Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt shikojnë “Klasiken”, femrat tradhëtojnë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meshkujt shikojnë “Klasiken”, femrat tradhëtojnë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meshkujt shikojnë “Klasiken”, femrat tradhëtojnë

3 posters

Shko poshtë

Meshkujt shikojnë “Klasiken”, femrat tradhëtojnë Empty Meshkujt shikojnë “Klasiken”, femrat tradhëtojnë

Mesazh nga Durrsaku Sat 10 Dec 2011 - 2:41

.

Meshkujt shikojnë “Klasiken”, femrat tradhëtojnë Klasikja Burri nuk heq sytë nga televizori duke parë ndeshjen e shumëpritur Real Madrid - Barcelona dhe nuk vë re fare gruan që ndërkohë regjistrohet në faqe interneti duke kërkuar një partner tjetër.

Sipas një studimi që publikon revista zyrtare e Real Madrid, sa herë që transmetohet “Klasikja” rritet me 37% numri i femrave që regjistrohen në faqe për kërkim partnerësh si Ashleymadison.com.

“Po sheh ndeshjen, por a e di se ku e ke gruan?” Ky është titulli i studimit që në revistën e tifozëve madrilenë shoqërohet me foton e një gruaje që përfiton nga momenti që bashkëshorti i saj po shikon futboll për të kaluar momente pasioni me të Real Madrid - Barcelona
Real-Barça, 216 ndeshje zyrtare
Guardiola: Do të luajmë në sulm
Xavi, 600 ndeshje me Barcelonën


dashurin, i cili “rastësisht” ka të veshur një bluzë të Barcelonës.

Ashleymadison.com është një firmë kanadeze që u themelua nga Noel Biderman në vitin 2002 dhe ka rreth 11.5 milionë përdorues në të gjithë botën

top-channel.tv
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt shikojnë “Klasiken”, femrat tradhëtojnë Empty Re: Meshkujt shikojnë “Klasiken”, femrat tradhëtojnë

Mesazh nga Emona Sat 10 Dec 2011 - 9:33

lol...s'kan Interes gjysma e femrave Per futbooll.. (tongueout)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt shikojnë “Klasiken”, femrat tradhëtojnë Empty Re: Meshkujt shikojnë “Klasiken”, femrat tradhëtojnë

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Nov 2012 - 5:11

lol un me pa futboll nuk shof muskujt e futbollistave un shof lojen e skom nerva me i hy tradhtis se sdal dot nga tradhtia

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Meshkujt shikojnë “Klasiken”, femrat tradhëtojnë Empty Re: Meshkujt shikojnë “Klasiken”, femrat tradhëtojnë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi