Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

+38
Docteur
dajti modh
Emona
enigma
Gentta
Poeti Dhimbjes
Amazone
stralli
Ariel
Leo_uk
Dita
Tonii
Prada
kasperi
AlBora
fidani
turi
zeshkani
Sexi
TONI TR
MIMOZA
Aristogata
Gjakush Tana
rifati
ori
Lot i derdhur
naploni
Gerushi
Tigri i Zi
CuN@BosS/
Shaban Cakolli
xhoel
anetar
WebMaster
Vellai
jona
alketa
mela
42 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Vizitor Sun 1 Feb 2009 - 8:01

CILI DO TE JETE REAGIMI JUAJ DHE VEPRIMI QE DO TE BENI NE ATO MOMENTE?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga mela Sun 1 Feb 2009 - 8:20

do ti thoja bravo te qoft dhe vazhdo tashti e tutje me te
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga alketa Sun 1 Feb 2009 - 21:55

do i jepja nje alamet shpulle atij qe ta mbante mend per gjithe jeten.... megjithese e di qe prej tij nuk do ta pres kurre kete
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga jona Sun 1 Feb 2009 - 23:37

nuk do te bej aspak skanadal
do i thoja se e tregove veten
te lumt
jona
jona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 261
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Vizitor Mon 2 Feb 2009 - 0:02

asgjo seciale do e nxirrja nga shpia me ceremoni :lol!:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga alketa Mon 2 Feb 2009 - 3:53

ehehehhehehehehehhehe... e kam parasysh cfare ceremonie
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Vizitor Mon 2 Feb 2009 - 4:11

do ta beja qe ta mbante mend mire ate dite
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Vizitor Mon 2 Feb 2009 - 4:17

se mos e rref edhe pajtohesh prap miki :gezim:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Vizitor Mon 2 Feb 2009 - 4:42

edhe ndodh lal se mohoj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Vizitor Mon 2 Feb 2009 - 4:43

sh mire ,po mos e rrif shume se o gjynof 😢 :gezim:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Vizitor Mon 2 Feb 2009 - 4:44

vetem pak po sme rrafi ai mua se sbesoj te kem me shume fuqi se ai
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Vizitor Mon 2 Feb 2009 - 4:48

eh kur ne hyp 5-minuçi ne femrave i thyjm gjith pjatat e tenxheret pale meshkujt :lol!:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Vizitor Mon 2 Feb 2009 - 23:16

hahhaha
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Vizitor Mon 2 Feb 2009 - 23:17

sbesoj se do me beje nje gje te tille
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Vellai Mon 2 Feb 2009 - 23:45

nuk do beja gje fare por do hyja ne krevat qe ti q........
qe te dy ata
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga alketa Tue 3 Feb 2009 - 3:46

ca s`do ti beja thuaj
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga WebMaster Tue 3 Feb 2009 - 7:29

:gezim: :gezim: ket do beja
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Vizitor Tue 3 Feb 2009 - 7:36

VLLAI shkruajti:nuk do beja gje fare por do hyja ne krevat qe ti q........
qe te dy ata
keq me nervat ti VLLAI :habit: :gezim: :gezim:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga anetar Tue 3 Feb 2009 - 7:46

Do ju thoja si e keni mendjen per nje treshe..dhe pastaj seicili ne pune te ti :gezim: Po te ishte lezbike me mire akoma :gezim:
anetar
anetar
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1152
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga xhoel Tue 3 Feb 2009 - 8:26

do i shuaja cigaren ne p....
qe mos ti veje me mendja
pastaj ik pirdhu lufe e keqe
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Shaban Cakolli Sat 14 Feb 2009 - 9:46

do te dilja jasht dhe te u jipja lamtumiren,dhe nuk do te mendoja me kurre per nje vazhdim jete me te
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 14 Feb 2009 - 10:49

DO TE SHISJA KREVATIN :habit: :gezim:
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Tigri i Zi Sat 14 Feb 2009 - 11:01

do e vras vetem te dashuren time dhe ati djalit tjeter do i them mir ke bo qe e ke ber ket pun as gje me shum nuk do beja vetem ta vras
Tigri i Zi
Tigri i Zi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 103
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Gerushi Sat 14 Feb 2009 - 11:33

Kisha per t'ja ca ballin me sopat te dyve :bobe: :bobe: :bobe:
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga xhoel Sat 14 Feb 2009 - 13:30

kisha me ja pre veglen atija e tja futja ne goje
kurse asaj benzine te vendi e i ve flaken
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga naploni Sat 14 Feb 2009 - 21:06

ca imagjinatesh qe me keni .. :gezim:

ca do boja une he,, rrugen asaj kurse ktij tjetrit.. pffffffffff ca fajit ti vejme ktij kur don kjo vete.. mos po te ishte ky do ishte naj tjeter qe kshu.. ka tjera sa dush.. juhjjjjj
naploni
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga naploni Sat 14 Feb 2009 - 21:07

po ene varet se si ma ke damarin aty ne at moment.. juhjjjjj
naploni
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Lot i derdhur Sat 14 Feb 2009 - 23:00

nuk i dihet fare se qa munt te ndodhin ne ate moment :inat:
Lot i derdhur
Lot i derdhur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : milano
Postime Postime : 2858
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga CuN@BosS/ Sun 15 Feb 2009 - 0:48

PUPUPU SA INAT I PASKENI FEMRAT :gezim: (KAPE MBAJE PO E LE MAS DORE E HAN UJKU PASTAJ)
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga alketa Sun 15 Feb 2009 - 1:07

:inat: :inat: :inat: edhe une do e kisha frike veten ne ato momente
alketa
alketa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Albania
Postime Postime : 765
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Vizitor Mon 16 Feb 2009 - 23:56

asgje thjesht do e harroja ate....
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga ori Wed 25 Feb 2009 - 9:56

asgje, thjesht do ta hidhja nga ballkoni:D
ori
ori
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga WebMaster Wed 25 Feb 2009 - 9:57

:gezim: shishi ori kujdes lali mos te marri vete ....

do ti thoja ste lutem mo :gezim:
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga rifati Wed 25 Feb 2009 - 10:00

1---------PO SHKOJE VETE E DASHURA ,I JAPE DRUUUUUUUUU TE MIIRE

2--------PO HYRI ME ZORE NE SHTRAT :vras: ATE

3---GRUJA SKA FAJE ESHTE AJO QE KA QENE BILE E DU ME SHUME ,SE NUK ME KA TRADHETU
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Vizitor Wed 25 Feb 2009 - 10:01

Sikur nuk shikon! Jeta vazhdon!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Gerushi Wed 25 Feb 2009 - 10:02

Do e kisha bo nji 3-she te mire me ja bo qefin me shum Asaj :adult:
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga xhoel Wed 25 Feb 2009 - 11:10

po me tradhtoj ai ne rruge te vete kurse
asaj licencen e me punuar te semafori sa me be ca lek
pastaj te shkoj te mami i vete :gezim:
xhoel
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Aug 2009 - 3:33

do e ferkoja koken ,,,,edhe do u thoshja vazhdoni juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Aug 2009 - 3:39

se di qfar do beja do ndasha meniher me te dashurin ska fjal
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Gjakush Tana Sun 2 Aug 2009 - 3:43

viola shkruajti:se di qfar do beja do ndasha meniher me te dashurin ska fjalJo! Viola mos shpejto!

Nese e takoja, do te perpiqesha mos ndjehet e fyer ! Dhe pastaj do ta perqafoja e do ta pyesja, mos eshte e lodhur!
Gjakush Tana
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar Empty Re: Sikur te kishit kapur te dashuren/in me dike tjeter si do kishit reaguar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi