Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
50 Cent heq dorë nga alkooli People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
50 Cent heq dorë nga alkooli People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

50 Cent heq dorë nga alkooli

2 posters

Shko poshtë

50 Cent heq dorë nga alkooli Empty 50 Cent heq dorë nga alkooli

Mesazh nga Emona Fri 4 Nov 2011 - 2:08

50 Cent heq dorë nga alkooli 50-cent-addresses-norway-survivors

Reperi i famshëm amerikan, 50 Cent ka bërë të ditur për mediat se tashmë ka hequr dorë përfundimidht nga alkooli. Në një intervistë për revistën “People”, autori i hitit të famshëm “In da Club” deklaroi: "Dua ti shpëtoj varësisë nga alkooli dhe kështu kam vendosur të heq dorë nga pija”, tha reperi i njohur edhe për botën e drogës.

Para se të bëhej i njohur në muzikë, 50 Cent me vite ka shitur drogë, madje dhe është dënuar. Ai thotë se pikërisht për shkak të përvojave të të tjerëve, shumica të afërm të tij, ai gjithmonë ka qëndruar larg nga droga.

"Kam pasur rastin që të shoh shumë kushërinj të nënës sime në periudha të ndryshme të përdorimit të drogës. Kam parë se si secili reagonte ndryshe ndaj drogës dhe kjo më ka shtyrë që të rri larg saj”, ka rrëfyer reperi gjatë një interviste. /albeu.com/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

50 Cent heq dorë nga alkooli Empty Re: 50 Cent heq dorë nga alkooli

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 19:20

sa mir ja paska bo 50 centi;na nxjkerr naj klip te ri se sta kam degju zerin koheve te fundit

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi