Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje puthje per...? - Faqe 23 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje puthje per...? - Faqe 23 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje puthje per...?

+59
il conte
Zeshkane
Alberti
An0nim
Kristii
Space
Nella
Ailin
Robi dashuris
LaDescarada
Sergio
Golden
Malsori
Esba
Petriti
fioll
Princ
Lazdrane
xhensila
Anila
bekimi
Neta E
pexha
Xhan
Oni
Arian 123
Sasha
muah
tipi engjellor
Samuela
mister.albania
valtori
Shuke
Anakonda
Ariel
Leo_uk
cune.vlore
Labja
/:UserCode"
Aristogata
Erii
**Jeta**
T_o_n_i
Shkembi
Aяtємιѕα
Lolita
Єямєℓiиdå
dajti modh
Klio
Almira
WebMaster
CuN@BosS/
kasperi
Darius
EMI
Durrsaku
Arabela
Maksi
Free spirit
63 posters

Faqja 23 e 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Free spirit Mon 5 Dec 2011 - 22:45

First topic message reminder :

per maksin dhe durrsakun qe jan on tani [TePuC]
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arian 123 Sat 23 Mar 2013 - 12:02

Bitte bitte,femra pa te fshehta eshte si trandafili pa ere.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga LaDescarada Fri 29 Mar 2013 - 22:08

miken emrnelinden se e dha nje keshill te mire asaj vajzes:D
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 29 Mar 2013 - 22:58

Ciles haha[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arian 123 Sat 30 Mar 2013 - 7:28

..............per ate qe e pranon nga une.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga WebMaster Sat 30 Mar 2013 - 7:31

Per veten time haha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arian 123 Sat 30 Mar 2013 - 7:33

Edhe eshte e pa mundur dhe nuk lejohet. hihihi
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Robi dashuris Sun 31 Mar 2013 - 1:19

per zemern time :P
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Sweetheart Tue 2 Apr 2013 - 4:28

Nje puthje per te gjith; falas i kam, s'me behet qeder kjkjjh
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 103

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Arian 123 Tue 2 Apr 2013 - 5:22

Per kete siper ................. hihihi
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga WebMaster Tue 2 Apr 2013 - 5:37

Hahaha per veten si jap puthje kujt un hihihi kemi kriz
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Robi dashuris Tue 2 Apr 2013 - 6:25

nje puthje per te gjitha femrat ketu :P
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Emona Tue 2 Apr 2013 - 7:56

Toni,amigo,Linda sis.Free spirit. Neutral Neutral Neutral
Mom Ariel... PUCC

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Darius Tue 2 Apr 2013 - 7:59

Per Sweetheart Neutral Neutral

Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Sweetheart Tue 2 Apr 2013 - 8:39

FLM Arian dhe Darius PUCC PUCC
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 103

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Gjilanasi Tue 2 Apr 2013 - 9:01

ne faqe ket siper, pasi hera par qe takoj
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Gjilanasi Tue 2 Apr 2013 - 9:01

ne faqe ket siper, pasi hera par qe takoj
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Sweetheart Tue 2 Apr 2013 - 12:17

FLM Gjilanasi Neutral
Sweetheart
Sweetheart
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 247
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/03/2013
Mosha Mosha : 103

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 19:38

ato qe jan singel si unnn

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Golden Sun 19 May 2013 - 12:50

Mamicat :P :P LOL

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 31

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 17:41

dike qe mka marr malli ta shoh

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje puthje per...? - Faqe 23 Empty Re: Nje puthje per...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 23 e 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi