Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush përdor Android, seks që në takimin e parë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush përdor Android, seks që në takimin e parë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush përdor Android, seks që në takimin e parë

4 posters

Shko poshtë

Kush përdor Android, seks që në takimin e parë Empty Kush përdor Android, seks që në takimin e parë

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 2 Feb 2012 - 2:24

Kush përdor Android, seks që në takimin e parë Android-noaKanada, 2 Shkurt 2012, NOA - Diçka e tillë është provuar nga një studim kanadez: përdoruesit e sistemit operativ për smartphone, Android, kanë një jetë seksuale më aktive.

Një studim i Match.com i quajtur “Relationship Insider”, ka pohuar se 75 % e kanadezëve beqar beson se e-maili apo sms në telefonat e tyre kanë ndryshuar jetën e tyre emocionale: “Kanë qenë pikërisht smartphonet të cilët kanë ndryshuar jetën emocionale të të gjithë të rinjve kanadez”, - ka pohuar Kimberly Moffit, titullar i studimit.

Është bërë dhe një përcaktim tek personat që zotërojnë një iPhone, ku ata janë quajtur si “romantikët e zyrave”.

Është bërë ditur se të gjithë që kishin një iPhone kishin arritur të krijonin një takim dhe një fillim histori me kolegët e tyre të punës.

r.b/NOA
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush përdor Android, seks që në takimin e parë Empty Re: Kush përdor Android, seks që në takimin e parë

Mesazh nga Daku Thu 2 Feb 2012 - 7:48

PO ne qe kemi Nokai te lodh ca bojme

ca gallate mer jahu
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush përdor Android, seks që në takimin e parë Empty Re: Kush përdor Android, seks që në takimin e parë

Mesazh nga Ariel Thu 2 Feb 2012 - 9:15

Po una qe kam iphone 4 s :541221:
Si me Nokia pallaske...si me nokia elegant, si me samsung e Blackberry dhe me iphone 4S njisoj ri :541221: :541221:

Anej ka perendimi duhet te jen i cik te pj....dh se ska munci..
Vec anej i bojn kto studime me kto rezultate... :541221:
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush përdor Android, seks që në takimin e parë Empty Re: Kush përdor Android, seks që në takimin e parë

Mesazh nga Anakonda Tue 20 Mar 2012 - 19:22

cfare spo degjojm aaaahahahaah.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush përdor Android, seks që në takimin e parë Empty Re: Kush përdor Android, seks që në takimin e parë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi