Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shpallet fajtor mjeku i Xhekson People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shpallet fajtor mjeku i Xhekson People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shpallet fajtor mjeku i Xhekson

2 posters

Shko poshtë

Shpallet fajtor mjeku i Xhekson Empty Shpallet fajtor mjeku i Xhekson

Mesazh nga Emona Tue 8 Nov 2011 - 0:25

Shpallet fajtor mjeku i Xhekson Murray.verdict.

Gjykata e Los Anxheles shpalli fajtor, Konrad Mërrej, mjekun personal të Majkëll Xhekson për vrasjen pa dashje të Mbretit të Pop-it.

Xhekson vdiq më 25 Qershor të vitit 2009 nga një overdozë të medikamentit propofol.

58 vjecari Mërrej, mund të denohet me katër vjet burg si dhe të humbë licensën për të ushtruar profesionin.

Në argumentin e fundit, prokurorët thanë se Mërrej shkaktoi vdekjen e Xhekson nga neglizhenca, duke u mohuar fëmijëve të atin dhe botës mbarë, një gjeni të muzikës.

Avokatet e Mërrej argumentuan se Xhekson vendosi të marrë me vullnetin e tij, dozën vdekjeprurëse, ndërsa mjeku ishte larguar prej dhomës së tij.

Trupit gjykues, që perbehej nga një afrikano-amerikan, gjashtë të bardhë dhe pesë hispanikë iu desh disa ditë për të arritur në këtë vendim.

Jashtë sallës së gjyqit, dhjetëra persona ishin mbledhur duke bërtitur: Fajëtor! Gjatë gjyqit që zgjati gjashtë javë u morën në pyetje 49 persona dhe u shqyrtuan mbi 300 fakte të paraqitura.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shpallet fajtor mjeku i Xhekson Empty Re: Shpallet fajtor mjeku i Xhekson

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 19:12

i shkreti mjek,ke e paska fut veten ne telashe te medha
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi