Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

+9
dajti modh
Next
Emona
Durrsaku
Єямєℓiиdå
Maksi
Dori_sweet
Shkembi
Aяtємιѕα
13 posters

Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Aяtємιѕα Sun 4 Dec 2011 - 12:43

Nuk e di se sa do tju pelqen kjo tem, por kisha deshir ti di mendimet e juaja rreth kesaj teme.
A ju ndodh qe ndonjeher pas nje kohe te gjate apo te shkurter qe jeni nda me nje person qe e keni dashur shum, edhe tani jeni me tjetrin derisa prap mendoni ne te kaluarin..
Normale cdokush duhet te dij " ta kthen faqen e nje libri" ashtu edhe me dashurine e kaluar. Nese ka patur komplicitet midis partnereve dhe jane dashur me te vertete ,natyrisht qe do te kene ende ne memorje njeri-tjetrin. Nese jane ndare ne rrethana dhe per aresye drastike ,nuk mendoj(aresyet nese jane te lidhura ne genjeshtra dhe ofendime te pabazuara objektivisht). Me mire eshte te dish te kalosh ne dicka tjeter duke mos harruar lekcionet qe cdo relacion te ka mesuar...
dashurite e vjetra nuk harrohen nese ato kane qene te medha,nese ka ekzistuar dashuria dyaneshe,dhe sidomos nese jane ndare pa vullnetin e tyre ato nuk harrohen lehte

Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Shkembi Sun 4 Dec 2011 - 13:11

asnjehere nuk harohen,cilado qofshin arsyet e ndarjes,ato zen vend ne memorjen ton

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Dori_sweet Mon 5 Dec 2011 - 2:07

po shum here madje sic thote dhe shkembi ato jane ca gjera cila do te jete arsyeja e ndarjes te ngelin momentet e bukura qe kujton qe ke kalur me te
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Maksi Mon 5 Dec 2011 - 2:14

ndonjehere kalimthi
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 5 Dec 2011 - 2:21

Skam dashuri te vjeter..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Maksi Mon 5 Dec 2011 - 2:25

rralle
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Durrsaku Mon 5 Dec 2011 - 2:33

po ate realen
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Emona Wed 7 Dec 2011 - 3:57

S'kom DASHNI t'kaluar ! 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Durrsaku Wed 7 Dec 2011 - 4:01

eshte plakur shume
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Next Fri 9 Dec 2011 - 8:50

Po asnjeri mos te mari mundimin qe te thoj e kam harruar pasi do te quhet nje genjeshter jo edhe pse eshte dashuria epara prekja e ar puthja e par ndjenjat e para por cdo moment qe dashuron nuk harrohet..edhe pse perher bie ne mendjen time pse ndodhi pse e krijova kete rrug gjera qe ndodhin ne jet duhet ti pajtohemi fatit...
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Maksi Fri 9 Dec 2011 - 8:51

jo
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga dajti modh Fri 9 Dec 2011 - 8:55

kujtoj .por jo shpesh .. jeta vazhdon [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga WebMaster Fri 9 Dec 2011 - 9:40

Hmm ka raste qe po
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 9 Dec 2011 - 10:57

Na ishte sec na ishte............edhe vazhdon... 00027003

Nese ekziston nje e till e kujtoj!!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Shkembi Fri 9 Dec 2011 - 11:07

na ishte se cna ishte...
nuk ka nese,
vetem realitet,
ke pasur apo jo,
kte ti do na e thosh celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 9 Dec 2011 - 11:25

S'kam kujtese te mire ne fakt (tongueout) 00027003
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Shkembi Fri 9 Dec 2011 - 11:26

[@@@@@@] po tani a te erdhi kujtesa A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  426788

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 9 Dec 2011 - 11:46

Kujt i intereson te dije mo?!! geeegge

Nuk harrohet gjithsesi mos e mohoni kot (tongueout)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Shkembi Fri 9 Dec 2011 - 11:53

i erdhi kujtesa kesaj lart celebrate005

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 9 Dec 2011 - 12:03

Jo se e nuk flasim bashke............me kujtesen A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  426788 A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  426788
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Shkembi Fri 9 Dec 2011 - 12:06

po ri dryq,vetem me kujtesen,po harove te bie nkaptin [@@@@@@] A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  426788 A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  426788

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga e panjohura Fri 9 Dec 2011 - 12:14

Une nuk e harroj kuuurr....
e panjohura
e panjohura
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 186
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/11/2011
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Anakonda Wed 8 Feb 2012 - 18:38

Kur jam shume e trishtuar e kujtoj.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Mar 2013 - 11:54

Me raste normale qe kujtohet
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 20:05

jo....e shkuara esht e mbyllur sidomos x pun dashurie

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?  Empty Re: A e kujtoni ndonjehere "dashurine e vjeter" ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi