Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?!

+6
Arabela
Eriku
Andetta
WebMaster
Ariel
Poeti Dhimbjes
10 posters

Shko poshtë

I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?! Empty I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 2 Nov 2011 - 1:33

Ndodh shpesh në jetë, që dikush beson jashtë mase në diçka që ka bërë,
sikundër një tjetër bën atë gjë që beson se është apo j'a vlen për t'u bërë.
Po ju personalishtë, besoni më shumë në atë që bëni apo bëni gjithnjë, atë
që besoni?!


Diskutim të këndshëm dhe ju lutem shumë jo chit-chat!!!

Sinqerishtë:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?! Empty Re: I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?!

Mesazh nga Ariel Wed 2 Nov 2011 - 2:06

Fillimisht bej ate qe besoj se e bej...pastaj besoj ne ate qe nis e bej...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?! Empty Re: I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?!

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Nov 2011 - 1:24

Duhet te bej ate qe besoj se nese nuk besoj si ta bej ..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?! Empty Re: I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?!

Mesazh nga Andetta Sun 6 Nov 2011 - 1:27

Jane te nderlidhura keto te dyja

nqs nuk besoj nuk e bej

dhe nese nuk e bej si t'a besoj !
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?! Empty Re: I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?!

Mesazh nga Eriku Sun 6 Nov 2011 - 1:41

qe te dyjave
Eriku
Eriku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 572
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?! Empty Re: I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?!

Mesazh nga Arabela Sun 6 Nov 2011 - 2:49

bej ate qe besoj dhe pastaj besoj ne ate cfare kam bere,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?! Empty Re: I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?!

Mesazh nga Maksi Sun 6 Nov 2011 - 3:02

bej ate qe besoj
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?! Empty Re: I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?!

Mesazh nga Besa Sun 6 Nov 2011 - 6:40

S'mund t'i besoj asaj gjeje pa e bere,keshtu qe bej ate qe besoj se mund t'a bej.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?! Empty Re: I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?!

Mesazh nga Anakonda Sun 12 Feb 2012 - 21:20

Fillimisht bej ate per te me besuar,pastaj besoj ate qe duhet per te bere.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?! Empty Re: I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?!

Mesazh nga WebMaster Thu 24 May 2012 - 6:00

Bej ate qe besoj
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?! Empty Re: I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?!

Mesazh nga Anakonda Sun 10 Jun 2012 - 18:27

si te bej ate qe besoj;ne rregull jam

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?! Empty Re: I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?!

Mesazh nga Oni Wed 8 Aug 2012 - 12:10

Te dyja njekohesisht
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?! Empty Re: I besoni asaj që bëni apo bëni atë që besoni?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi