Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Protestë kundër diskriminimit të shqiptarëve në Mal të Zi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Protestë kundër diskriminimit të shqiptarëve në Mal të Zi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Protestë kundër diskriminimit të shqiptarëve në Mal të Zi

2 posters

Shko poshtë

Protestë kundër diskriminimit të shqiptarëve në Mal të Zi Empty Protestë kundër diskriminimit të shqiptarëve në Mal të Zi

Mesazh nga WebMaster Thu 29 Dec 2011 - 1:59

Podgoricë-PN - Forumi Demokratik për Integrim ka organizuar një protestë në Tuz të Malit të Zi kundër diskriminimit të shqiptarëve në këtë vend. Organizatorët e protestës, të cilët mbanin flamuj kombëtar, atë të Malit të Zi, të SHBA-ve dhe BE-së, kanë kërkuar nga autoritetet malazeze që të ndërpresin asimilimin e shqiptarëve dhe kanë theksuar se në këtë vend shkelen të drejtat bazë të tyre.Protestuesit kanë kërkuar nga deputetët shqiptarë në Kuvendin e Malit të Zi që të japin dorëheqje dhe në këtë mënyrë të paralajmërojnë rreth qëndrimit të bashkëkombësve të tyre në Mal të Zi.Sipas tyre, edhe pse shqiptarët e mbështetën vendin në referendum për pavarësi, Qeveria malazeze nuk i merr ata seriozisht dhe thyen të drejtat themelore të tyre, duke të privuar nga e drejta për një komunë të pavarur, dhe nga përdorimi i flamurit.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Protestë kundër diskriminimit të shqiptarëve në Mal të Zi Empty Re: Protestë kundër diskriminimit të shqiptarëve në Mal të Zi

Mesazh nga Anakonda Thu 26 Jan 2012 - 1:58

Kjo po qe eshte respekt per pakicat etnike.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi