Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video)

+3
Arabela
Shkembi
Aяtємιѕα
7 posters

Shko poshtë

Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video) Empty Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video)

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 12 Jan 2012 - 12:07

Debati i zjarrtë i cili ka përfshirë dy deputete të parlamentit izraelit është shuar me një gotë ujë. Debati i zhvilluar mes deputetes Anastassia Michaeli dhe kolegut të saj Ghaleb Majdale ka përfunduar më një gotë ujë të hedhur në fytyrën e Majdale. Pas këtij akti në shenjë proteste deputetja është larguar nga salla ndërsa i "dëmtuari" ka dhënë komentet e tij në lidhje më këtë skenë.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video) Empty Re: Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video)

Mesazh nga Shkembi Thu 12 Jan 2012 - 12:10

titull bombastik..... asigjo si ka bere,vetem sa e ka fresku

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video) Empty Re: Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video)

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 12 Jan 2012 - 12:24

Pak i thua kesaj ti,te ngrihesh ne parlament e te matesh me nje deputet nderkohe qe jo shume kohe me pare s'kishim as te drejten per te qen politikane e jo me ti kundershtojme nje mashkulli ne kete menyre e ku ne Izrael qe jane te rrepte deri ne kulm..
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video) Empty Re: Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video)

Mesazh nga Shkembi Thu 12 Jan 2012 - 12:31

jo mua do me pelqente ajo qe ka bere deputetja italiane,qe sme kujtohet per momentin,por ne nje kenge ne buzuqja kengetari i thot ene emrin

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video) Empty Re: Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video)

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 12 Jan 2012 - 12:44

Ke mendoni se di,nese e gjeni videon silleni ta shohim ketu
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video) Empty Re: Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video)

Mesazh nga Shkembi Thu 12 Jan 2012 - 12:46

se kam ne video,po ne nje kaset manjetofoni,pastaj sdo ishte mire per ju gocat me e pa

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video) Empty Re: Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video)

Mesazh nga Arabela Thu 12 Jan 2012 - 20:46

sa me shume te gerthasesh aq me pak degjohesh nga bashkfolesi,,,energji e hedhur kot,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video) Empty Re: Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video)

Mesazh nga T_o_n_i Fri 13 Jan 2012 - 1:48

mire qe ska pas ndonje caj te ngroht kjo se do e kish ber per spital kete [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video) Empty Re: Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video)

Mesazh nga Arabela Fri 13 Jan 2012 - 1:50

T_o_n_i shkruajti:mire qe ska pas ndonje caj te ngroht kjo se do e kish ber per spital kete [You must be registered and logged in to see this image.]
:541221: :541221: :541221:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video) Empty Re: Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video)

Mesazh nga Ariel Mon 16 Jan 2012 - 8:26

Epo jane ne Izrael...se te jete ne Shqiperi eh si e gelltit goten pa uje... [QeSh]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video) Empty Re: Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video)

Mesazh nga Anakonda Wed 15 Feb 2012 - 4:04

Te shkretat femra.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video) Empty Re: Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video)

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 0:04

EHHH SA E KEQE ESHT JETA EHEHEHE

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video) Empty Re: Kështu e pëson kur kundërshton femrat (Video)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi