Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 7 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 7 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam Mesuar Se...

+62
il conte
ilenia
Burrelsja
Kristii
Esba
fioll
Princ
Arian 123
Xhan
bekimi
Neta E
Intriganti
Samuela
AlbHACK
Ariel
Sasha
tipi engjellor
An0nim
Fata
era85
zymer
Shuke
*Sweety*
Leo_uk
Labja
Anakonda
Shkembi
Next
exploreri
Free spirit
qershicka
e panjohura
Alberti
Dori_sweet
Katniss
Besa
Ajo goca
Klio
Aяtємιѕα
Darius
ENZO
EMI
CuN@BosS/
Poeti Dhimbjes
dajti modh
**Jeta**
Maksi
Yll Qielli
Medina
kasperi
Albert
EpiKada
Fragolina
Kukulla vogel
Єямєℓiиdå
bobi 10
Emona
T_o_n_i
Alisa
Durrsaku
Arabela
WebMaster
66 posters

Faqja 7 e 17 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Sep 2011 - 5:10

First topic message reminder :

Kam mesuar te jem klea edhe do rri klea celebrate005


Edituar për herë të fundit nga Klea në Wed 2 May 2012 - 0:26, edituar 1 herë gjithsej
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 12 Nov 2011 - 3:58

Kam mesuar se...Heronjte jane njerez qe e bejne ate qe duhet bere,kur nevojitet te behet nje gje e tille, pa i marr parasyshe pasojat.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Vizitor Sat 12 Nov 2011 - 4:08

kam msua se kjo anna esht shum e bukur dhe do bahet nuse e ks
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 12 Nov 2011 - 4:24

Kam mësuar se...Paraja është mënyrë dështuese për të llogaritur suksesin.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Vizitor Sat 12 Nov 2011 - 4:36

kam msuar se kjo besa me pelqen shumKam Mesuar Se... - Faqe 7 947108
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Sat 12 Nov 2011 - 4:37

si ta mbaj nje as nen menge
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Emona Sat 12 Nov 2011 - 5:18

Kam mesuar se njerezit harrojne ate qe thua, ate qe ben, por asnjehere nuk harrojne sesi i ben te ndihen.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sat 12 Nov 2011 - 5:59

mbas cdo nate te erret, lind nje dite e re plot gezim [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 12 Nov 2011 - 6:13

...askush ska lindur i ditur,por kemi mesuar..
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sat 12 Nov 2011 - 6:19

se ka njerez qe te bejn te ndiesh mire dhe kur ke ndonje hall [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Durrsaku Sat 12 Nov 2011 - 6:20

ndonjehere nuk e komandoj dot zemren
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Emona Sat 12 Nov 2011 - 6:29

..Jeta eshte e bukur per njerzit vetem kur e enderrojn,e kan frike ralitetin se sduan te perballlojn.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 12 Nov 2011 - 6:48

Kam mesuar se...Vetem per shkak se dy njerëz fjalosen, kjo nuk do te thote se nuk e duan njeri tjetrin,dhe vetem per shkak se nuk fjalosen, nuk do te thote se e duan njeri tjetrin.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga exploreri Sat 12 Nov 2011 - 7:38E vërteta është si ilaçi i syve: të djeg në fillim, por më vonë të bën të shohësh qartë...!!

exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sat 12 Nov 2011 - 7:44

se doktorrat jane edhe hipnotizues [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 12 Nov 2011 - 7:46

Kam mësuar se...Dy njerëz mund të shikojnë saktësisht në të njëjtën gjë
dhe të shohin plotësisht dy gjëra të ndryshme.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Sat 12 Nov 2011 - 7:49

[You must be registered and logged in to see this image.] sa e keqe qe je [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Alberti Mon 14 Nov 2011 - 12:39

..se muzika t'knaaaaq. celebrate005

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Wed 16 Nov 2011 - 9:23

“Lakmia pa kufi është papergjegjësia totale, jane baza e krizës botërore. Më trazon që pergjegjësit bejnë dhe karierë

Autori i kesaj thenies ish aktori Gere geeegge
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Klio Wed 16 Nov 2011 - 9:27

Qe mundesite qe ti i le te ikin ti merr dikush tjter !
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Wed 16 Nov 2011 - 9:42

kam mesuar shum gjona keto kohet e fundit
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga dajti modh Wed 16 Nov 2011 - 9:44

Mbas cdo furtune qe kalon .. jeta riperterihet peseri me shume [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Klio Wed 16 Nov 2011 - 9:48

Kam mesuar se ne radhe te pare duhet te respektosh veten !
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Wed 16 Nov 2011 - 9:58

Klio inteligjente cupke
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Wed 16 Nov 2011 - 10:01

dajti modh shkruajti:Mbas cdo furtune qe kalon .. jeta riperterihet peseri me shume [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Wed 16 Nov 2011 - 10:01

Klio shkruajti:Kam mesuar se ne radhe te pare duhet te respektosh veten !
[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Wed 16 Nov 2011 - 10:02

se ne nje qytet te Evropes eshte ndaluar mishi per konsumim [724516] [724516]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 16 Nov 2011 - 10:14

,,,qe skam mesuar asgje akoma e kam me shume per te mesuar...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 16 Nov 2011 - 10:23

....sa te rroj do te mesoj.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bobi 10 Wed 16 Nov 2011 - 10:40

Po vjen rralle Lind 00027003
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 16 Nov 2011 - 10:41

...burri prioritet djale[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Wed 16 Nov 2011 - 10:54

Kam mesuar qe me shum se veten nuk don njeri Kam Mesuar Se... - Faqe 7 426788
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Besa Mon 21 Nov 2011 - 7:59

Kam mesuar se cdo sfide e jetes eshte prove nga Zoti.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga T_o_n_i Mon 21 Nov 2011 - 8:05

...se duhet te gjesh forca per ate arrit ate cfar kerkon ne jete
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Nov 2011 - 8:24

kam msua se mos ti besoj askujt sepse te gnjen dhe ata si i rrespekto dhe ke besim
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Mon 21 Nov 2011 - 8:54

Se duhet te luftosh per nje dicka
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Klio Mon 21 Nov 2011 - 8:59

Se nuk ka gjera te pamundura,por ka njerez pa kurajo !
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Emona Mon 21 Nov 2011 - 9:01

Kam mesura se ..njeru eshte ka i unt ne pasuri asnjhere nuk ngopet me ate qe ka.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Mësova se...

Mesazh nga WebMaster Wed 30 Nov 2011 - 7:25

Mësova se më të lumturit janë ata, të cilët kanë përmbushur zemrat e tyre me dashurinë e All-llahut, dhe janë të përmalluar për Te. Ndërsa të tjerët jetojnë në iluzione, që nuk përmban tjetër përpos përjetime të dynjas kalimtare.

Dhe se dituria e vërtete është dritë që Allahu hedh në zemër, siç ka thënë imam Maliku, Allahu e mëshirofte! Nuk është vetëm me të mbledhur shumë përmendësh.

Dhe se begatia e diturisë në vete dhe tek njerëzit është aq sa është i lidhur personi me Kur'anin Famëlartë dhe aq sa të kujdesët për te.

Dhe të nderohet dijetari në mesin e umetit aq sa i pason ai gjurmet pejgamberike, ngase nga kjo rrjedh nderi mbi te. Ndersa dijetari i lidhur me dynja po të jetë prijës, ai është dëmtuesi me i madh i dinit.

Dhe se dijetarin që e përgadit qeverija e prishur për vetëdijen e gjëndjes se popullit, nuk është tjetër pos buri e koordinuar nga qeveria, dhe ai do jetë kazme për rrenimin e atij populli.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 1 Dec 2011 - 2:33

..njeriu nuk mund té harroje kurr dy fytyra:

Ate qe i ka kapur doren ne kohe te veshtira dhe ate qe e la vetem ne kohe te tilla.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Next Thu 1 Dec 2011 - 5:37

Mesova se Jeta është tabelë shahu – lojtari përballë jush është koha. Nëse hezitoni koha ju fshin nga tabela…par tneri kohë nuk e toleron pavendosmë rinë.
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 7 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 7 e 17 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi