Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jeta, qellimi i jetes dhe lumturia. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Jeta, qellimi i jetes dhe lumturia. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeta, qellimi i jetes dhe lumturia.

3 posters

Shko poshtë

Jeta, qellimi i jetes dhe lumturia. Empty Jeta, qellimi i jetes dhe lumturia.

Mesazh nga WebMaster Wed 16 Nov 2011 - 5:56

Per mua qellimi i jetes eshte vete jeta (pra qellimi eshte me e rendesishme se jeta).
Po ashtu lumturia e jetes eshte e lidhur me qellimin, ndoshta qellimi i jetes eshte vete lumturia.

Si mendoni ju te nderuar anetar?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta, qellimi i jetes dhe lumturia. Empty Re: Jeta, qellimi i jetes dhe lumturia.

Mesazh nga Emona Thu 17 Nov 2011 - 8:14

Per deri sa qellimi i secilit prej neshe ne jete eshte lumturia ne jete..patjeter qe te dyat nderlidhen me njeratjetren.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta, qellimi i jetes dhe lumturia. Empty Re: Jeta, qellimi i jetes dhe lumturia.

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Dec 2011 - 21:31

Nderlidhen me njera-tjetren pasi gjithsecili deshiron me te miren per jeten e vet(lumturine).

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Jeta, qellimi i jetes dhe lumturia. Empty Re: Jeta, qellimi i jetes dhe lumturia.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi