Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla

+8
Yll Qielli
bobi 10
Erii
Durrsaku
Arabela
dajti modh
T_o_n_i
Emona
12 posters

Shko poshtë

Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla Empty Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla

Mesazh nga Emona Fri 4 Nov 2011 - 2:26

Një çift në Afrikën e Jugut, që kishin pesë vite bashkë, kanë mbetur në shock të thellë pasi kanë mësuar se janë motër e vëlla.

Vajza, e cila pret të lindë muajin që vjen, po kalon një shok të rëndë psikologjik pasi ka zbuluar se babai i fëmijës së saj është vetë vëllai. Çifti ishte takuar në universitet dhe ata kishin vendosur të prezantonin prindërit e tyre përpara se të martoheshin.

Gazetat vendase shkruajnë se gjatë takimit mes dy prindërve, ata zbuluan se ishin vëlla e motër, dhe familja ishte shpërbërë kur ata ishin ende të vegjël. Babai i djalit e kishte ndarë të ëmën në vitin 1983 pasi ajo e tradhtonte. Vajza u rrit nga nëna, kurse vëllai u rrit nga babai.


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla Empty Re: Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla

Mesazh nga T_o_n_i Fri 4 Nov 2011 - 2:27

te keqen e familjes
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla Empty Re: Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla

Mesazh nga dajti modh Fri 4 Nov 2011 - 2:31

goca ja paska keput koken mamit te vet ,,,,,,,,,,,
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla Empty Re: Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla

Mesazh nga Arabela Fri 4 Nov 2011 - 2:44

dajti modh shkruajti:goca ja paska keput koken mamit te vet ,,,,,,,,,,,
he mo si fol dhe ti,,,nuk i dihet si i kane pasur punet mes tyre,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla Empty Re: Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla

Mesazh nga Durrsaku Fri 4 Nov 2011 - 2:49

he mo se nuk qenka cudi tja kete dredhur dhe kete here e ema te atit e paska kapur nje here ky prandaj ishalla sbien moter e vella se qenka me te vertete e trishtueshme, ky cifti i ri mjafton te mendoj se e ema ka qene nje cope k... ve dhe e kalojne situaten
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla Empty Re: Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla

Mesazh nga Erii Fri 4 Nov 2011 - 2:53

(sorry)
Erii
Erii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 421
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/05/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla Empty Re: Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla

Mesazh nga bobi 10 Sun 6 Nov 2011 - 22:29

A kane bere dna???

Pa u bere ajo mos shokohen ouhoo


Statistike,,,,,,,,,,,,


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla Empty Re: Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla

Mesazh nga Yll Qielli Sun 6 Nov 2011 - 22:34

Jalla do pyetur mir prinderit se mos dal dhe une me burrin moter e vlla 00027003
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla Empty Re: Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla

Mesazh nga bobi 10 Sun 6 Nov 2011 - 22:38

Yll Qielli shkruajti:Jalla do pyetur mir prinderit se mos dal dhe une me burrin moter e vlla 00027003
[@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@]

Ia ke fut kot.

Andej jan te gjithe fotokopje mi,edhe ngaterrojne burrat grate,edhe grate burrat Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla 426788 Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla 426788 Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla 426788 Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla 426788 Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla 426788


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla Empty Re: Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla

Mesazh nga Yll Qielli Sun 6 Nov 2011 - 22:42

bobi 10 shkruajti:
Yll Qielli shkruajti:Jalla do pyetur mir prinderit se mos dal dhe une me burrin moter e vlla 00027003
[@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@] [@@nervaa@@]

Ia ke fut kot.

Andej jan te gjithe fotokopje mi,edhe ngaterrojne burrat grate,edhe grate burrat Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla 426788 Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla 426788 Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla 426788 Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla 426788 Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla 426788
Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla 426788 Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla 426788
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla Empty Re: Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla

Mesazh nga Ariel Tue 8 Nov 2011 - 6:04

Oooo nje histori e ngjashme ka ndodhur edhe ketu kur kam qene une e vogel... Ngaqe cifti ishte rritur ne jetimore nuk e dinin qe ishin vella e moter...pas martese e moren vesh kur njeri nga keta gjeti mamen e vet dhe ajo u tha qe ishin moter e vella...dhe per ate gocen me duket se thane atejere qe perfundoi ne psiqatri.

Edhe nje histori tjeter...me duket se vajza ishte nga Vlora dhe djali nga Elbasani...po ne kete rast nuk ishin moter e vella po tjeter gje...
Na njihet kjo vajza ne universitet me nje djale yll te bukur dhe student i shkelqyer...po qe ishte rritur ne shtepi te femijes...fejohen e martohen dhe lindin nje djale...familja e kesaj goces e ngritur dhe me pozite...neper komitetet e partise te asaj kohe... Vjen nje moment dhe i thote kjo goca burrit vet qe te kerkoje familjen e tij qe te njohin djalin dhe nipin... Ky djali i pergjigjet....une familjen time e njoh dhe e di ku jetojne...por per te miren tone dhe te djalit nuk eshte mire qe ti kerkojme...pas kembenguljes se ksaj goces nisen per ne Elbasan...ecin e ecin e kalojne ne periferi...neper ca fusha...e plehra...dhe arrijne ne nje kamp arrixhinjsh....e u dalin perpara arrixhinjte tu i taku e tu i puth mes morrave dhe zhulit imagjinoni mo....kjo e shokuar merr cunin dhe ikin me vrap prej aty...shkojne ne shpi dhe pas pak kohesh...i thote burrit vet qe nuk mundem me te vazhdoj te jetoj me ty...dhe ndahen vetem se mori vesh qe ishte arrixhi...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla Empty Re: Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 27 Feb 2012 - 5:34

Sa tmerr!!
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla Empty Re: Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 21:04

shyqyr qe sme ka ndodhur mua kjo gje,sa e tmerrshme do te jete te zbulosh dicka te tille.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla Empty Re: Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 0:09

Anakonda shkruajti:shyqyr qe sme ka ndodhur mua kjo gje,sa e tmerrshme do te jete te zbulosh dicka te tille.

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla Empty Re: Pas 5 vitesh bashkë zbulojnë se janë motër e vëlla

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi