Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook

5 posters

Shko poshtë

Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook  Empty Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 19 Dec 2011 - 2:34

Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook  13237d1324294489-eshte-104-vjec-por-ka-nje-profil-ne-facebook-49537SOPOTON
- Eshtë 104 vjec, dhe duhet të jetë përdoruesi më i vjetër i rrjetit social facebook.
"E vërteta është se unë kam lindur në 1908, por nuk i fsheh vitet e mia, megjithëse Facebook nuk më lejon për disa arsye, të vendos kohën e lindjes në vitin 1908. Përse? Moshat e vjetra nuk kanë të drejtën e pjesëmarrjes në rrjete sociale? Siç mund ta merrni me mend, është e pamundur që unë të shkruaj vetë në këtë sistem. Për këtë arsye, nipërit e mi më informojnë dhe më ndihmojnë dhe nëpërmjet tyre unë jam në gjendje për të marrë pjesë." Këto fjalë shkruan 104 vjecari në profilin e tij, ku ka postuar edhe një foto të kohëve të fundit. Sipas informacionit në fb, Leonidas Panoutsopoulos, jeton në Sopoton, Akhaia, është i ve, ka fëmijë, nipër e mbesa dhe nëntë stërnipër e stërmbesa, më i madhi nga të cilët e ka kaluar moshën 30 vjeç. Nga ajo që duket, 104 vjecari është shumë popullor dhe ka më shumë se 270 "miq" virtualë, të cilët bëjnë “like” për të gjitha postimet e tij.
balkanweb.com


Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook  Empty Re: Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook

Mesazh nga Emona Mon 19 Dec 2011 - 2:40

Hallal Plakut... :541221:
S'ka mbet njeri pa hy ne Fb ..me duket sikur kan fillu te behen fiksuar Pas Rrjeteve sociale .. plizs

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook  Empty Re: Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook

Mesazh nga EMI Mon 19 Dec 2011 - 2:55

hahha edhe ky e kishte mangut nje faqe ne fb hahha epo ska ngel njeri pa fb..edhe tarzani besoj se ka nje profil..dhe po poston qe nga xhungla..hahhah :541221: :541221:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook  Empty Re: Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook

Mesazh nga Klio Mon 19 Dec 2011 - 3:04

hahahahahahahahahahaaha bravo plakut
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook  Empty Re: Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook

Mesazh nga Anakonda Fri 23 Mar 2012 - 21:02

me raft pika,kur se hap dhe un nje add ne fb.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook  Empty Re: Eshtë 104 vjec, por ka një profil në facebook

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi