Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Syte e Tu,,,,,

+24
Anakonda
Amazone
CuN@BosS/
Vig-ana
felix
matty
krushku
Tonii
ERMAL
fidani
Te-Li
LADY D
Gangsta
gorgona
Miti
Erika
elita
sycka
mela
WebMaster
Aristogata
Drita
feneri
qershicka
28 posters

Faqja 2 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga qershicka Sun 27 Sep 2009 - 11:20

First topic message reminder :

Syte e tu kur enderrova
Shume i ngjanin detit blu
Kur u zhyta thelle ne ta
Mire te njoha edhe ty.

Ishin sy shume te vegjel,
por qe flisnin shume e shume.
Nga shkelqimi i tyre i rreme,
u verbova,e shkreta une.

Kush pas meje ata i njohu,
mua shpejt me dha te drejte.
Ata sy shume hileqare
S'mund te pasqyrojne nje det.
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Aristogata Sun 4 Oct 2009 - 21:57

syt e tu jan sy genjeshtar
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Sun 4 Oct 2009 - 21:58

SYT<ETU JAN XHELOZE
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Aristogata Sun 4 Oct 2009 - 21:59

syt e tu syt e tu nje atje nje ketu Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 147836
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Sun 4 Oct 2009 - 21:59

syt e tu me urrejne Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Icon_rolleyes
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Sun 4 Oct 2009 - 22:00

syt etuu me duan hahah
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Aristogata Sun 4 Oct 2009 - 22:37

sty e tu flasin shum
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga qershicka Tue 13 Oct 2009 - 9:56

...syte e tu ,syte e tu
...sa te bukur jane ashtu...
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga sycka Tue 13 Oct 2009 - 9:59

syte etu jane si sy pule,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 66

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Aristogata Fri 16 Oct 2009 - 4:06

syt e tu fshehin enigmen
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Oct 2009 - 4:09

tregojn vetem sinqeritet
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Aristogata Fri 16 Oct 2009 - 4:12

syt e tu jan shum te cilter
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga WebMaster Fri 16 Oct 2009 - 4:13

syt e ty jan te shenjte
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Oct 2009 - 4:15

jane kafe se ti kam pa
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga WebMaster Fri 16 Oct 2009 - 4:15

syt e ty jan mirbers
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Oct 2009 - 4:16

te adhurueshem
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga elita Fri 16 Oct 2009 - 5:39

sytë e tu... vertet flasin vet
elita
elita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 158
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga WebMaster Fri 16 Oct 2009 - 5:43

syt e ty flasin nga heshtja
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga elita Fri 16 Oct 2009 - 6:06

Sytë e tu jan dy burime
që reflektojnë në largësi

u bënë hije një shkëlçim
bukurinë që ta shton Ty...
elita
elita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 158
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Oct 2009 - 6:12

syte e tu me len te kuptoj shum gjera rreth teje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga elita Fri 16 Oct 2009 - 6:16

Sytë e tu tani s'i shoh
ka probleme nè server
sikur t'i shoh, do t'i njoh
nje poezi ta bëj mejherë Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Icon_biggrin
elita
elita
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 158
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Oct 2009 - 6:19

nuk e di sa larg mund te shikojne
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Erika Fri 16 Oct 2009 - 7:41

nuk e di pse por gjeja e pare qe une hoh tek nje njeri jan syt, dhe syte e tu me bejne te prek qiellin Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Icon_biggrin
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Oct 2009 - 7:48

syte e tu me shetisin ne parajse
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Oct 2009 - 7:51

sut e tu me verbun
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Oct 2009 - 7:53

SGENJEJNE KURRE
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Miti Fri 16 Oct 2009 - 7:53

Syt e ty ne harruan......
Miti
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 40

http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga WebMaster Fri 16 Oct 2009 - 8:06

Në kohën kur duheshim
jetonim me një frymëmarrje
përqafonim botën
dhe heshtja bënte roje
derisa ne shkriheshim!
Dhe ashtu të ndezur
sa nuk kalonim në paemërsi!
Ashtu deri atëherë kur…
në syrin tënd Qiell pash gjithësinë
dhe zemrën tënde duke u sjellur
rreth planetit të paNjohur
dua ta di
a ka jetë në planetin ku ateruat?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Miti Fri 16 Oct 2009 - 8:07

Syt e tu me tradhtuan........
Miti
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 40

http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Oct 2009 - 8:27

ah syt e tu Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Icon_rolleyes
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Oct 2009 - 8:27

syt e tu :(
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Miti Fri 16 Oct 2009 - 8:29

syt e tu ne syt e tu dua te vdes......
Miti
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 40

http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Oct 2009 - 8:31

jan te bukuraa
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Oct 2009 - 8:37

syt e tu me cmenden krejt
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Oct 2009 - 8:37

syte etu me dashurojn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga sycka Fri 16 Oct 2009 - 8:38

syte e tu jane te shkruar...............
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 66

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Oct 2009 - 8:49

syte e tu me verbuan
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga qershicka Fri 16 Oct 2009 - 8:49

Syte e tu sa t'bukur jane...
Nga bukuria te bejne te rralle...
Se sycka kane te gjithe...
Po keta tendit,rrezatojne drite.
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Miti Fri 16 Oct 2009 - 8:51

Syt e tu me mashtruan
Miti
Miti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtina
Postime Postime : 2019
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/08/2009
Mosha Mosha : 40

http://Dashuria është e verbër, ç’menduria e përcjell..!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga qershicka Fri 16 Oct 2009 - 8:55

Syte e tu jane te shkruar.
Me qerpike te gjate mbuluar..
Eh cfare fshihet nen qerpik...
Nje kristal loti,qe shndrit.
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Vizitor Fri 16 Oct 2009 - 8:58

syt etu genjejn
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Syte e Tu,,,,, - Faqe 2 Empty Re: Syte e Tu,,,,,

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi