Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendoj per ty People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mendoj per ty People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mendoj per ty

+24
**Jeta**
Emona
EpiKada
Shuke
il conte
Labja
valtori
Maksi
Andetta
dajti modh
Space
Shkembi
EMI
CuN@BosS/
bobi 10
kasperi
leta
Darius
Anakonda
WebMaster
Aяtємιѕα
Next
Eriku
Arabela
28 posters

Faqja 1 e 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Arabela Fri 2 Dec 2011 - 1:44

ku je engjelli im??? mos harrove gje se sa po me mungon???[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Eriku Fri 2 Dec 2011 - 1:45

Edhe pse s te njoh
Eriku
Eriku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 572
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Next Fri 2 Dec 2011 - 6:26

Mendoj per ty...ne netet me te bukura pran teje do te rrethohem Para syve tu te lire ne trupin tend te ngrohem.Ne cdo mengjes kur te zgjohemi plot hare e gezim Ne rruget e rinis te afrohemi te lem gjurm plot arom shprese, e shpetimSot ne heshtje te kerkoj Diku je ti,e embla e buzes timeqe vetem per ty i shpalos fjalet me te embla te zemres time Rreshqasin nga buza ime pa u vrar nga shpirti behu fat dhe trime do te vi nje dit shpirti....
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 2 Dec 2011 - 7:18

‎. . bota ime. . .
dikur mendoja se kur te rritesha do te isha e mbushur me shoqeri qe kurr sdo me tradhetonin..mendoja se mund te luhej vetem me lodra . . .qe ai djali qe pelqeja dhe pse dukej i paarritur do te behej i imi pergjithmon. . qe ne jet do ja dilja mban ne gjithcka por dalngadal jeta me mesoj qe shumica e shoqeris esht me te futur. .qe mund te luhej dhe me ndjenjat e personave. .qe ai djali qe pelqeja sdo behej kurr i joti ndoshta. .qe jeta ste jep gjithcka cfar deshiron dhe qe ne shumicen e rasteve ka zhgenjime,por jeta vazhdon.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Eriku Fri 2 Dec 2011 - 7:27

Kur s'kam per kete mendoj
Eriku
Eriku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 572
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga WebMaster Fri 2 Dec 2011 - 8:23

Kur hesht
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Eriku Fri 2 Dec 2011 - 8:24

edhe pse sme beson
Eriku
Eriku
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 572
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Next Fri 2 Dec 2011 - 8:48

Mendoj per ty.. Shpesh herë i etur për ndonje vështrim, Mjaft rrallë gëzuar që të kam parë, Nuk kam dhe as që pres ndonjë gëzim, Përvec atij që jep a vetë e marr. Kështu gëzoj e vuaj ditë per ditë, Kur jam i nginjur, etja më sfilit
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Dec 2011 - 17:19

:sa inattttt: Mendoj per ty sepse te dua me gjithe shpirt,dhe ti je vete jeta ime.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Arabela Fri 2 Dec 2011 - 20:55

cdo gje esh e cuditshme perreth meje e teje,,,,,,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Darius Sat 3 Dec 2011 - 10:22

Mendoj per ty sa here shikoj foten tende dhe me mbushen syte me lot :qajjjjjj:
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga leta Sat 3 Dec 2011 - 10:29

Mendoj per ty dhe them me pelqen shoqeria jote...
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga kasperi Sat 3 Dec 2011 - 10:34

pse po shikon ashtu me nervozizem letushe
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga bobi 10 Sat 3 Dec 2011 - 10:41

Them

HI FOTOGRAFO
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 3 Dec 2011 - 10:48

E i rafte pika asaj tjetres qe osht me e mire se ty [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 3 Dec 2011 - 10:49

..e sdu tia di
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga EMI Sat 3 Dec 2011 - 10:49

Cun@Boss/ shkruajti:E i rafte pika asaj tjetres qe osht me e mire se ty [You must be registered and logged in to see this image.]
qyqa. kush eshte me e mire se une mo.... [@@@@@@] ...ajo komshija perballe mo drryq.... Pff mos me merz [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 3 Dec 2011 - 10:51

EMI shkruajti:
Cun@Boss/ shkruajti:E i rafte pika asaj tjetres qe osht me e mire se ty [You must be registered and logged in to see this image.]
qyqa. kush eshte me e mire se une mo.... [You must be registered and logged in to see this image.] ...ajo komshija perballe mo drryq.... [You must be registered and logged in to see this image.]

E kisha kur mvje afer ajo komshija perballe ,se per ty e kisha qe ishe me e mira dryq[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga EMI Sat 3 Dec 2011 - 11:13

Cun@Boss/ shkruajti:
EMI shkruajti:
Cun@Boss/ shkruajti:E i rafte pika asaj tjetres qe osht me e mire se ty [You must be registered and logged in to see this image.]
qyqa. kush eshte me e mire se une mo.... [You must be registered and logged in to see this image.] ...ajo komshija perballe mo drryq.... [You must be registered and logged in to see this image.]

E kisha kur mvje afer ajo komshija perballe ,se per ty e kisha qe ishe me e mira dryq[You must be registered and logged in to see this image.]
hahha e ktheve tani mo drryq...hahah i poshter je qomilo.... [@@@@@@] [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 3 Dec 2011 - 11:19

mendoj per qomilin qe e kom fixim ene perball pallatit do e kap sesben [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga EMI Sat 3 Dec 2011 - 11:23

Cun@Boss/ shkruajti:mendoj per qomilin qe e kom fixim ene perball pallatit do e kap sesben [You must be registered and logged in to see this image.]
ikmer derqs, se do te dal nejdit perpra e do te gjej pa menje..do te hedh nga motorri..hahahha [HaPPyy] yahoo [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 3 Dec 2011 - 11:26

Do maj menjen ne vend se do me gjuji me canten e punes e do me rrezoi komshija ishalla sme del para [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga EMI Sat 3 Dec 2011 - 11:28

Cun@Boss/ shkruajti:Do maj menjen ne vend se do me gjuji me canten e punes e do me rrezoi komshija ishalla sme del para [You must be registered and logged in to see this image.]
hhhahah po pra canta peshon me shume se une...sikur e kam mbush me bomba..hahha gati per lufte... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Shkembi Sat 3 Dec 2011 - 11:41

a do ndihm me mbajt canten Mendoj per ty 426788

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Next Sun 4 Dec 2011 - 4:54

Mendoj per ty dhe Endërrova krijimin tim, trup djersitur duke çarë
Përmes guackës rrotulluese, fuqimisht
Si motor muskujsh shpues, duke ngarë
... Mes fytyrës dhe nervave tejtendosura.

Gjymtyrëhollë në masën e krimbit, zvarritur
Prej mishit të prerë, limuar
Mes hekurishteve në bar, metal
I diejve në natën njerishkrirëse.

Trashëgim i venave vluese, strehë esence dashurie,
Krijesë e çmuar e eshtrave të mija,
U solla rrotull globit tim gjenetik, udhëtim
Me marsh të parë, përmes njeriut natëkafshuar.

Endërrova krijimin tim dhe vdiqa sërish , cifla predhash
Përplasur në zemrën përparuese, çarje
Në plagët e qepura, në erën baltëmpiksur, gojëmbërthyer
Vdekja mbi fytin që kapërdiu gazin.

I mprehur nga vdekja e dytë shënova kodrat, të korrat,
Rrënjët helmuese dhe tehet e ndryshkur.
Gjaku im mbi kufomën e kalitur, më imponon
Një përleshje të dytë, për të dalë mbi barin.

Dhe energji rodhi në lindjen time, i dyti
Rrugëtim i skeletit dhe
Rroba të reja për shpirtin lakuriq. Burrëri
E pështyrë nga dhimbja e rivuajtur.

Endërrova krijimin tim djersëmbytur, rrëzuar
Për së dyti në detin ushqyes, duke u çuar,
Konservim i Lotit të Adamit, deri në vizionin
E fuqisë së njeriut të ri, kërkoj Unë…Diellin.
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Space Mon 19 Dec 2011 - 21:00

cdo kohe
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Arabela Mon 19 Dec 2011 - 22:42

dhe nuk do doja te ndodhesha ne kete situate,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga kasperi Thu 29 Dec 2011 - 10:47

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mendoj per ty,por le te jete suprize qa te kam sjellur[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Arabela Fri 30 Dec 2011 - 5:55

[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga dajti modh Fri 30 Dec 2011 - 6:02

mare e mire kete vit te ri :|
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Arabela Fri 30 Dec 2011 - 6:04

[TePuC] [TePuC] [TePuC] [TePuC]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga dajti modh Fri 30 Dec 2011 - 6:06

dhe degjoj JORGJICA ZIK ZAK.. celebrate005 celebrate005 celebrate005 [TePuC]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Space Sat 31 Dec 2011 - 8:39

cdo sekonddddddddddddd
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga bobi 10 Sat 31 Dec 2011 - 12:20

T'kisha harruar
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Andetta Sat 31 Dec 2011 - 12:50

kAM HARRUAR ;)
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Andetta Sat 31 Dec 2011 - 12:50

Andetta shkruajti:KAM HARRUAR ;)
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga CuN@BosS/ Sat 31 Dec 2011 - 12:51

Dhe me dukesh me e mire se dikur
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Andetta Sat 31 Dec 2011 - 13:55

SA MIRE QE PASKAM HARRUAR ... ;)
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga bobi 10 Sat 31 Dec 2011 - 13:59

Thjesht mendoj,,,,,,,,,,,,,,,,,,
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Andetta Sat 31 Dec 2011 - 14:01

Nuk mendoj sepse ....
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mendoj per ty Empty Re: Mendoj per ty

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi