Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Po hap zemren dhe po c’lirohem nga brengat. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Po hap zemren dhe po c’lirohem nga brengat. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Po hap zemren dhe po c’lirohem nga brengat.

5 posters

Shko poshtë

Po hap zemren dhe po c’lirohem nga brengat. Empty Po hap zemren dhe po c’lirohem nga brengat.

Mesazh nga WebMaster Wed 30 Nov 2011 - 8:24

Ndihem keq kur mendoj se duhet te harroj momentet nga kjo histori qe kam patur, dhe , te cilat deri para shume pak kohesh me benin per te qare, kurse tani edhe pak per te qeshur, sepse kam qene me te vertete shume naive, dhe nuk arrita ta kuptoja se personi nuk ishte i sinqerte, ose te themi qe nuk me behej vone se si ishin qellimet e tij,
thjesht i dhashe vetes nje shans per te jetuar nje histori shume te bukur, si ne filma, dhe ne fakt u beme te dy si aktore. dhe tani ka me ka ngelur nje si mall per ate kohe, qe nuk do te kthehet me, me pare e fajesoja veten per fundin, por tani jam me e qete, ai thjesht nuk ishte njeriu per nje lidhje te gjate, por nga ana tjeter, nese nuk do te kishte ndodhur, mua do me kishte ngelur peng per tere jeten.
tani here here rri e sjell ndermend detaje, momente fjale, shikime, jam e bindur qe isha dhe ishte shpirti im binjak, por nuk mjaftonte per te qene bashke. me ndodh ta shikoj ne rruge ne pune, dhe midis nesh ka ngelur nje si dhembshuri, si keqardhje, por mua me duket shpesh qe nuk jemi te njejtet, personat qe takohen ne nuk jam une dhe ai, por dy te tjere, ne te vertetet kemi ngelur diku ne nje enderr te shkuar.
eshte e veshtire te gjej nje emer per historine time, por pak rendesi ka, sepse shpesh ndihem ne faj nga qe me duket sikur e lashe veten te manipulohem lehte, por nga ana tjeter, jam e bindur se e doja, dhe gjithcka qe bera e bera se e doja, sepse rashe brenda me te dyja kembet, dhe sic eshte edhe te drama “Fernando Krafti”, “eshte e pamundur te mos me duash”, e kam fjalen qe nuk shpeton dot nga disa njerez te tille, qe te bejne shume per vete, nuk eshte faji i tyre qe jane don ZHuane, ka njerez qe mund te duan sinqerisht shume here dhe disa njerez ne te njejten kohe.me ndodh qe edhe ta urrej ndonjehere, por kujtoj edhe nje here c’ka me ka thene, (edhe pse asnjehere nuk me tha te dua) shikimet, momentet qe kemi kaluar, , dhe bindem se midis nesh pati dicka shume te forte, dhe jo te zakonshme, ka edhe momente jo shume te kendshme, por qe edhe ato te ndihmojne per te rregulluar me mire gjerat ne jeten tende.

Burimi i Temes Shperndaria.com
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po hap zemren dhe po c’lirohem nga brengat. Empty Re: Po hap zemren dhe po c’lirohem nga brengat.

Mesazh nga Arabela Thu 1 Dec 2011 - 22:55

zemra hapet vetem aty ku ndihet ngrohte dhe e mbrojtur,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po hap zemren dhe po c’lirohem nga brengat. Empty Re: Po hap zemren dhe po c’lirohem nga brengat.

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Dec 2011 - 17:41

E hap zemren dhe nis te mendoj per ne te dy.Valle a s'me thua pse u ndame kaq shpejt ne te dy?Une te doja me gjithe forcen e shpirtit tim,ndersa ti shkon tek ajo.Ti luan me ndjenjat e nje 16-vjecare qe te donte ty me shume se veten,te gjitha netet pa gjume,ato poezi te krijuara,ato lot qe rreshqitnin lehte mbi faqet e mia,thura enderra per te ardhmen qe na prisnin,por jo une e kisha teper gabim,mbasi ti lendove nje te sinqerte dhe zoti do te te denoje.Ndonjehere kur kalon ne rruge bej sikur nuk te njoh,ose te shoh me urrejtje.Po i nxjerr keto fjale nga ky shpirt mbasi dita-dites po me tretet dhe nuk gjej do t strehim.Tashme jam shume e bindur se c'eshte DASHURIA....!!!
Nje ndjenje qe te lendon,te vret thelle ne shpirt.Po c'lirohem nga kjo vetmi duke hedhur ne nje leter te bardhe disa shkronja te zeza te ngjitura bashke.
Lamtumire.......o vrases i zemrave...........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po hap zemren dhe po c’lirohem nga brengat. Empty Re: Po hap zemren dhe po c’lirohem nga brengat.

Mesazh nga il conte Sat 20 Oct 2012 - 6:20

Mund te clirohem nga brengat vetem atehere kur ne zemren time te hyje nje tjeter vajze ....qe te te zevendesoj ty......
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po hap zemren dhe po c’lirohem nga brengat. Empty Re: Po hap zemren dhe po c’lirohem nga brengat.

Mesazh nga mister.albania Sat 20 Oct 2012 - 6:22

Veshtire te degjoj dikush edhe sikur te degjoj nuk do te thot kurre ate qe duhet por ate qe te bej ty te ndihesh mire edhe une dua qe ai qe te me degjoj te ma thot ne sy edhe e keqe le te jete.
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Po hap zemren dhe po c’lirohem nga brengat. Empty Re: Po hap zemren dhe po c’lirohem nga brengat.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi