Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder

+5
Єямєℓiиdå
Ariel
Space
Free spirit
Aяtємιѕα
9 posters

Shko poshtë

Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder

Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder I_vote_lcap83%Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder I_vote_rcap 83% 
[ 10 ]
Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder I_vote_lcap17%Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder I_vote_rcap 17% 
[ 2 ]
 
Totali i votave : 12
 

Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder Empty Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 8 Feb 2012 - 9:49

Pyetja eshte nese jeni pro apo kunder uniformes ????
Kjo vlen edhe per ata qe e kane mbaruar Shkollen e Mesme Te Pergjithshme pasi cdo vit eshte perfolur per
uniforme..!!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder Empty Re: Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder

Mesazh nga Free spirit Wed 8 Feb 2012 - 9:53

per mendimin tim po dhe madje eshte dhe ne favor te nxenesit
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder Empty Re: Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder

Mesazh nga Space Wed 8 Feb 2012 - 10:46

pro se janba shkollat si shpia publike
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder Empty Re: Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder

Mesazh nga Ariel Thu 9 Feb 2012 - 2:21

Amon shyqyr qe kan fillu me uniforma...
Rehat kalamajt dhe rehat dhe ne pronderit...
Na i bon shkollat parade mode....
Nuk e vesh sot se e vesha dje...na vdiqen...

Ka lezet me uniforme, duken te gjithe njesoj...
Ke kolegji turk e kane mire...uniforme pantallona, bluze, as thonj te gjate e te lyer, as bizhu, floket te lidhur dhe pa baluke, pa taka.....
Sh mire e kane se po terbohen kalamajt qe te vegjel.


Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder Empty Re: Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 9 Feb 2012 - 2:24

Pro 100%..ska gje me te mire.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder Empty Re: Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder

Mesazh nga Vizitor Thu 9 Feb 2012 - 4:02

Normal qe jam pro juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder Empty Re: Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder

Mesazh nga WebMaster Thu 9 Feb 2012 - 4:03

Jam plotesisht dakort .
Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder 30l12rc Pytje & Përgjigje Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder Empty Re: Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 19:42

Pro,pasi vajzat vijne te veshura si neper pub-e.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder Empty Re: Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 28 Mar 2012 - 1:42

Uniforma duhet te jete rregulli numer nje i nje shkolle.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder Empty Re: Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder

Mesazh nga just talia Mon 15 Apr 2013 - 8:06

patjeter qe po
just talia
just talia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 32
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder Empty Re: Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder

Mesazh nga WebMaster Mon 15 Apr 2013 - 8:21

Eh me kujtohet qe ne klasen e pare na benin te vendosnim edhe shallin e kuq hahahaha
Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder 30l12rc Pytje & Përgjigje Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder Empty Re: Uniforma ne shkolle, Pro Apo Kunder

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi