Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Indi, prodhohet pija e parë me urinën e lopës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Indi, prodhohet pija e parë me urinën e lopës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Indi, prodhohet pija e parë me urinën e lopës

3 posters

Shko poshtë

 Indi, prodhohet pija e parë me urinën e lopës Empty Indi, prodhohet pija e parë me urinën e lopës

Mesazh nga Emona Wed 14 Dec 2011 - 4:11

 Indi, prodhohet pija e parë me urinën e lopës Drinking-urine

Ka kohë që flitet, por tani duket se është e destinuar për të hyrë në treg. Bëhet fjalë për pijen më të çuditshme të krijuar nga Cow Protection Department me bazë nga urina e lopës.

Pija, e quajtur Gau Jal ose Cow Urine, pavarësisht nga origjina, nuk ka erën e urinës dhe do të jetë tepër e shijshme, raporton agjencia e lajmeve "India Time".

Pija do të ketë vlera terapeutike, të paktën sipas një tradite të mjekësisë indiane dhe do të përdoret edhe për trajtimin e kancerit dhe sëmundjeve të mëlçisë.

Do të jenë ndoshta vetitë terapeutike që mund të rrisin shitjet tek konsumatorët jo vetëm në Indi por dhe vendet e tjera të botës. /albeu.com/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Indi, prodhohet pija e parë me urinën e lopës Empty Re: Indi, prodhohet pija e parë me urinën e lopës

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 15 Dec 2011 - 4:03

kalon ne kuriozitete

:541221: :541221: sa kam qeshur me kete teme,cfare tjeter ka mbet per te pire aman (tongueout)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Indi, prodhohet pija e parë me urinën e lopës Empty Re: Indi, prodhohet pija e parë me urinën e lopës

Mesazh nga Anakonda Fri 23 Mar 2012 - 21:22

e tmerrrshme,kur e mendoj me vjen per te nxjerre zorret jo me ta provoj.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Indi, prodhohet pija e parë me urinën e lopës Empty Re: Indi, prodhohet pija e parë me urinën e lopës

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi