Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Materializmi tek femrat ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Materializmi tek femrat ... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Materializmi tek femrat ...

2 posters

Shko poshtë

Materializmi tek femrat ... Empty Materializmi tek femrat ...

Mesazh nga Darius Thu 1 Dec 2011 - 9:24

Kam vene re qe femrat jane shume here me materialiste sesa burrat (megjithese ky eshte mendim subjektiv). Nese burri zihet me gruan se ajo eshte shemtuar eshte shendoshur ose ai thjesht behet xheloz, gruaja shqiptare ne shume raste zihet me burrin per shkak te lekut... burri prishi leket, komshiu ka me shume lek, asaj iu deshen lek per rroba etj.


Me kete shkrim nuk po mundohem te stigmatizoj dike, thjesht doja te kem nje ide me teper rreth fenomenit ose rreth gabimit tim ne arsyetim....


Diskutim te kendeshem 00027003
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Materializmi tek femrat ... Empty Re: Materializmi tek femrat ...

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Dec 2011 - 20:49

Nuk eshte mire te jesh materialiste,une nuk e shikoj njeriun nga ana e materiali(interesin).

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi