Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Net magjike, yjet do të bien në prag Krishtlindjesh   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Net magjike, yjet do të bien në prag Krishtlindjesh   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Net magjike, yjet do të bien në prag Krishtlindjesh

2 posters

Shko poshtë

Net magjike, yjet do të bien në prag Krishtlindjesh   Empty Net magjike, yjet do të bien në prag Krishtlindjesh

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 17 Dec 2011 - 11:07

Net magjike, yjet do të bien në prag Krishtlindjesh   Yje-noa
– Në pritje të flokëve të parë të dëborës, gjatë këtyre netëve, qielli do të jetë i mbushur plot me yje të cilat do të bien, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Kulmi i këtij shiu të madh meteorësh do të jetë pikërisht gjatë këtyre netëve të prag Krishtlindjeve, ku dhe krahas prezencës së Hënës, në sajë të ndriçimit të tyre tepër të fortë do të jetë i mundur vazhdimi në një shpejtësi prej 40 kilometrash në orë.

Në ndryshim nga "shiu i yjeve" të muajit gusht, të cilat e kishin origjinën nga "mbeturinat" e lëna nga kalimi i një komete, këtë herë "jet e prag Krishtlindjeve" do të prodhohen nga fragmente asteroidi.//unKerkoj.com//
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Net magjike, yjet do të bien në prag Krishtlindjesh   Empty Re: Net magjike, yjet do të bien në prag Krishtlindjesh

Mesazh nga Anakonda Fri 1 Jun 2012 - 19:46

do e bekan atmosferen me te kendshme

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi