Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Osama Bin Laden-fëmijëve: Jetoni në perëndim, mos u bëni si unë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Osama Bin Laden-fëmijëve: Jetoni në perëndim, mos u bëni si unë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osama Bin Laden-fëmijëve: Jetoni në perëndim, mos u bëni si unë

2 posters

Shko poshtë

Osama Bin Laden-fëmijëve: Jetoni në perëndim, mos u bëni si unë Empty Osama Bin Laden-fëmijëve: Jetoni në perëndim, mos u bëni si unë

Mesazh nga Aяtємιѕα Mon 13 Feb 2012 - 4:40

Osama Bin Laden-fëmijëve: Jetoni në perëndim, mos u bëni si unë 42761_2LONDER-Osama Bin Laden dëshironte që fëmijët e tij të jetonin në paqe në perëndim, atje ku mund të merrnin një edukim të mirë, zbulon detaje kunati i tij.

Zakaria al-Sadah, i cili është martuar me motrën e pestë të ish-liderit të Al-Kaedës, tregoi në një intervistë se Osama nuk dëshironte që fëmijët e tij të përfshiheshin në luftë fetare kundër perëndimit.

“Ai u thonte fëmijëve dhe nipërve të tij që të shkonin në Europë ose SHBA, për t’u edukuar si duhej”, rrëfeu Sadah për “Sunday Times”.

Pas vrasjes së Bin Laden nga një njësi elitare e marinës amerikane në banesën e tij në Pakistan, autoritetet po mbajnë të arrestuar në kushte të forta sigurie tre prej grave dhe nëntë prej fëmijëve të tij.

Sipas Sadah, i cili vetëm së fundmi është bashkuar me bashkëshorten e tij të mbajtur në arrest për disa muaj, familja e Bin Laden ka mbetur e traumatizuar nga ndërhyrja që kryen marinsat.

24-vjeçari, një student gazetarie, shtoi: “Fëmijët e mi hanë me vështirësi dhe nuk kanë parë ditën e diellit pasi refuzojnë të dalin nga shtëpia që prej asaj që i ndodhi xhaxhait të tyre”.

(d.b/BalkanWeb)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Osama Bin Laden-fëmijëve: Jetoni në perëndim, mos u bëni si unë Empty Re: Osama Bin Laden-fëmijëve: Jetoni në perëndim, mos u bëni si unë

Mesazh nga Anakonda Tue 20 Mar 2012 - 5:16

nje keswhille teper e vlefshme nga ana e kriminelit.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi