Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje dashuri eshte.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje dashuri eshte.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje dashuri eshte....

+78
Xhan
il conte
Arian 123
Samuela
Almira
Kejla_mezemer
bekimi
T_o_n_i
Docteur
Ariel
Gladiola
An0nim
Sasha
Darius
Poeti Dhimbjes
bobi 10
STELIANA
Aяtємιѕα
CuN@BosS/
EMI
Shkembi
Fata
Shuke
Labja
Anakonda
Arabela
Fragolina
Space
Durrsaku
Maksi
Єямєℓiиdå
stralli
AniiSaa.!
Emona
kasperi
Prada
Ambra
Erza
Bleta
Hera
Naki
zymer
Melaqja
V-I-P
my name
Dua
Shaban Cakolli
mentor
pleshti
/:UserCode"
Gjarperesha
Roksana
MaNgUpJa
Neta E
cokollata
Tonii
Lolita
Astil1
**Jeta**
Anonim
Ardii
Binni
kristjan91
dajti modh
artin
LaDescarada
Doktori
Gangsta
WebMaster
Alberti
koli852
Aristogata
shqiponjia
OLAS
mela
Erika
feneri
qershicka
82 posters

Faqja 1 e 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Nje dashuri eshte....

Mesazh nga qershicka Tue 6 Oct 2009 - 2:15

Ini dakort me mendimin se ....Nje dashuri eshte ,por kopje te saj ka me mijera?Ju lutem argumentoni pak...
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga feneri Tue 6 Oct 2009 - 2:20

qershicka shkruajti:Ini dakort me mendimin se ....Nje dashuri eshte ,por kopje te saj ka me mijera?Ju lutem argumentoni pak...


Nese e ka shijen e mire dhe e nje mijta po te jete eshte e shishme!
feneri
feneri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 556
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Erika Tue 6 Oct 2009 - 2:22

nje dashuri eshte dhe ka nxenes te mire qe dine si ta kopjojn dhe ka nxenes te keqinj qe e kopjojn me ndryshime [You must be registered and logged in to see this image.]
Erika
Erika
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : diku neper bote
Postime Postime : 6656
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : studente

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga mela Tue 6 Oct 2009 - 3:54

nje dashuri eshte si fortuna [You must be registered and logged in to see this image.]
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga mela Tue 6 Oct 2009 - 3:54

nje dashuri eshte si fortuna [You must be registered and logged in to see this image.]
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga mela Tue 6 Oct 2009 - 3:54

nje dashuri eshte si fortuna [You must be registered and logged in to see this image.]
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Vizitor Tue 6 Oct 2009 - 3:54

nje dashuri eshte asgje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga OLAS Tue 6 Oct 2009 - 6:01

nje dashuri eshte pjes e jetes
OLAS
OLAS
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 659
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/09/2009
Hobi Hobi : LEXIMI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Vizitor Tue 6 Oct 2009 - 6:03

nje dashuri ja vlen te perjetosh ne jete
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga feneri Tue 6 Oct 2009 - 6:05

Gjithmone më e mira dashuri eshte ajo e fundit ! [You must be registered and logged in to see this image.]
feneri
feneri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 556
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Vizitor Tue 6 Oct 2009 - 6:06

feneri shkruajti:Gjithmone më e mira dashuri eshte ajo e fundit ! Nje dashuri eshte.... 70627


duke prit dashurin e fundit te zuri gjumi ty Nje dashuri eshte.... 147836 Nje dashuri eshte.... 147836
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga feneri Tue 6 Oct 2009 - 6:08

vera shkruajti:
feneri shkruajti:Gjithmone më e mira dashuri eshte ajo e fundit ! [You must be registered and logged in to see this image.]


duke prit dashurin e fundit te zuri gjumi ty [You must be registered and logged in to see this image.]
E fundit eshte e vertetë !
Se ne qetësi me mban perjetë
[You must be registered and logged in to see this image.]
feneri
feneri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 556
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga shqiponjia Tue 6 Oct 2009 - 6:29

nje dashuri eshte vuaitje
shqiponjia
shqiponjia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 123
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga qershicka Tue 6 Oct 2009 - 10:23

BESSI shkruajti:nje dashuri eshte asgje


Joooo, Besi!Dashuria eshte poezia e ndjenjaveOse eshte sublime,ose nuk egziston fare.Kur egziston.ajo shkon duke u rritur gjithnje...
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Vizitor Tue 6 Oct 2009 - 10:29

nje dashuri esht bukuria e gjith jetes
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Aristogata Tue 6 Oct 2009 - 10:30

nje dashuri ehste dicka hynore
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Vizitor Tue 6 Oct 2009 - 19:50

nje dashuri eshte diqka e mir kur shkon mir
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Aristogata Sat 26 Dec 2009 - 9:38

nje dashuri eshte nje shpres per te ecur perpara
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga koli852 Sat 26 Dec 2009 - 9:46

nje dashuri eshte kur ti bien 5 kile brenda javes, kur e shikon ne sy dhe brenda teje ztemra ben bum bum e duket sikur te del vendit.
nje dashuri eshte si ajriqe ti thith, si rakia qe ti pin, si dushi qe ti ben..

ne dashuri e shikon boten me 7 dimensione dhe me shum ngjyra

koli852
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : katunet e milanos
Postime Postime : 731
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga qershicka Sun 27 Dec 2009 - 10:11

Nje dashuri eshte e vertete dhe e bukur kur ajo eshte ne zemer dhe jo ne koke!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Aristogata Sun 27 Dec 2009 - 10:13

nje dashuri eshte nje enderr drejt lumturis
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga qershicka Tue 29 Dec 2009 - 3:27

Beje realitet ARISTOGATE!Se endrrat edhe dalin edhe s'dalin...jane endrra .Njeriu ka shume dashuri te medha e te vogla ne jete poor ka vetem nje dashuri te pare...
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Dec 2009 - 3:31

realiteti qe e enderrojn te gjith,por te pakte jan ata qe e shijojne
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Aristogata Tue 29 Dec 2009 - 3:31

qershicka shkruajti:Beje realitet ARISTOGATE!Se endrrat edhe dalin edhe s'dalin...jane endrra .Njeriu ka shume dashuri te medha e te vogla ne jete poor ka vetem nje dashuri te pare...

ndonjeher me mir te jetosh endrren se zgjimi mund te pasoj nder lot
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Dec 2009 - 3:45

ilaci qe te ben te duash jeten me shume
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Alberti Tue 29 Dec 2009 - 3:54

Nje daashuri eshte ilaci per njerzi!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga WebMaster Tue 29 Dec 2009 - 3:57

eshte ilaci i jetes
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Dec 2009 - 4:04

oksigjen i mushkerive
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Alberti Tue 29 Dec 2009 - 4:05

Gjeja me e mire ne bote!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Dec 2009 - 4:11

frymarje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Aristogata Tue 29 Dec 2009 - 4:43

gjithcka
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Dec 2009 - 4:44

pasioni i jetes
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Dec 2009 - 4:44

NJE PJESE E JETES
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Dec 2009 - 4:48

ilaci me i mire
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Dec 2009 - 4:49

TE VUASH OSE TE JESH I LUMTUR
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Dec 2009 - 4:49

esht e vuajtje e di
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Aristogata Tue 29 Dec 2009 - 4:52

ndjenj universale
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Dec 2009 - 4:53

NDJENJE ,FLUTURIM NE QIELL, NDARJE , LOT
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Vizitor Tue 29 Dec 2009 - 4:59

dhimbje shpirterore
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Aristogata Tue 29 Dec 2009 - 5:24

perjetim
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi