Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur?

+3
Єямєℓiиdå
Emona
WebMaster
7 posters

Shko poshtë

A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur? Empty A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur?

Mesazh nga WebMaster Sat 7 Jan 2012 - 20:04

A Keni pasur ndonjehere ate ndjesine sikur e tere bota po ecen para, gjate nje intervali te gjate kohore, kurse vetem ti ke ndalur hapin edhe pse fillon jeten serish, mendon se nuk do jesh kurre ne nivelin e duhur?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur? Empty Re: A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur?

Mesazh nga Emona Wed 18 Jan 2012 - 6:55

Ndoshta sedi !!!

...eci ne ritim e jetes edhe pse shpesh here na ndodhe te kem penges a ne rrugtimin tim te jetes jan gjera qe kalojn ne gjdo sfere te jetes sime dhe marr i mesim.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur? Empty Re: A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 18 Jan 2012 - 10:14

Po..disa vite me perpara qe kam kalu nje periudhe te veshtire......
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur? Empty Re: A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur?

Mesazh nga Maksi Wed 18 Jan 2012 - 10:18

se di
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur? Empty Re: A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur?

Mesazh nga Labja Wed 18 Jan 2012 - 22:07

po A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur? 969217 .............por tashme kane kaluar shume vite
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur? Empty Re: A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur?

Mesazh nga Maksi Wed 18 Jan 2012 - 22:08

yes
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur? Empty Re: A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur?

Mesazh nga Anakonda Thu 26 Jan 2012 - 1:38

E kam ndjere veten kur nuk kam mundur te arrij ate qe dua dhe e kam pare te arsyeshme qe te mos vazhdoj me tutje.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur? Empty Re: A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur?

Mesazh nga Arabela Thu 26 Jan 2012 - 1:42

asnjehere,,,perkundrazi gjithnje jam ndjere sikur eci me shpejt se bota,,,duke lene pas me veshtiresi ndoshta te medha te keqen,,,por e kam lene,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur? Empty Re: A keni ndjere ndonjehere sikur tere bota ecen e vetem ti je ndalur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi