Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A është kjo shenja e parë e apokalipsit? Mijëra zogj të ngordhur gjenden në SHBA People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A është kjo shenja e parë e apokalipsit? Mijëra zogj të ngordhur gjenden në SHBA People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A është kjo shenja e parë e apokalipsit? Mijëra zogj të ngordhur gjenden në SHBA

3 posters

Shko poshtë

A është kjo shenja e parë e apokalipsit? Mijëra zogj të ngordhur gjenden në SHBA Empty A është kjo shenja e parë e apokalipsit? Mijëra zogj të ngordhur gjenden në SHBA

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 2 Jan 2012 - 3:06

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]Arkansas (SHBA), 2 janar 2012, NOA – Parashikimet e fisit Maja e cilësojnë vitin 2012 si vitin e fundit të botës. Edhe pse parashikimet e antikitetit janë marrë me rezerva nga studiuesit dhe mendjet racionale, ndonjëherë njerëzit pëlqejnë t’i shpjegojnë ngjarjet që ndodhin në jetën e përditshme me anë të parashikimeve.

E njëjta gjë ka ndodhur në Arkansas të SHBA-ve. Shkencëtarët janë të çuditur me një fenomen që po ndodh me zogjtë dimëror. Mijëra shpend janë gjetur të ngordhur në rrugët e këtij shteti dhe ende nuk dihen motivet. Deri më sot, studiuesit kanë zbuluar në rrugët e një qyteti të vogël në shtetin e Arkansasit rreth 5 mijë zogj të ngordhur.

Milton MCullar, përgjegjësi i rrugëve thotë se është çuditur nga ajo që ka parë mëngjesin e djeshëm rreth orës 04:00 të mëngjesit. “Me telefonuan dhe më thanë që diçka e pazakontë po ndodhte në rrugët e qytetit. Dola dhe pashë se zogjtë binin të ngordhur nga qielli”, thotë ai.

Mjekët kanë marrë disa zogj për analiza dhe edhe nuk janë gati t’i përgjigjen pyetjes se përse ka ndodhur ngordhja në masë e zogjve. Sipas tyre ngordhja mund të ketë ndodhur edhe për shkak të temperaturave të ulta.

a.k/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është kjo shenja e parë e apokalipsit? Mijëra zogj të ngordhur gjenden në SHBA Empty Re: A është kjo shenja e parë e apokalipsit? Mijëra zogj të ngordhur gjenden në SHBA

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Mar 2012 - 21:25

Si ta marre shba,e merr edhe europa e pastaj e gjithe bota.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është kjo shenja e parë e apokalipsit? Mijëra zogj të ngordhur gjenden në SHBA Empty Re: A është kjo shenja e parë e apokalipsit? Mijëra zogj të ngordhur gjenden në SHBA

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 0:11

Anakonda shkruajti:Si ta marre shba,e merr edhe europa e pastaj e gjithe bota.

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A është kjo shenja e parë e apokalipsit? Mijëra zogj të ngordhur gjenden në SHBA Empty Re: A është kjo shenja e parë e apokalipsit? Mijëra zogj të ngordhur gjenden në SHBA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi