Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkrimi i pastër i gjuhës shqipe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shkrimi i pastër i gjuhës shqipe People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shkrimi i pastër i gjuhës shqipe

4 posters

Shko poshtë

Shkrimi i pastër i gjuhës shqipe Empty Shkrimi i pastër i gjuhës shqipe

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 25 Nov 2011 - 3:04

Kete teme e hap me shume per mesim per ne qe e kemi nevoje. Nese hasni ne veshtiresi me shkrimin e disa fjaleve mund t'i postoni ne kete teme dhe jam e bindur qe anetaret do te na ndihmojne mesa mundesi kane.

Fjala me te cilen kam une problem eshte kur i uron tjetrit ardhjen. A shkruhet:-

Mireseardhe, Mireseerdhe, Mire se erdhe, Mireserdhe?

Cili eshte shkrimi i sakte?

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkrimi i pastër i gjuhës shqipe Empty Re: Shkrimi i pastër i gjuhës shqipe

Mesazh nga Emona Fri 25 Nov 2011 - 3:29

Me sa e di un Drejtishkrimin gjuhsore Shqipe Shkruhet keshtu.
'' Mire se erdhe''


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkrimi i pastër i gjuhës shqipe Empty Re: Shkrimi i pastër i gjuhës shqipe

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 25 Nov 2011 - 3:36

Po folja shkruaj ne te kaluaren a eshte :
shkroi, shkruajti, shkrojti?


Mund te beni te gjithe pyetje ne lidhje me dicka qe ngaterroni ne drejtshkrim apo si dini...
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkrimi i pastër i gjuhës shqipe Empty Re: Shkrimi i pastër i gjuhës shqipe

Mesazh nga Besa Thu 1 Dec 2011 - 7:31

Ne te shkuaren bene shkroi ndersa ne te kryeren bene kishte shkruar
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkrimi i pastër i gjuhës shqipe Empty Re: Shkrimi i pastër i gjuhës shqipe

Mesazh nga Anakonda Sat 4 Feb 2012 - 9:01

E kane skandalizuar te rinjte e sotem gjuhen shqipe,e kane bere lemsh.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkrimi i pastër i gjuhës shqipe Empty Re: Shkrimi i pastër i gjuhës shqipe

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 21 Feb 2012 - 3:38

Nje shprehje me mundon mua ...Kur themi PREZAMTIM apo PREZANTIM..!!?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shkrimi i pastër i gjuhës shqipe Empty Re: Shkrimi i pastër i gjuhës shqipe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi