Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thonë se.... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Thonë se.... - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thonë se....

+34
Malsori
LaDescarada
Alberti
Xhan
bekimi
Єямєℓiиdå
Neta E
kasperi
Ariel
An0nim
Samuela
il conte
xhensila
T_o_n_i
mister.albania
Arian 123
Docteur
Labja
Arabela
Klio
Anakonda
tipi engjellor
Maksi
CuN@BosS/
EMI
**Jeta**
Emona
Free spirit
dajti modh
WebMaster
Aяtємιѕα
Shkembi
zymer
Besa
38 posters

Faqja 5 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Thonë se....

Mesazh nga Besa Thu 29 Dec 2011 - 14:12

First topic message reminder :

Nje dashuri e vertete ka nje fund te lumtur..JO! Nje dashuri e vertete nuk ka nje fund......
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Anakonda Wed 24 Oct 2012 - 16:50

100 SHIKON...99 PUTHJE U DHURON...10 I PERQAFON...POR 1 ME TVERTET E DASHURON

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga WebMaster Thu 25 Oct 2012 - 5:43

Edhe pse thonë se koha hakmerret me harresë ndaj kujtimeve, dashuria ime për ty kurr nuk do të zbehet.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Anakonda Thu 25 Oct 2012 - 19:58

Dashuria te ben mbret me kuror..por edhe lyps me shkop ne dore

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Samuela Fri 26 Oct 2012 - 12:19

Thone se njehere vjen vera ka dera [You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Arabela Fri 26 Oct 2012 - 20:12

Gangsterja shkruajti:Dashuria te ben mbret me kuror..por edhe lyps me shkop ne dore
j-uy] j-uy]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Anakonda Fri 26 Oct 2012 - 20:19

Sa mir te sillesh aq me keq sillen ...sa keq te sillesh aq ma mir do sillen...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Arabela Fri 26 Oct 2012 - 20:22

thone se sillu mire nje here,,sillu mire dy here,,,nese nuk sillen mire me ty jepi vetem mirmengjesin,,, ;) Thonë se.... - Faqe 5 3666372071
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Anakonda Fri 26 Oct 2012 - 20:38

Ne dimer zhveshur rrin pingunet.....arijt polar....edhe xxxxxx

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Arabela Sun 28 Oct 2012 - 1:00

se po te ecesh ne gjurmet e te tjereve do arrish ne te njejtat vende,,,por po ece ne gjurme te fresketa tuat do arrish ne vende te reja,,,,(bela e tha tani with love )
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga il conte Sun 28 Oct 2012 - 1:06

Bravo Bela :5454787: e bukur kjo thenie...

Thone se : me thuaj me ke rri ... te te them se cili je...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Arabela Sun 28 Oct 2012 - 1:07

flm il conte,, Neutral

Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga il conte Sun 28 Oct 2012 - 1:33

Arabela shkruajti:flm il conte,, Neutral


Une te kam thene ti je vajze e mencur,, camarroke dhe kur do serioze..

Thone se jo cdo gje qe shohim tek nje person eshte bardh e zi.... ka edhe ngjyra te tjera ne te..
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Arabela Sun 28 Oct 2012 - 1:35

thone se ec arabele mbaj mendjen tende,,, :trim: :trim: [QeSh] [QeSh] juhjjjjj
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga il conte Sun 28 Oct 2012 - 1:36

Arabela shkruajti:thone se ec arabele mbaj mendjen tende,,, :trim: :trim: [QeSh] [QeSh] juhjjjjj


Hhahahah keshtu te them edhe une... PUCC PUCC
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Arabela Sun 28 Oct 2012 - 1:37

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:thone se ec arabele mbaj mendjen tende,,, :trim: :trim: [QeSh] [QeSh] juhjjjjj


Hhahahah keshtu te them edhe une... PUCC PUCC
je farewww je farewww i.l.u i.l.u i.l.u i.l.u
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Besa Sun 28 Oct 2012 - 2:21

Me mire vone se sa kurre...
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga WebMaster Sun 28 Oct 2012 - 2:42

Thon se po te kopjosh mbet jo ne klas po ne mendjen tende hahahaha

Eh qoft bekuar Naki Binni edhe Belti me gjith Cun Bosin se me kan mesuar shum hahaha sa mire qe nuk kopjoi tani po mundohem ti bej vete gjerat kan filluar te tjeret te me kopjojne mua hahahahaha edhe ky fakt me ben te qesh edhe shume je farewww
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Anakonda Sun 28 Oct 2012 - 4:20

Jo te gjith e marrin mesimin e duhur...ca njerez kan lindur per tu ber te kqijn ndersa ca i ben jeta

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Arian 123 Sun 28 Oct 2012 - 4:24

Thone se jete sehte e shkurter dhe me humbe kohe eshte gjynah.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Anakonda Sun 28 Oct 2012 - 4:53

Ndonjehere gjerat jane pikerisht siç duken, dhe kaq

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Arian 123 Sun 28 Oct 2012 - 4:58

Thone se ajo me e mira qe ndjejme eshte ajo me shume te fshehta.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Anakonda Sun 28 Oct 2012 - 5:03

Se tkerkosh nje person te ndershem duhet ti biesh botes rreth e rrotull edhe nese mundesh ta gjesh ruaje me kujdes sepse mund te tlargohet

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Arian 123 Sun 28 Oct 2012 - 5:07

Thone se njeriu trashigon me shume nga nje majmune se sa majmuni ngta majmuni.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Anakonda Sun 28 Oct 2012 - 5:29

Te gjith meshkujt jan njelloj edhe 100%esht mese e vertet

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga mister.albania Sun 28 Oct 2012 - 7:52

Që të të pëlqejë një qytet, më parë duhet të biesh në dashuri me dikë prej atij qyteti.
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Anakonda Mon 29 Oct 2012 - 4:49

Sa vlere ka jeta qe sot asnje sja din vleren e saj

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga WebMaster Sun 4 Nov 2012 - 3:28

Qe te jesh i lumtur duhet t'i kthesh shpinen asaj qe te merziti,kurajo per te ecur para,per te shtrenguar pas vetes ato kujtime te bukur dhe per t'i dhene mundesi me te mira jetes tende.E nese me pare ajo ishte gjithcka per ty,mund te jete edhe sot.Mos shiko gabimet e saj por pendesen dhe deshiren e madhe per mos te te humbur.Qendro me te,mos e humb kur kurre nuk doje te ishe pa te! Ndoshta ajo vertete te do kaq shume saqe do te beje te falenderosh Zotin shume vite me vone qe te bindi te mos hiqje dore prej saj. Ajo vertete eshte me ty cdo dite e te do cdo sekond te dites! Prandaj mos kthe koken pas per te shikuar menyren si gaboi,por shtrengoi doren dhe besoja veten tende sic ja ke besuar gjithmone!
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Nov 2012 - 3:59

se koha ben qe te shumica e njerzve te ndryshojne

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga WebMaster Sun 4 Nov 2012 - 5:13

Ska kohe e bejne ne moment ndryshimin
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Arabela Sun 4 Nov 2012 - 8:18

thone se nje e mete nuk e ben dike krejt te mete,,,vlerat kendojne vete ne ze te larte,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Maksi Sun 4 Nov 2012 - 8:20

botes po i vjen fundi
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Arabela Sun 4 Nov 2012 - 8:23

thone se duhet ti besojme vullnetit te Zotit tone dhe jo spekulimeve,,,mos ndodhte gje pa vullnet te tij,,,u befte me e mira,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Maksi Sun 4 Nov 2012 - 8:25

kur je shum i sinqerte ,kte sinqeritet ta marrin per dobesi shpirterore
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Arabela Sun 4 Nov 2012 - 8:26

se kur je i sinqerte e di ti dalesh zot atij sinqeriteti nuk ka gje qe arrin me lart,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Arabela Sun 4 Nov 2012 - 8:27

thone se nuk esh nevoja te jesh shume i e sinqerte,,,,sinqeriteti esh mjaftueshem,,,nga asgje nuk duhet et jemi shume,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Maksi Sun 4 Nov 2012 - 8:28

kur nje dickaje i vjen shume rreth e rrotull per kohe te gjate nje dite te merren mende dhe rrezohesh per te mos e kerkuar me ta besh kte gje
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga WebMaster Sun 4 Nov 2012 - 8:29

Po te hash makarona shum te bohet barku marshallah je farewww
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Maksi Sun 4 Nov 2012 - 8:31

po nuk pive uje te gazuar makaronat ngelin ne bark haha
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga WebMaster Sun 4 Nov 2012 - 8:32

Thon se duhet te lirohesh kur te hash grosh si ja bojne talionet hahahaha je farewww
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Maksi Sun 4 Nov 2012 - 8:33

mos ha grosh ti se vjen zhurma deri ktej
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Thonë se.... - Faqe 5 Empty Re: Thonë se....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi