Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Burrat me zë të trashë lënë përshtypje më të mirë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Burrat me zë të trashë lënë përshtypje më të mirë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burrat me zë të trashë lënë përshtypje më të mirë

5 posters

Shko poshtë

Burrat me zë të trashë lënë përshtypje më të mirë Empty Burrat me zë të trashë lënë përshtypje më të mirë

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 3 Nov 2011 - 12:02

[You must be registered and logged in to see this image.]Burrat me zë të trashë janë më të suksesshëm në ngashënjim sepse femrat nuk e harrojnë atë ngjyrë, pohojnë shkencëtarët.
Femrat janë shumë të ndjeshme në ngjyrën e zërit dhe ato më parë do t’i nënshtrohen zërit të trashë sesa tonit të lartë. Shkencëtarët nga universiteti Aberdin thonë se damat me anë të ngjyrës së zërit vlerësojnë cilësinë gjenetike por edhe disa cilësi të tjera siç janë sjelljet josociale dhe mungesa e emocioneve.
Kur e vlerësojnë partnerin e vet potencial, femrat bazohen në ndjenjat e veta për të pasur sa më shpejt informata për tiparet burrave por edhe me sjelljen e tij në të kaluarën.
Pos zërit që ndikon në zgjedhjen e partnerit, është dëshmuar se kujtesa femërore “punon” mirë kur informata i merr nga ndonjëri me ngjyrë të thellë zëri.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burrat me zë të trashë lënë përshtypje më të mirë Empty Re: Burrat me zë të trashë lënë përshtypje më të mirë

Mesazh nga EMI Thu 3 Nov 2011 - 22:12

normal se me ze te holle quhen femra......hahahaha [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burrat me zë të trashë lënë përshtypje më të mirë Empty Re: Burrat me zë të trashë lënë përshtypje më të mirë

Mesazh nga Durrsaku Thu 3 Nov 2011 - 22:18

sa te trashe e kam une
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burrat me zë të trashë lënë përshtypje më të mirë Empty Re: Burrat me zë të trashë lënë përshtypje më të mirë

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Nov 2011 - 1:26

Visi mbaroje fjalen mire se keqkuptohen pastaj hahaha

Burri thone qe tregon maturi me ze te trashe Burrat me zë të trashë lënë përshtypje më të mirë 426788
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burrat me zë të trashë lënë përshtypje më të mirë Empty Re: Burrat me zë të trashë lënë përshtypje më të mirë

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Mar 2012 - 20:04

po sepse te fusin friken prandaj.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Burrat me zë të trashë lënë përshtypje më të mirë Empty Re: Burrat me zë të trashë lënë përshtypje më të mirë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi