Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 14 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam Mesuar Se... - Faqe 14 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam Mesuar Se...

+62
il conte
ilenia
Burrelsja
Kristii
Esba
fioll
Princ
Arian 123
Xhan
bekimi
Neta E
Intriganti
Samuela
AlbHACK
Ariel
Sasha
tipi engjellor
An0nim
Fata
era85
zymer
Shuke
*Sweety*
Leo_uk
Labja
Anakonda
Shkembi
Next
exploreri
Free spirit
qershicka
e panjohura
Alberti
Dori_sweet
Katniss
Besa
Ajo goca
Klio
Aяtємιѕα
Darius
ENZO
EMI
CuN@BosS/
Poeti Dhimbjes
dajti modh
**Jeta**
Maksi
Yll Qielli
Medina
kasperi
Albert
EpiKada
Fragolina
Kukulla vogel
Єямєℓiиdå
bobi 10
Emona
T_o_n_i
Alisa
Durrsaku
Arabela
WebMaster
66 posters

Faqja 14 e 17 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Sep 2011 - 5:10

First topic message reminder :

Kam mesuar te jem klea edhe do rri klea celebrate005


Edituar për herë të fundit nga Klea në Wed 2 May 2012 - 0:26, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Thu 27 Sep 2012 - 6:20

se origjinaliteti ne mendime dhe pamje esh dicka qe vlen te perpiqet njeriu per ta arritur ne jete,,, Dhurt
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Labja Thu 27 Sep 2012 - 6:24

se thjeshtesia eshte e vetemja bukuri qe se humbet kurr
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Thu 27 Sep 2012 - 6:30

se cfare kam nen kembe nuk me vret,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Thu 27 Sep 2012 - 6:31

Te fluturoj po me kom ne pertoke [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Labja Thu 27 Sep 2012 - 6:33

....se koha eshte ilaci me i mire per cdo gje
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Thu 27 Sep 2012 - 6:33

Klea shkruajti:Te fluturoj po me kom ne pertoke [You must be registered and logged in to see this image.]
pooo,,quhet fluturim shpirteror,,,me lart se cdo qenie njerezore ,,afer hyjnores,,,, HUGO
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga WebMaster Thu 27 Sep 2012 - 6:36

Kam mesuar se nuk me intereson asgje me [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Samuela Thu 27 Sep 2012 - 6:43

Se eshte mrekulli te dashurosh dike,,e ai mos t'a dij
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Anakonda Thu 27 Sep 2012 - 7:35

me mund edhe me vullnet arrihet gjithshka

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Darius Wed 12 Dec 2012 - 8:35

kam mesuar...se femra eshte e pa bes.... 777777
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Wed 12 Dec 2012 - 8:59

Po mashkulli edhe me i pa bes [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Darius Wed 12 Dec 2012 - 9:19

Kam mesuar qe nese done te jesh e lumtur nuk duhet te presesh as1gje nga te tjeret .

Kam mesuar qe lumtur je vetem kur jeton ashtu si don ti dhe jo te tjeret .

Kam mesuar te rrij larg thashethemeve ...... dhe kur fillojn te flasin keq per dike thjesht them "bravo .... i lumt " nuk futem ne bised .

Kam mesuar te them jo .

Kam mesuar te shikoj veten time , dhe te vlersoj vetem personat qe duhet vlersuar .

Kam mesuar qe afer te kem vetem njerz pozitiv , njerz qe mundem te mesoj dicka per te hecur perpara .

Kam mesuar te largohem nga njerez qe dijn vetem te kritikojn dhe te nenvlersojne .

Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bekimi Wed 12 Dec 2012 - 9:50

kam mesuar sonte se nje vajz ka deshir te fal namzin

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Wed 12 Dec 2012 - 12:07

Te flasesh pak e me vend,eshte gjeja me mencur
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Xhan Wed 12 Dec 2012 - 14:15

kam mesur edhe nga ktu shum ......mesova se njerzit ishin nga me te ndryshmit...por ate qe asnje here se kishaa ditur e mesova se kisht njërez me 3 FTYRA hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Wed 12 Dec 2012 - 22:35

Xhan shkruajti:kam mesur edhe nga ktu shum ......mesova se njerzit ishin nga me te ndryshmit...por ate qe asnje here se kishaa ditur e mesova se kisht njërez me 3 FTYRA [You must be registered and logged in to see this image.]
S'kemi moj Xhane,vetem ty te duket [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Xhan Thu 13 Dec 2012 - 2:50

Neta shkruajti:
Xhan shkruajti:kam mesur edhe nga ktu shum ......mesova se njerzit ishin nga me te ndryshmit...por ate qe asnje here se kishaa ditur e mesova se kisht njërez me 3 FTYRA [You must be registered and logged in to see this image.]
S'kemi moj Xhane,vetem ty te duket [You must be registered and logged in to see this image.]

po me duket mua Neta ..... per mua le te jete ashtu.... ne po shprehum lirshem pa cenzurime....eshe pak e teper vetem ti livdojm njezit ....duhet menduar pak nga gjithsecili nga ne se nuk mund te jem perfekt e te ndihemi fajtor ....te mendojm a thua mos e tha per mua aj tjetri keshtu ...e at'her mund te kete permirsime te dukshme ne ate mes ku qendrojm..

Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Thu 13 Dec 2012 - 2:55

Xhan shkruajti:
Neta shkruajti:
Xhan shkruajti:kam mesur edhe nga ktu shum ......mesova se njerzit ishin nga me te ndryshmit...por ate qe asnje here se kishaa ditur e mesova se kisht njërez me 3 FTYRA [You must be registered and logged in to see this image.]
S'kemi moj Xhane,vetem ty te duket [You must be registered and logged in to see this image.]

po me duket mua Neta ..... per mua le te jete ashtu.... ne po shprehum lirshem pa cenzurime....eshe pak e teper vetem ti livdojm njezit ....duhet menduar pak nga gjithsecili nga ne se nuk mund te jem perfekt e te ndihemi fajtor ....te mendojm a thua mos e tha per mua aj tjetri keshtu ...e at'her mund te kete permirsime te dukshme ne ate mes ku qendrojm..

Aham ok ok,Le te jete kshu sic thua ty pra
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 13 Dec 2012 - 2:59

Ngrohtesine te ta fal familja, nuk ta fal kush ne bote.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Xhan Thu 13 Dec 2012 - 3:00

po moj po edhe ti ke kete te drejt te mesosh diqka edhe me interesante...[smile_1]
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Thu 13 Dec 2012 - 3:01

Se nganjehere me duhet te qesh,edhe atehere kur nuk kam deshire
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Xhan Thu 13 Dec 2012 - 3:12

sa po kam mesuar nga nje shenim se si eshte buzqeshja me e fresket dhe per qka duhet qeshur hihihi je farewww hihihi je farewww
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Thu 13 Dec 2012 - 3:22

Duhet qeshur,sepse buzeqeshja te zgjat jeten zemra
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Xhan Thu 13 Dec 2012 - 3:30

qeshja pa lidhje te demton edhe me shum zemraa....


Edituar për herë të fundit nga Xhan në Thu 13 Dec 2012 - 12:47, edituar 1 herë gjithsej
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga bekimi Thu 13 Dec 2012 - 5:08

kam msua se nese nje vajz puthet ne dit 27, her ajo i humb denjat per dashuri te vrtet hahaha

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Maksi Thu 13 Dec 2012 - 6:29

se kafeja von te len pa gjume
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Thu 13 Dec 2012 - 6:43

Nuk mund ta bësh dikë që të t'dashurojë..E tëra që mund të bësh është të jesh dikush që dashuron..E pjesa tjetër varet nga pala tjetër.
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arabela Thu 13 Dec 2012 - 6:50

se ne jete u dashka shume durim per te arrritur ca gjera,,, iihhaa. iihhaa.
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Thu 13 Dec 2012 - 7:24

T'a duroj dhembjen,edhe atehere kur se meritoj
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arian 123 Thu 13 Dec 2012 - 8:46

Kam mesuar se suksesin duhet ta meritosh.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Thu 13 Dec 2012 - 12:18

Te beje cdo gje me forcat e mija
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Xhan Thu 13 Dec 2012 - 20:28

kam mesuar se gjrat e vjetruara e skafim afati jan te rrezikshmme per shendetin e njeriut....kujdes !
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Thu 13 Dec 2012 - 23:46

Jetojmë në një epoke ku:

1.. Interesi asnjëher nuk di të ndal.
2.. Tradhëtia më shumë se kurr është e gjallë, ndersa Shoqëria është thjeshtë një fjal..!
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Anakonda Fri 14 Dec 2012 - 22:04

Edituar nga klea mi goc e ndershme te ham genjeshtrat e tua ne sjemi ne dizpozicion ajo eshte gjall tek forumi tjeter edhe rrin 24 ore ne linj edhe don te na hedhi ne se kemi mbajtur me zor ketu edhe nje gje mesoni edukaten se akoma se keni mesuar
Edituar nga klea

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 14 Dec 2012 - 22:20

Edituar nga Klea

Ste kane hije kto fjale rrusho...[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Princ Fri 21 Dec 2012 - 7:41

Kam mesuar se femrat jan shume xheloze
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Tue 25 Dec 2012 - 9:22

Kam mesuar se cdo gje ne kete jete ka nje zgjidhje
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Arian 123 Tue 25 Dec 2012 - 10:13

Kam mesuar se njeriu jeton te mesoj dhe meson qe te jeton
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Neta E Tue 25 Dec 2012 - 12:05

Se njeriu meson gjithe jeten e tij
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Xhan Tue 25 Dec 2012 - 12:08

kam mesuar se te besh mir ne Det gjen Krip ne shpi .....qeshtu po thojshin [smile_1]
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Mesuar Se... - Faqe 14 Empty Re: Kam Mesuar Se...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 14 e 17 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi