Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Silikoni sllav “infekton” këngëtaret shqiptare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Silikoni sllav “infekton” këngëtaret shqiptare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silikoni sllav “infekton” këngëtaret shqiptare

2 posters

Shko poshtë

Silikoni sllav “infekton” këngëtaret shqiptare Empty Silikoni sllav “infekton” këngëtaret shqiptare

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 14 Jan 2012 - 12:46

Ka kohë që edhe skena shqiptare është infektuar nga bukuria artificiale, që si qëllim ka ndryshimin që shpesh çon dhe në deformimin e femrave të ekranit.Edhe pas shumë shkrimeve de kritikave të ndryshme, ato nuk kanë vullnetin që të ndalojnë, por edhe më shumë realizojnë operacione plastike, me qëllim që të duken më ‘’bukur’’.Duke mos anashkaluar yjet botërore, të cilat realizojnë operacione por nuk e teprojnë, këngëtaret tona modele të preferuara kanë yjet e shteteve të rajonit, të cilat tashmë në Ballkan janë yje të rangut të lartë, përfshirë këtu shtetet, si Serbia, Kroacia, Bullgaria etj.Ndërhyrja që praktikohet më shumë nga femrat e ekranit është operacioni i gjoksit, që kap shifrën më shumë se 5 mijë euro, ndërsa këngëtaret tona më shumë e realizojnë në disa klinika private në Shkup. Jelena Karleusa, një yll serb që nga trendi shpesh krahasohet me Viktoria Beckam për shkak se e para sjell veshjen dhe aksesorët që përdorin yjet në botë, pastaj Severina një mega yll kroat, Seka Aleksiç, Natasa Bekvalac, Dara Bubamara, Goga Sekuliç, Ceca, Ana Nikoliç, pastaj bullgaret Andrea, Teodora, Alisia, Galena etj., janë disa nga këngëtaret të cilat merren si shembull nga skena shqiptare për sa i përket look-ut.
Mjafton të shihen fotosesionet e tyre dhe menjëherë të shkon mendja në pamjen e këngëtareve tona, ndërsa ato të cilat shpesh përmenden në shtypin rozë për ndërhyrje kirurgjikale, janë Dafina Zeqiri, Zanfina Ismaili, Tuna Sejdiu, Nora Istrefi, Zajmina Vasjari, Rozana Radi e shumë këngëtare të reja.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Silikoni sllav “infekton” këngëtaret shqiptare Empty Re: Silikoni sllav “infekton” këngëtaret shqiptare

Mesazh nga Anakonda Sat 25 Feb 2012 - 19:14

Keshtu eshte kur te duket vetja e bukur.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi