Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje puthje per...? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje puthje per...? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje puthje per...?

+59
il conte
Zeshkane
Alberti
An0nim
Kristii
Space
Nella
Ailin
Robi dashuris
LaDescarada
Sergio
Golden
Malsori
Esba
Petriti
fioll
Princ
Lazdrane
xhensila
Anila
bekimi
Neta E
pexha
Xhan
Oni
Arian 123
Sasha
muah
tipi engjellor
Samuela
mister.albania
valtori
Shuke
Anakonda
Ariel
Leo_uk
cune.vlore
Labja
/:UserCode"
Aristogata
Erii
**Jeta**
T_o_n_i
Shkembi
Aяtємιѕα
Lolita
Єямєℓiиdå
dajti modh
Klio
Almira
WebMaster
CuN@BosS/
kasperi
Darius
EMI
Durrsaku
Arabela
Maksi
Free spirit
63 posters

Faqja 1 e 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Free spirit Mon 5 Dec 2011 - 22:45

per maksin dhe durrsakun qe jan on tani [TePuC]
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Maksi Mon 5 Dec 2011 - 22:46

per free
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arabela Mon 5 Dec 2011 - 23:06

per ju on,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Maksi Mon 5 Dec 2011 - 23:09

per kte yllin siper [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arabela Mon 5 Dec 2011 - 23:10

Maksi shkruajti:per kte yllin siper [You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Durrsaku Mon 5 Dec 2011 - 23:24

gocat qe jane ne linje
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arabela Mon 5 Dec 2011 - 23:27

per gocen e durrsakut,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Maksi Mon 5 Dec 2011 - 23:29

per free
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Durrsaku Mon 5 Dec 2011 - 23:34

Arabela shkruajti:per gocen e durrsakut,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
flm belleza
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Maksi Mon 5 Dec 2011 - 23:38

per kosovareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arabela Mon 5 Dec 2011 - 23:40

Maksi shkruajti:per kosovareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen
ueeeeeeee sa te gjate e paska,,, firmen,,,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Maksi Mon 5 Dec 2011 - 23:41

Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:per kosovareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen
ueeeeeeee sa te gjate e paska,,, firmen,,,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
edhe kosovare nji kam une hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Emona Mon 5 Dec 2011 - 23:46

Maksi shkruajti:per kosovareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

Vdekshaaaaaaaaaaa sa i mire qe eshte Ky... agdenbaka

Thnx SHQIPTAROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Maksi Mon 5 Dec 2011 - 23:48

EmoNa shkruajti:
Maksi shkruajti:per kosovareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

Vdekshaaaaaaaaaaa sa i mire qe eshte Ky... [You must be registered and logged in to see this image.]

Thnx SHQIPTAROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
jo mos vdis se na duhesh [You must be registered and logged in to see this image.]nje kosovare kemi laj thaj urdhero dhe nje kiss tjeter [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Free spirit Mon 5 Dec 2011 - 23:49

x keta 3 lart [TePuC] [TePuC] [TePuC]


Edituar për herë të fundit nga Free spirit në Mon 5 Dec 2011 - 23:53, edituar 1 herë gjithsej
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Emona Mon 5 Dec 2011 - 23:50

Maksi shkruajti:
EmoNa shkruajti:
Maksi shkruajti:per kosovareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

Vdekshaaaaaaaaaaa sa i mire qe eshte Ky... [You must be registered and logged in to see this image.]

Thnx SHQIPTAROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
jo mos vdis se na duhesh [You must be registered and logged in to see this image.]nje kosovare kemi laj thaj urdhero dhe nje :5454787: tjeter [You must be registered and logged in to see this image.]

[QeSh] [QeSh] [QeSh] .He mo i lo rahat gjysen se jom bo Penges per disa kuu.. [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]

Thnx ...Per ty i Bigggggggg KISSSSSS!


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Maksi Mon 5 Dec 2011 - 23:52

EmoNa shkruajti:
Maksi shkruajti:
EmoNa shkruajti:
Maksi shkruajti:per kosovareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

Vdekshaaaaaaaaaaa sa i mire qe eshte Ky... [You must be registered and logged in to see this image.]

Thnx SHQIPTAROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
jo mos vdis se na duhesh [You must be registered and logged in to see this image.]nje kosovare kemi laj thaj urdhero dhe nje kiss tjeter [You must be registered and logged in to see this image.]
.He mo i lo rahat gjysen se jom bo Penges per disa kuu.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Thnx ...Per ty i Bigggggggg KISSSSSS!flm kosovare nje te vockel tani [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arabela Mon 5 Dec 2011 - 23:58

maks,,,puc puc,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Maksi Tue 6 Dec 2011 - 0:03

Arabela shkruajti:maks,,,puc puc,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
sa mire sa mire [You must be registered and logged in to see this image.]
per arabelen kiss kiss
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arabela Tue 6 Dec 2011 - 0:09

Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:maks,,,puc puc,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
sa mire sa mire [You must be registered and logged in to see this image.]
per arabelen kiss kiss
[You must be registered and logged in to see this image.] o maksssssss,,,puc prape mo,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Maksi Tue 6 Dec 2011 - 0:14

Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:maks,,,puc puc,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
sa mire sa mire [You must be registered and logged in to see this image.]
per arabelen kiss kiss
[You must be registered and logged in to see this image.] o maksssssss,,,puc prape mo,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
edhe un ty prape [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arabela Tue 6 Dec 2011 - 0:16

Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:maks,,,puc puc,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
sa mire sa mire [You must be registered and logged in to see this image.]
per arabelen kiss kiss
[You must be registered and logged in to see this image.] o maksssssss,,,puc prape mo,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
edhe un ty prape [You must be registered and logged in to see this image.]

puthje pa fund,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Maksi Tue 6 Dec 2011 - 0:17

Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:maks,,,puc puc,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
sa mire sa mire [You must be registered and logged in to see this image.]
per arabelen kiss kiss
[You must be registered and logged in to see this image.] o maksssssss,,,puc prape mo,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
edhe un ty prape [You must be registered and logged in to see this image.]

puthje pa fund,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
dorzohem
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arabela Tue 6 Dec 2011 - 0:19

Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:maks,,,puc puc,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
sa mire sa mire [You must be registered and logged in to see this image.]
per arabelen kiss kiss
[You must be registered and logged in to see this image.] o maksssssss,,,puc prape mo,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
edhe un ty prape [You must be registered and logged in to see this image.]

puthje pa fund,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
dorzohem
ku ka dorezim ketu???[You must be registered and logged in to see this image.] hajde puthje puthje,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Emona Tue 6 Dec 2011 - 0:19

(tongueout) ...


Free xhane!! t'[TePuC]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Maksi Tue 6 Dec 2011 - 0:20

Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:maks,,,puc puc,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
sa mire sa mire [You must be registered and logged in to see this image.]
per arabelen kiss kiss
[You must be registered and logged in to see this image.] o maksssssss,,,puc prape mo,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
edhe un ty prape [You must be registered and logged in to see this image.]

puthje pa fund,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
dorzohem
ku ka dorezim ketu???[You must be registered and logged in to see this image.] hajde puthje puthje,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
jo se kam frik se te lov pastaj [You must be registered and logged in to see this image.]megjithate po te kiss me syte mbyllur [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Free spirit Tue 6 Dec 2011 - 0:21

emonaaaaaaaaaaaa [TePuC] [TePuC]
hahaahha maks mos u dorezo (tongueout)
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arabela Tue 6 Dec 2011 - 0:22

Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:
Maksi shkruajti:
Arabela shkruajti:maks,,,puc puc,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
sa mire sa mire [You must be registered and logged in to see this image.]
per arabelen kiss kiss
[You must be registered and logged in to see this image.] o maksssssss,,,puc prape mo,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
edhe un ty prape [You must be registered and logged in to see this image.]

puthje pa fund,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
dorzohem
ku ka dorezim ketu???[You must be registered and logged in to see this image.] hajde puthje puthje,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
jo se kam frik se te lov pastaj [You must be registered and logged in to see this image.]megjithate po te kiss me syte mbyllur [You must be registered and logged in to see this image.]
me nje mbyllur dhe me nje hapur,,,,[You must be registered and logged in to see this image.] maks,,,,,puuuuuuuuuuuuuuuuuuc,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arabela Tue 6 Dec 2011 - 0:22

Free spirit shkruajti:emonaaaaaaaaaaaa [You must be registered and logged in to see this image.]
hahaahha maks mos u dorezo [You must be registered and logged in to see this image.]
bejini cike tifozllik se e humbi ndeshjen makksi,,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Free spirit Tue 6 Dec 2011 - 0:23

haaah do i japim kurajo se nuk e ka te thjesht para teje (tongueout) Nje puthje per...? 426788
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arabela Tue 6 Dec 2011 - 0:26

Free spirit shkruajti:haaah do i japim kurajo se nuk e ka te thjesht para teje [You must be registered and logged in to see this image.]
une jam e urta e botes,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Maksi Tue 6 Dec 2011 - 0:32

per arabelen deri sa te erresohet
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arabela Tue 6 Dec 2011 - 0:33

per maksin,,qe ti veje koha ne pune embel,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Emona Tue 6 Dec 2011 - 0:34

Shqiptare me kom ne tok Mo mos mu lig! Nje puthje per...? 426788 Nje puthje per...? 426788

Ju Puc..Bela ,Shqiptari Te kam xhan

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Maksi Tue 6 Dec 2011 - 0:35

per kosovaren nje kisssss [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arabela Tue 6 Dec 2011 - 0:38

Maksi shkruajti:per kosovaren nje kisssss [You must be registered and logged in to see this image.]
edhe une,,,per kosovaren,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Emona Tue 6 Dec 2011 - 0:39

Thnx S'i shpirta ju ka Kosovarja. celebrate005

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arabela Tue 6 Dec 2011 - 0:40

per kete qe the mona,,,edhe nje kisss[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga EMI Tue 6 Dec 2011 - 23:07

per kedo qe e ka ndier mungesen time...
3293509517 :| 3293509517 :|
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Durrsaku Tue 6 Dec 2011 - 23:07

[You must be registered and logged in to see this image.]
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 23 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi