Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eshte dashuria qe e shkateron njeriun apo kontravese eshte?   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eshte dashuria qe e shkateron njeriun apo kontravese eshte?   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eshte dashuria qe e shkateron njeriun apo kontravese eshte?

3 posters

Shko poshtë

Eshte dashuria qe e shkateron njeriun apo kontravese eshte?   Empty Eshte dashuria qe e shkateron njeriun apo kontravese eshte?

Mesazh nga WebMaster Sun 18 Dec 2011 - 7:48

Pra, sipas meje mendoj që njeriu është vetëm një gjysëm pa dashuri dhe po e pati dhe dashurinë kompletohet dhe bëhet 1 i plotë.
Shpesh herë dashuria është një gjë shumë e madhe për njeriun që nuk mund të krahasohet me asgjë tjetër, pasi dashuria të jetë ngjitur në majat më të larta, ndodh që ajo shkatërohet dhe njeriu në këtë rast dëshpërohet shumë dhe mund të të shkatëron jetën bashkë me të.

Jemi ne njerëzit që e shkatëron veten duke dështuar, duke humbur çdo gjë, duke qenë të zhgënjyer etj., duke mos i dhënë vetes kurajo që çdo gjë do shkojë mirë dhe do vazhdojme më tujte sikur të na vjen.

Pra, është njeriu ai që shkatëron dashurinë apo është dashuria që e shkatëron njeriun?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte dashuria qe e shkateron njeriun apo kontravese eshte?   Empty Re: Eshte dashuria qe e shkateron njeriun apo kontravese eshte?

Mesazh nga Arabela Sun 18 Dec 2011 - 22:09

njeriu e shkaterron,,me veprimet e tij,,,sepse pelqen me shume se duhet eksperimentimin,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte dashuria qe e shkateron njeriun apo kontravese eshte?   Empty Re: Eshte dashuria qe e shkateron njeriun apo kontravese eshte?

Mesazh nga Anakonda Sun 29 Jan 2012 - 6:29

Ne shume raste e shkateron njeriu me xhelozine vet,pasi deshiron te tjera gjera,dhe lendon ate dashuri qe e don me sinqeritet,por kur tu bie ndermend ketyre do te jete teper vone.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshte dashuria qe e shkateron njeriun apo kontravese eshte?   Empty Re: Eshte dashuria qe e shkateron njeriun apo kontravese eshte?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi