Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shi c'puno kjo me !!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shi c'puno kjo me !!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shi c'puno kjo me !!!

+2
WebMaster
Klio
6 posters

Shko poshtë

Shi c'puno kjo me !!! Empty Shi c'puno kjo me !!!

Mesazh nga Klio Sat 22 Oct 2011 - 2:14

Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shi c'puno kjo me !!! Empty Re: Shi c'puno kjo me !!!

Mesazh nga WebMaster Sat 22 Oct 2011 - 2:21

Hahaha Klio e luan mire ori haha
Shi c'puno kjo me !!! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Shi c'puno kjo me !!! 30l12rc Pytje & Përgjigje Shi c'puno kjo me !!! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shi c'puno kjo me !!! Empty Re: Shi c'puno kjo me !!!

Mesazh nga Klio Sat 22 Oct 2011 - 2:39

Oj te luajture qe i ben mi amon .....alamet trupi ka se
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shi c'puno kjo me !!! Empty Re: Shi c'puno kjo me !!!

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 22 Oct 2011 - 4:42

Kuptimi i temes cili eshte...? :3333:
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shi c'puno kjo me !!! Empty Re: Shi c'puno kjo me !!!

Mesazh nga dajti modh Sat 22 Oct 2011 - 4:50

qenka dhe e vogel si Klio Shi c'puno kjo me !!! 426788 Shi c'puno kjo me !!! 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shi c'puno kjo me !!! Empty Re: Shi c'puno kjo me !!!

Mesazh nga Klio Sat 22 Oct 2011 - 7:25

Edoona shkruajti:Kuptimi i temes cili eshte...? Shi c'puno kjo me !!! 758330hahahahahahah hic mi pa kuptim kot po e shikoja dhe e vendosa ketuShi c'puno kjo me !!! 761447The gjo ti dajti?Shi c'puno kjo me !!! 436224
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shi c'puno kjo me !!! Empty Re: Shi c'puno kjo me !!!

Mesazh nga Durrsaku Sat 22 Oct 2011 - 7:26

Klio shkruajti:
Edoona shkruajti:Kuptimi i temes cili eshte...? Shi c'puno kjo me !!! 758330hahahahahahah hic mi pa kuptim kot po e shikoja dhe e vendosa ketuShi c'puno kjo me !!! 761447The gjo ti dajti?Shi c'puno kjo me !!! 436224
klio mi dreq sa e prapte qe je Shi c'puno kjo me !!! 3189159776Shi c'puno kjo me !!! 3325905132
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shi c'puno kjo me !!! Empty Re: Shi c'puno kjo me !!!

Mesazh nga Klio Sat 22 Oct 2011 - 7:28

Jooooooooo une jam goc e urte me VisiShi c'puno kjo me !!! 3722885516
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shi c'puno kjo me !!! Empty Re: Shi c'puno kjo me !!!

Mesazh nga Durrsaku Sat 22 Oct 2011 - 7:31

Klio shkruajti:Jooooooooo une jam goc e urte me VisiShi c'puno kjo me !!! 3722885516
kur them dreq e kam me kuptimin e shkathet jo e keqe se ti je si shpirt te kemi me kimet ne forumShi c'puno kjo me !!! 3189159776
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shi c'puno kjo me !!! Empty Re: Shi c'puno kjo me !!!

Mesazh nga Klio Sat 22 Oct 2011 - 7:32

Durrsaku shkruajti:
Klio shkruajti:Jooooooooo une jam goc e urte me VisiShi c'puno kjo me !!! 3722885516
kur them dreq e kam me kuptimin e shkathet jo e keqe se ti je si shpirt te kemi me kimet ne forumShi c'puno kjo me !!! 3189159776

Shi c'puno kjo me !!! 947108 Shi c'puno kjo me !!! 947108
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shi c'puno kjo me !!! Empty Re: Shi c'puno kjo me !!!

Mesazh nga Anakonda Sat 18 Feb 2012 - 5:27

Sa mire e luaka dreqi...............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shi c'puno kjo me !!! Empty Re: Shi c'puno kjo me !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi