Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Facebook kërcënon Mark Zuckerbergun (VIDEO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Facebook kërcënon Mark Zuckerbergun (VIDEO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Facebook kërcënon Mark Zuckerbergun (VIDEO)

2 posters

Shko poshtë

Facebook kërcënon Mark Zuckerbergun (VIDEO) Empty Facebook kërcënon Mark Zuckerbergun (VIDEO)

Mesazh nga Emona Sun 18 Dec 2011 - 7:19

Facebook kërcënon Mark Zuckerbergun (VIDEO) Gjyqzzzzzzz

Facebook kërcënon se do të hedhë në gjyq Mark Zuckerberg. Nuk bëhet fjalë për themeluesin e rrjetit më të madh shoqëror por bëhet fjalë për një sipërmarrës izraelit që ka të njëjtin emër.

“Zukenbergu i ri” më parë quhej Rotem Guez por e ndryshoi emrin me 7 dhjetor. Por edhe Zuckerberg II ka ndërmarrë një nismë ligjore kundër Facebook pasi rrejti nuk i ka dhënë akses për të hyrë në profilin e tij.

Izraeliti ka filmuar procedurën e ndryshimit të emrit të tij dhe video është hedhur në internet.

Zuckerberg izraelit është bashkëthemelues i një rrjeti marketingu të quajtur Like Store.

Në shtator Facebook hodhi në gjyq kompaninë e tij pasi ajo shite “like” për faqet në Facebook. /albeu.com/


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Facebook kërcënon Mark Zuckerbergun (VIDEO) Empty Re: Facebook kërcënon Mark Zuckerbergun (VIDEO)

Mesazh nga Anakonda Fri 23 Mar 2012 - 21:06

ou,mendova se mos shpikesin e saj.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi