Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ja njeriu elefant : Ka nje vesh mbi shpatull  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ja njeriu elefant : Ka nje vesh mbi shpatull  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja njeriu elefant : Ka nje vesh mbi shpatull

2 posters

Shko poshtë

Ja njeriu elefant : Ka nje vesh mbi shpatull  Empty Ja njeriu elefant : Ka nje vesh mbi shpatull

Mesazh nga Emona Fri 4 Nov 2011 - 5:37

Ja njeriu elefant : Ka nje vesh mbi shpatull  Njeriu_elefant-200x132
Një djalë i ri indian, është quajtur nga bashkëatdhetarët e tij si njeriu elefant, pasi nje tumor i rëndë facial i ka shpërfytyruar plotësisht fytyrën, duke e bërë atë te duket si një elefant. Lalit Ram, është 26 vjeç dhe ëndërra e tij më e madhe është të martohet, por kjo nuk do te ndodhë nese ai nuk i nënshtrohet kirurgjisë plastike për të eleminuar përfundimisht tumorin e tij. “Fytyra ime është arsyeja përse nuk jam martuar, shoh shoket e mi qe martohen dhe une ëndërroj se një ditë mund ta bëj këtë. Prinderit e mi kanë tentuar disa herë te gjejnë një grua për mua, por çdo herë pinderit e vajzave kanë refuzuar për faj te pamjes time”. Hera e parë qe djali kuptoi se kishte probleme me fytyren ishte akoma një fëmijë. Per fat te keq, me kalimin e kohes tumori është zgjeruar gjithnjë e me shumë, deri ne ndryshimin total te fytyrës, duke spostuar veshin e tij te majte mbi qafe per shkak te peshes se mases tumorale. “Nuk kam vajtur kurrë te vizitohem tek mjeku, sepse familja ime nuk mund t’i perballoje dot shpenzimet dhe gjithashtu me kanë thënë se nuk mund të me ndihmonin”. Por kohet e fundit Lalit ka krijuar kontakt me doktor Vivek Kumar, te spitalit Sir Ganga Rom ne New Delhi dhe i ka premtuar se do ta operojë këtë rast shumë serioz. Operacioni do te kryehet nga një ekip kirurgesh te cilët duhet te shpresojnë se gjithçka do të shkojë mirë dhe qe Lalit mund te kthehet ne shtëpi pa humbur shikimin dhe dëgjimin. /rtvfan.net/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ja njeriu elefant : Ka nje vesh mbi shpatull  Empty Re: Ja njeriu elefant : Ka nje vesh mbi shpatull

Mesazh nga Anakonda Sat 31 Mar 2012 - 3:02

sa keq me vjen per disa njerez qe perendia i ka krijuar ne kete menyre
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi