Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A thua...!!! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A thua...!!! - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A thua...!!!

+33
mister.albania
*Sweety*
Anakonda
bobi 10
Labja
Erii
**Jeta**
Space
Aristogata
Besa
Andetta
Alberti
zymer
Free spirit
Klio
Eriku
AlBora
Leo_uk
Aяtємιѕα
EpiKada
Tonii
Shkembi
Ariel
WebMaster
Next
Єямєℓiиdå
CuN@BosS/
EMI
kasperi
Maksi
Arabela
tipi engjellor
Emona
37 posters

Faqja 2 e 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty A thua...!!!

Mesazh nga Emona Sat 3 Dec 2011 - 1:01

First topic message reminder :

...kur do me kaloj dhimbja?

Vazhdoni ju...!


Edituar për herë të fundit nga Eмσηα në Wed 7 Dec 2011 - 3:18, edituar 1 herë gjithsej

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 11:09

Eri Dr shkruajti:ok mir nuk e perseris me naten e mir

Habitur ....Re brenda ...t'provokova :P kalamoooooooo biberonin11 :541221:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 14 Dec 2011 - 11:13

..e trembem djalin?
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 11:17

....eshte hater madh ky djali ?!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 14 Dec 2011 - 11:17

..kthehet prap
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 11:20

...Dyshoji , Kryencec eshte :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Ariel Wed 14 Dec 2011 - 11:20

Mos ma luni cunin miiiii...se e kom durrsakun tim...
00027003

Eriii...a thua mos shifena n'aeroport po erdhe me avion 00027003
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Shkembi Wed 14 Dec 2011 - 11:22

paska frik me nejt mes dy femnave A thua...!!! - Faqe 2 426788

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 11:22

..S'lujam Moj ,i ngeli mendja diku atij s'na kthe pergjigjjet. :[HuH]:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 14 Dec 2011 - 11:23

..mendon ai qe jemi te rrezikshme ne dyja[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Shkembi Wed 14 Dec 2011 - 11:26

per ty Ermelinda se di,po Emona o e rrezikshme,mjer kush i bi ndor [QeSh]

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 11:30

....Binjake ,e friksuam lol

Shkembi...sikur e ke provu ti ndja po flet :P 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Ariel Wed 14 Dec 2011 - 11:31

Emona [@@@@@@]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Shkembi Wed 14 Dec 2011 - 11:33

Emona shkruajti:....Binjake ,e friksuam lol

Shkembi...sikur e ke provu ti ndja po flet :P 00027003
kam lon tjeret me u bo viktima celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 11:36

Ariel shkruajti:Emona [@@@@@@]

Moomm...per Erin me rrafffffffff... 833945

Eri ec ktu shife cka bon Moma Per Durrsakttttttttttt.. Habitur

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 11:38

Shkembi shkruajti:
Emona shkruajti:....Binjake ,e friksuam lol

Shkembi...sikur e ke provu ti ndja po flet :P 00027003
kam lon tjeret me u bo viktima celebrate005


...Ty ne fund...t'kom lon 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Shkembi Wed 14 Dec 2011 - 11:40

deri mahere,kom me ja dal se kom me msu prej fatkeqesive te te tjereve A thua...!!! - Faqe 2 426788

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Next Wed 14 Dec 2011 - 11:42

e re shkembi e honga une
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 11:43

Shkembi shkruajti:deri mahere,kom me ja dal se kom me msu prej fatkeqesive te te tjereve A thua...!!! - Faqe 2 426788

..Mos je kaq i sigurt ,sme njef jo... (tongueout)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Shkembi Wed 14 Dec 2011 - 11:47

ene ti sme njef,kom msu ca marifete me shpetu prej kthetrave A thua...!!! - Faqe 2 426788

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 11:54

Shkembi shkruajti:ene ti sme njef,kom msu ca marifete me shpetu prej kthetrave A thua...!!! - Faqe 2 426788

Kush ti mesoji... :[LoL]: ,sdel gjalle jo....ta hom un....... 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Shkembi Wed 14 Dec 2011 - 11:57

jo moj,dashke ti tregokam kush mi mesoi qe ta kesh me te lehte,kam per te mundu shume gjer sa te behesh telef [QeSh]

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 12:01

...trego s'bohet nami O0 ,s'lodhem se s'mirrem me gjithkond un 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Next Wed 14 Dec 2011 - 12:04

i tregova une shkembit..te thash shkembi ta mbash sekret amon
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Shkembi Wed 14 Dec 2011 - 12:05

jo,jo,jo,snuk te tregoj,po qe e zonja zbulone vet celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 12:07

Eri Dr shkruajti:i tregova une shkembit..te thash shkembi ta mbash sekret amon

Ti ja the e....leht e paskem me te...

jo,jo,jo,snuk te tregoj,po qe e zonja zbulone vet celebrate005

...Spo lodhem hiq ma tha Eri.. 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Ariel Wed 14 Dec 2011 - 12:09

Emona shkruajti:
Ariel shkruajti:Emona [@@@@@@]

Moomm...per Erin me rrafffffffff... 833945

Eri ec ktu shife cka bon Moma Per Durrsakttttttttttt.. Habitur

[QeSh] [QeSh] [QeSh]
Te dhembi kaptina mi :[LoL]:
Po Erin e kam mik prej lagjes vjeter prej dy vitesh mi... [ZbarDh DhemBet]
Po ti je e vogel...sman men 00027003
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Shkembi Wed 14 Dec 2011 - 12:09

Emona shkruajti:
Eri Dr shkruajti:i tregova une shkembit..te thash shkembi ta mbash sekret amon

Ti ja the e....leht e paskem me te...

jo,jo,jo,snuk te tregoj,po qe e zonja zbulone vet celebrate005

...Spo lodhem hiq ma tha Eri.. 00027003
ja ka fut kot,don me mfut ne kurth,po ele ele,snuk tja arish 00027003

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 12:11

Ariel shkruajti:
Emona shkruajti:
Ariel shkruajti:Emona [@@@@@@]

Moomm...per Erin me rrafffffffff... 833945

Eri ec ktu shife cka bon Moma Per Durrsakttttttttttt.. Habitur

[QeSh] [QeSh] [QeSh]
Te dhembi kaptina mi :[LoL]:
Po Erin e kam mik prej lagjes vjeter prej dy vitesh mi... [ZbarDh DhemBet]
Po ti je e vogel...sman men 00027003


...Doren e rond e paske Moj.. :[LoL]: si s'te dhemb.

Mome vone kam ardhe un andej...ke lagja e vjeter ...s'mund ta njoh..

Edhe s'en s'bona moj me me dhon shpulla ti muve :[LoL]: :[LoL]: :[LoL]:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 12:12

Shkembi shkruajti:ja ka fut kot,don me mfut ne kurth,po ele ele,snuk tja arish 00027003

Haha,ok se zbuloj vet .... 00027003 ,veq mate veten me ke kapesh ti :[LoL]:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Shkembi Wed 14 Dec 2011 - 12:13

po e pash keq do le te tjeret qe vin pas meje celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Next Wed 14 Dec 2011 - 12:14

bjeri mom bjeri se nuk nxon mend kjo qik..

mos u hith shkemb dhe fshen doren
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 12:20

...Shkembi hahha s'ke ku ike (tongueout)

Eri trusssssss ti rri rehat ,kujt i flet per mend ti Kalamo Pff mos me merz

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Ariel Wed 14 Dec 2011 - 12:22

He ri se sma bon zemra per Lepurushen time...e kam sh xhan... 00027003
Po moma duhet me majt i cik frena A thua...!!! - Faqe 2 426788
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Shkembi Wed 14 Dec 2011 - 12:23

jo moj jo,nuk kam me ik,po drejtonu i cik,ala sje lodh :[LoL]:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 12:23

Mome ,maja frenat ktyne dy tjerve qe dojn me nis sherrin :[LoL]:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 12:24

Shkembi shkruajti:jo moj jo,nuk kam me ik,po drejtonu i cik,ala sje lodh :[LoL]:

....Ncuk su lodha se sjam tu bo gjo....ty po t'pres me ti dhon do :vahidrk: :541221:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Shkembi Wed 14 Dec 2011 - 12:25

Emona shkruajti:
Shkembi shkruajti:jo moj jo,nuk kam me ik,po drejtonu i cik,ala sje lodh :[LoL]:

....Ncuk su lodha se sjam tu bo gjo....ty po t'pres me ti dhon do :vahidrk: :541221:
ok jepja [@@@@@@] atij qe vjen pas meje celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 12:26

Shkembi shkruajti:
Emona shkruajti:
Shkembi shkruajti:jo moj jo,nuk kam me ik,po drejtonu i cik,ala sje lodh :[LoL]:

....Ncuk su lodha se sjam tu bo gjo....ty po t'pres me ti dhon do :vahidrk: :541221:
ok jepja [@@@@@@] atij qe vjen pas meje celebrate005

...S'du ty po duuuuuuuuuu me te dhon brucee

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Tonii Wed 14 Dec 2011 - 12:27

oooo cfar me kujtoj kjo tema A thua... me kujtoj kete keng
nuk do ta kujtoja kte keng pa ndihmen e temes, kenget e mia te vjetra
[You must be registered and logged in to see this link.]
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Ariel Wed 14 Dec 2011 - 12:28

Mona tani boji ca te dush se moma po iken :[LoL]:


Naten e mirupafshim mas nja kater ditesh kismet. [TePuC]

Naten Eri
Naten Shkembi
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A thua...!!! - Faqe 2 Empty Re: A thua...!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi