Emona Thu 20 Oct 2011 - 21:46

. . .Dhe kam fillu em ble tesha trashha

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga kasperi Fri 21 Oct 2011 - 0:20

dimri po vjen dhe vetem qifte mund te ngroheni naten
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga EMI Fri 21 Oct 2011 - 0:23

pse ne tjeret qe jemi vetem , do ngrim nga ftoti...pufff do na ngrohi imagjimata mo... (tongueout)
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga kasperi Fri 21 Oct 2011 - 0:31

EMI shkruajti:pse ne tjeret qe jemi vetem , do ngrim nga ftoti...pufff do na ngrohi imagjimata mo... [You must be registered and logged in to see this image.]

Emi mbulohu me batanije e mos u ngrij , e vogel je ende
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Klio Fri 21 Oct 2011 - 0:33

Dimri po vjen dhe me pelqen te shikoj qiellin me rete e bardha ,me pelqen kur kemi fatin te bie debore,dhe shikoj deboren si nje valle ne perralle,eshte nje peisazh shum mahnites.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga kasperi Fri 21 Oct 2011 - 0:36

Dhe do gjuhem me topa bore me Klion
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga EMI Fri 21 Oct 2011 - 0:37

kasperi shkruajti:
EMI shkruajti:pse ne tjeret qe jemi vetem , do ngrim nga ftoti...pufff do na ngrohi imagjimata mo... [You must be registered and logged in to see this image.]

Emi mbulohu me batanije e mos u ngrij , e vogel je ende
ate po mendoja dhe une mo Kspo e vogel jam ende kam kohe.... celebrate005
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga kasperi Fri 21 Oct 2011 - 1:20

[You must be registered and logged in to see this image.]dhe vetem kembet i lejme jashte jorganit
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga EMI Fri 21 Oct 2011 - 1:21

po pra te presim veren , me kembet jasht.... geeegge
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Klio Fri 21 Oct 2011 - 1:27

kasperi shkruajti:Dhe do gjuhem me topa bore me KlionDhe e bej Kaspon njeri prej bore[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga kasperi Fri 21 Oct 2011 - 1:31

[You must be registered and logged in to see this image.]por ne sdo te dridhemi nga ftohtit
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga EMI Fri 21 Oct 2011 - 1:34

Kaspo ja more frymen mer cun, po ti zbuloje pak jo kaq shume...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Klio Fri 21 Oct 2011 - 1:36

Dhe keto te dy u ngrohen[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga kasperi Fri 21 Oct 2011 - 1:42

dhe vetem dashuria e zjarrte do na shpetoj nga te ftohtit
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga EMI Fri 21 Oct 2011 - 1:44

kasperi shkruajti:dhe vetem dashuria e zjarrte do na shpetoj nga te ftohtit
paske me u djeg mer cun...pu pu zjarrfiksat.....ku jane... :[LoL]: :[LoL]: :[LoL]: :[LoL]:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Klio Fri 21 Oct 2011 - 1:44

Pse Kaspo ne pa dashuri do ikim per shele keshtu?
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga ALKION Fri 21 Oct 2011 - 11:01

duhet me pre ca dru ne pyll
ALKION
ALKION
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 70
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/04/2011
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 24 Oct 2011 - 6:17

... perseri habitem me disa femra qe me dalin rruges me minifunde neper te ftohte.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Maksi Mon 24 Oct 2011 - 6:20

un se vras mendjen se gazi natyror buron ke ballkoni im dhe kaloriferet full program
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Ariel Mon 24 Oct 2011 - 6:40

...dhe...mire se te vije...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Maksi Mon 24 Oct 2011 - 6:42

dita shkurtohet nata zgjatet
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Ariel Mon 24 Oct 2011 - 6:44

...boooo kushedi sa do vijne faturat e energjise...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Maksi Mon 24 Oct 2011 - 6:45

duhen nxjerre xhupat nga varset e dollapit
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Darius Mon 24 Oct 2011 - 6:46

Ariel shkruajti:...boooo kushedi sa do vijne faturat e energjise...
apapapa 310 euro me erdhi mua sot nevrikuu nevrikuu
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Maksi Mon 24 Oct 2011 - 6:47

kapuc doreza dhe zinxhira per makinen
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Ariel Mon 24 Oct 2011 - 6:47

Opo deri tani kam qene rehat...se e kam kalu me korrupsion Dimri po vjen dhe... ... 426788
Ishalla e kalojme dhe kete dimer po ashtu... :[LoL]:
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga kasperi Mon 24 Oct 2011 - 6:48

dhe te mblidhen qiftet e forumit
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Darius Mon 24 Oct 2011 - 6:48

Ariel shkruajti:Opo deri tani kam qene rehat...se e kam kalu me korrupsion Dimri po vjen dhe... ... 426788
Ishalla e kalojme dhe kete dimer po ashtu... :[LoL]:
ah lum si ju po ne cte bejme ketej :[LoL]: :[LoL]:
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Ariel Mon 24 Oct 2011 - 6:50

Hhahahahahaaa opo ta shtyjme sa ta shtyjme sa jemi rrumpall pa hyre ne BE akoma Dimri po vjen dhe... ... 426788
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Emona Mon 24 Oct 2011 - 6:51

...Po pretoji me hap deren DIMRIT!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga kasperi Thu 27 Oct 2011 - 0:39

dhe sdua ta kaloje kete stine i vetem tek
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Arabela Thu 27 Oct 2011 - 6:36

dhe i ftohti po shtohet,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga kasperi Thu 27 Oct 2011 - 8:26

por lulete forumit nuk do ti ngrije e as sdo te vyshken
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Aristogata Thu 27 Oct 2011 - 8:49

eshte tortur te zgjohesh ne pik te mengjesit mes shiut dhe bores per tu nisur per ne fakultet me nje vrap te papar [excited]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Vizitor Thu 27 Oct 2011 - 8:53

dhe doe e vizitoj elbasanin
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dimri po vjen dhe... ... Empty Re: Dimri po vjen dhe... ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi