Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkofte ne djall ai/ajo... ... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkofte ne djall ai/ajo... ... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkofte ne djall ai/ajo... ...

+15
Leo_uk
EpiKada
Єямєℓiиdå
Durrsaku
e panjohura
T_o_n_i
EMI
Arabela
Ariel
Maksi
WebMaster
Emona
dajti modh
Aяtємιѕα
Poeti Dhimbjes
19 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Shkofte ne djall ai/ajo... ... - Faqe 2 Empty Shkofte ne djall ai/ajo... ...

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 23 Oct 2011 - 12:02

First topic message reminder :

Shkofte ne djall ai/ajo ... ...

Plotesojeni fjaline e lene pergjysem me lart, me fjalet tuaja qe deshironi.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Shkofte ne djall ai/ajo... ... - Faqe 2 Empty Re: Shkofte ne djall ai/ajo... ...

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:38

qe don shoqni apo dashuri veq per interes

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkofte ne djall ai/ajo... ... - Faqe 2 Empty Re: Shkofte ne djall ai/ajo... ...

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 21:23

qe me shnderroi ne nje njeri te tille

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkofte ne djall ai/ajo... ... - Faqe 2 Empty Re: Shkofte ne djall ai/ajo... ...

Mesazh nga dajti modh Sun 26 Oct 2014 - 17:51

Ai qe hyri midis nesh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkofte ne djall ai/ajo... ... - Faqe 2 Empty Re: Shkofte ne djall ai/ajo... ...

Mesazh nga Anakonda Sun 26 Oct 2014 - 20:45

ai qe mashtron nje femer

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkofte ne djall ai/ajo... ... - Faqe 2 Empty Re: Shkofte ne djall ai/ajo... ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi