Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lady Gaga Lanson Albumin e Ri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lady Gaga Lanson Albumin e Ri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lady Gaga Lanson Albumin e Ri

2 posters

Shko poshtë

Lady Gaga Lanson Albumin e Ri Empty Lady Gaga Lanson Albumin e Ri

Mesazh nga Emona Thu 1 Dec 2011 - 7:12

Lady Gaga Lanson Albumin e Ri Lady+Gaga+RhEWuBk63l6m

Këngëtarja amerikane Lady Gaga, veçse po planifikon lansimin e albumit me te ri.
DJ White Shadow per MTV ka deklaruar se Lady Gaga po planifikon ti filloj incizimet për albumin me te ri, i cili do te pasoj albumin "Born This Way".
Përveç kësaj, Gaga planifikon edhe te realizoj një turne.
"Lady Gaga po planifikon incizimin e albumit te ri, por caku i saj kryesor tani është turneu”, ka thënë DJ White Shadow.
Ai me padurim po pret ftesën e Gagas për te hyre ne studio dhe për te bashkëpunuar me këngëtaren e famshme.
"Vazhdimisht po qëndroj shume afër, sepse nuk dua te zgjohem ne ora 4 te
mëngjesit ne Japoni dhe te nisem për Los Angeles kur ajo vendos te filloj incizimin e albumit te ri.

Edhe kur te filloj turneun, pres t’i shkëmbejmë idetë tona. Ajo vazhdimisht punon. I pëlqen te shkruaj kur është ne turne.

Ndoshta mund terealizoj tere albumin gjate kohës sa ndodhet ne turne”, ka shtuar DJ White Shadow.


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lady Gaga Lanson Albumin e Ri Empty Re: Lady Gaga Lanson Albumin e Ri

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 17:54

kur filloon kjo te kendoj me zen nje dhimbje barku apapapapa
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi