Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

+6
Ariel
WebMaster
EMI
Ajo goca
dajti modh
Aяtємιѕα
10 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 30 Oct 2011 - 6:39

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Safe_image.php?d=AQCP38z9F1sl1oB6&w=130&h=130&url=http%3A%2F%2Fa2.sphotos.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F183735_499347671804_287448816804_6530205_7545027_n
Moj Irenke,Po ti cke qe nxjerr xixa moj xhan,cke qe nxjerr xixa ?
[Pallati 176]


Na Tregoni Batutën ose Shprehjen nga Filmat Shqiptare... Me te Pelqyer nga Ju . . ?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 30 Oct 2011 - 6:43

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Safe_image.php?d=AQDKkjwtjnSW3kpD&w=130&h=130&url=http%3A%2F%2Ft0.gstatic

Po kush vdiq ! eeee kush vdiq ? pooooooo kush vdiq moj fol ..
[Pallati 176]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 30 Oct 2011 - 8:03

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Safe_image.php?d=AQC8lkFnZz0aB8Z9&w=130&h=130&url=http%3A%2F%2Fphotos-c.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F199161_160552044003510_100001461457088_380317_464993_s
Po ca te bej une o Babi une sdua te bej gabime por ato behen vete .
[Ne Shtepine Tone]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 30 Oct 2011 - 8:04

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 296014_305935972753808_249158261764913_1450743_577879386_s
Aloo.. Babi thot qe nuk eshte ktu...
[Tela per violine]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 30 Oct 2011 - 8:06

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Safe_image.php?d=AQCUSXFv97bq8DD9&w=130&h=130&url=http%3A%2F%2Ffile.vustv.com%2F40oRmHc2JdVnw
Po si jeni ? C'thone keta katundaret ketej. Marrin ndonje cik ere nga jeta ? .
[Zonja nga Qyteti]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga dajti modh Sun 30 Oct 2011 - 8:07

PO ti bosh nonen tjetrit ,te quan baba ..

pocari Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 426788


Edituar për herë të fundit nga dajti modh në Sun 30 Oct 2011 - 8:16, edituar 1 herë gjithsej
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 30 Oct 2011 - 8:10

E di c'keni ju? Me mire te rrini ne hunden e azilit, se ka hije me shume...A pika qe s'te bie ! Te kesh femije, e te bredhesh azileve? Heme, te kripsha trute me te kripsha

[Familja Ime]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Ajo goca Sun 30 Oct 2011 - 9:22

Krushqi me Jovan Bregun Puu Puu Puu Puu . .[Pallati 176]
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 30 Oct 2011 - 9:25

Rita : Si Ishte mo Vani Si Ishte Peri , Yll ,

Cte te them kishte nje Trup , kishte nje Bel , po nje sy,


Fredi : Ajo Teto Rita ka 2 sy na sa nje Filxhan i Ka .

Vani : Ja s'paska tre aa ...

Rita : Po Kur te nxjerr na Xhepi e ti jep nje çokollate naaa sa nje Tulle ..

Fredi : Jo Po na Sa nje Tavoline

Vani : Kerkoj Tetes Falje , Tetes Falje po te them ..

| Pallati 176 |
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Ajo goca Sun 30 Oct 2011 - 9:28

Dengg tja Bej Komshia , Bammm Komshia Bammm.
[Borxhliu]
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 30 Oct 2011 - 9:40

ore ti po un neqoftese te jap ndonje lek ta jap per pare xhepi, e jo per te qerasur cupat e botes me cokollata? po i hajne mo i hajne, si jan nga dhembet, te embla u vin eee!............

| Pallati 176 |
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 30 Oct 2011 - 12:20

Moj Tutkune , e gjithe dynjaja jan lidhur me Bossmen ndersa ti me je lidhur me nje Bakshishmen
[Borxhliu]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 12:22

GJino rritu shpejt te kpesh kokrren efikut, se do ta hane te tjeret.... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
[14 VJEC DHENDERR]


Edituar për herë të fundit nga EMI në Sun 30 Oct 2011 - 12:29, edituar 1 herë gjithsej
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 30 Oct 2011 - 12:26

O Muco O Muco, Zhdukuni Maskarenj ? O Muco, Na bet kriminela na bet ? Rryshfetxhinj, Mos Muco mos se nuk di not .
[Tela per Violinen]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga dajti modh Sun 30 Oct 2011 - 12:37

EMI shkruajti:GJino rritu shpejt te kpesh kokrren efikut, se do ta hane te tjeret.... Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758
[14 VJEC DHENDERR]
..

Me trego nje perralle..

14 vjec dhender
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 12:44

dajti modh shkruajti:
EMI shkruajti:GJino rritu shpejt te kpesh kokrren efikut, se do ta hane te tjeret.... Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758
[14 VJEC DHENDERR]
..

Me trego nje perralle..

14 vjec dhender
ja shikoje se si ta tregon vet marigoja....
https://youtu.be/Qd9NKghYV8Y
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga dajti modh Sun 30 Oct 2011 - 12:48

ne tjeter vend duket burri o gjino Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 12:52

dajti modh shkruajti:ne tjeter vend duket burri o gjino Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758
ike e burr shif bang bang se le nom, shoket etu shetisin ne fshat me 4fenersha , ti akoma do me te tregu vjersha... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 30 Oct 2011 - 12:58

O Taku po cke ti une e kam mbledhur mendjen top , Sikur te bashkohet toka me qiellin , Une o te marr ty o marr nje tjeter .
[Borxhliu]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga dajti modh Sun 30 Oct 2011 - 13:02

EMI shkruajti:
dajti modh shkruajti:ne tjeter vend duket burri o gjino Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758
ike e burr shif bang bang se le nom, shoket etu shetisin ne fshat me 4fenersha , ti akoma do me te tregu vjersha... Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758
.. Qamilo tkom fiksimmShprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 426788 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 426788 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga EMI Sun 30 Oct 2011 - 13:03

dajti modh shkruajti:
EMI shkruajti:
dajti modh shkruajti:ne tjeter vend duket burri o gjino Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758
ike e burr shif bang bang se le nom, shoket etu shetisin ne fshat me 4fenersha , ti akoma do me te tregu vjersha... Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758
.. Qamilo tkom fiksimmShprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 426788 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 426788 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 426788
shikoje te vila jote se te kam ber nje vizite...qomilo.... Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 426788 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 426788 Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga WebMaster Sun 30 Oct 2011 - 13:05

Mos e boni temen chit chat ju te dy ri se me plaset haha
Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 30l12rc Pytje & Përgjigje Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 30 Oct 2011 - 13:05

Eshte i ndaluar duhani ketu, po durohet pa duhan ketu ?
[Kapedani]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Ariel Mon 31 Oct 2011 - 8:33

Posi posi...kane shitur gomert e kane blere bicikleta e kushedi cu duket vetja...

Moj teto Ollge sec te kerkonte dikush ty...
Vertet mo...si ishte...
Po ja keshtu i kollarisur dukej...sikur kishte gelltitur okllaine...


Zonja nga qyteti...Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga dajti modh Mon 31 Oct 2011 - 8:40

Me ke ishe ....

Me nje shoqeee...

SHoqe me pantallona eeeeeeeeeeee..

........................................

pallati 176
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Ariel Mon 31 Oct 2011 - 11:02

Jam Shabani...kerkoj Kananin...kam nje pune me te...

Ket nusen do e morim partizone...

Hape mer bab se jam une Shabani...
Cili Shaban je ti...nje Shaban qe pata e bana lanet....

Merrni nga nji cinare...esht nga duhani i Rrems...


Shtigje lufte

P.s. Amon se kur kam qene ne te mesme...batutat e ktij filmi i kishim ne shprehjet e perditshme [QeSh]


Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Maksi Mon 31 Oct 2011 - 11:06

komuniste te derrit
ai ballisti ke pylli i lirise
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Tonii Mon 31 Oct 2011 - 11:26

o ballist ore kopuka trala la la lala
vec per mish e per kolltuka tra lalalalala
tomka dhe shoket e tij
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Tonii Mon 31 Oct 2011 - 11:29

o Sulooooo Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 1470227392
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 31 Oct 2011 - 11:39

Puu te çafte ujku o Come te çafte Joo , çafff çufff çefff .
[Shi ne Plazh]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Tonii Mon 31 Oct 2011 - 11:42

xha kshiri a e zotroni gjuhen e huaj

xha kshiri: e pakez cobance Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 398758
shi ne plazh
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Maksi Mon 31 Oct 2011 - 11:42

va va va va vu vu vu vu pu pu pu pu krushqi me jovan bregun ..............pallati 176
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 31 Oct 2011 - 11:43

vec te mbyllim veshet me pambuk? po nje kompesat na ndan dreqi ta haj? e shef kta nuk jane hic ne terezi, u merkekan te gjith me llafe! ndigjo profesor terhiqi mbrapsht ato llafe se nuk me ka hikur akoma inati berrr po ma ben lekura..........

[Shi ne Plazh]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Tonii Mon 31 Oct 2011 - 11:45

prit se tani u kujtova se kur nxehem une i thyej te tera me pjata me filxhana Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 251818
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 31 Oct 2011 - 11:48

jeta ime eshte nje drame e pashkruar kurre ..mire qe s u shkrua de se sdo ta kish besuar njeri
[Shi ne Plazh]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 5 Nov 2011 - 2:42

Ka Lezet te jete per ca kohe Beqar njeriu , Po per ca kohe aman se perngahera te merr lumi pastaj .
[Shi ne Plazh]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 5 Nov 2011 - 7:38

nuk te lene te degjosh as buletinin metrollogjik xhanem ,more interesoheni ju per kohen apo jo, bujkut ne are i mbeti prodhimi pa mbledhur kurse ju ee te lutem ferrrr ferrrr ferrr!!!!!
[Shi ne Plazh]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 15 Nov 2011 - 7:38

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 305860_219553331446553_124531280948759_507919_1720799410_n

O bualla. - He? - Ja e shikon qe je bualla? Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 426788
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 15 Nov 2011 - 7:56

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare 309528_318300854850653_249158261764913_1504525_789455700_n

Te kam sjelle pice me prostitute [QeSh]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 0:40

Pallati 176
Dhender pa universitet shyn ne shtepin time,ta dish.........
(mo fiksu se kshu mthot mami im mu).

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare Empty Re: Shprehje Dhe Batuta nga Filmat dhe Komedite Shqiptare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi