Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kurbin, ekzekutohet me armë zjarri një 34-vjeçar  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kurbin, ekzekutohet me armë zjarri një 34-vjeçar  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurbin, ekzekutohet me armë zjarri një 34-vjeçar

Shko poshtë

Kurbin, ekzekutohet me armë zjarri një 34-vjeçar  Empty Kurbin, ekzekutohet me armë zjarri një 34-vjeçar

Mesazh nga Durrsaku Wed 23 Nov 2011 - 7:01

Kurbin, ekzekutohet me armë zjarri një 34-vjeçar  Policia-naten

Arkiv

Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri pasditen e së mërkurës në qytetin e Lacit.

Autoritetet policore lokale njoftojnë se shtetasi Kastriot Brozi është qëlluar në momentin kur ka zbritur nga autobusi i linjës Lac-Gallat.

Burimet shprehen se për momentin nuk dihet identiteti i autorit të vrasjes dhe motivet e krimit, ndërkohë që viktima nuk njihej si person problematik.
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi