Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ne cilin film donit te ishit Protagonisti kryesor? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ne cilin film donit te ishit Protagonisti kryesor? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne cilin film donit te ishit Protagonisti kryesor?

3 posters

Shko poshtë

Ne cilin film donit te ishit Protagonisti kryesor? Empty Ne cilin film donit te ishit Protagonisti kryesor?

Mesazh nga WebMaster Sun 13 Nov 2011 - 7:09

Ne cilin nga filmat qe keni pare, donit te ishit protagonist?
Shkruani emrin e filmit dhe vendin e aktorit qe donit te zinit.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin film donit te ishit Protagonisti kryesor? Empty Re: Ne cilin film donit te ishit Protagonisti kryesor?

Mesazh nga Durrsaku Sun 13 Nov 2011 - 7:13

shoku yne tili-rolin e tilin sikur e kane bere per mua ashtu kam qene i vogel
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin film donit te ishit Protagonisti kryesor? Empty Re: Ne cilin film donit te ishit Protagonisti kryesor?

Mesazh nga Anakonda Sun 12 Feb 2012 - 18:53

Dashuria e nje perandori,e adhuroj ate film.Eshte nje film shume i bukur,indian.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ne cilin film donit te ishit Protagonisti kryesor? Empty Re: Ne cilin film donit te ishit Protagonisti kryesor?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi