Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje dashuri eshte....

+78
Xhan
il conte
Arian 123
Samuela
Almira
Kejla_mezemer
bekimi
T_o_n_i
Docteur
Ariel
Gladiola
An0nim
Sasha
Darius
Poeti Dhimbjes
bobi 10
STELIANA
Aяtємιѕα
CuN@BosS/
EMI
Shkembi
Fata
Shuke
Labja
Anakonda
Arabela
Fragolina
Space
Durrsaku
Maksi
Єямєℓiиdå
stralli
AniiSaa.!
Emona
kasperi
Prada
Ambra
Erza
Bleta
Hera
Naki
zymer
Melaqja
V-I-P
my name
Dua
Shaban Cakolli
mentor
pleshti
/:UserCode"
Gjarperesha
Roksana
MaNgUpJa
Neta E
cokollata
Tonii
Lolita
Astil1
**Jeta**
Anonim
Ardii
Binni
kristjan91
dajti modh
artin
LaDescarada
Doktori
Gangsta
WebMaster
Alberti
koli852
Aristogata
shqiponjia
OLAS
mela
Erika
feneri
qershicka
82 posters

Faqja 13 e 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Nje dashuri eshte....

Mesazh nga qershicka Tue 6 Oct 2009 - 2:15

First topic message reminder :

Ini dakort me mendimin se ....Nje dashuri eshte ,por kopje te saj ka me mijera?Ju lutem argumentoni pak...
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga An0nim Mon 15 Oct 2012 - 10:07

Dashuria ... Nje ndenje e fuqishme dhe e jashtezakonshme. Eshte nje emer qe te ben ta duash me shume se vetveten , nje emer qe e din se c’ eshte e verteta, te ben 1000 vjet ta jetosh e te ben cdo gje ta gezosh. Dhe lumturia vjen bashke me dashurine. Sepse ajo eshte si nje thesar i humbur qe kerkohet nga njerezimi dhe shpeshhere te kujton ty arsyen pse ti jeton. Nderkohe qe ajo ben qe koha te kaloje , koha ben qe dashuria te kaloje. Gete ka thene : “ Dashuria , besnikeria , e pasioni nuk jane trillime poetesh”. Dhe keshtu eshte. Pasi dashuria eshte pjese e realitetit. Ajo ndenja e bukur qe ne fillim te jep flutura ne stomak dhe te ben te qeshesh e te kuptosh qe jeta ka kuptim. Nje jete pa dashuri do te ishte si nje kopesht pa diell dhe me lule te vyshkyra. Ndersa njeriu pa dashuri eshte si nena pa femijet. Dashuria eshte celesi... celesi qe hap dyert e lumturise. Nese ti e heq ate, toka ku ti jeton do te shnderrohet ne varr. Eshte ndenja qe te ben te dashurosh , te ben te gezosh ne cdo moment , te ben dhe te qash ,pasi ajo eshte si nje semundje apo iluzion kur je larg njeriut qe ti do. Eshte nje motiv... motivi i shpreses. Sakrifice dhe lumturi njekohesisht , ta mban shpirtin lart duke te mbrojtur nga ndotjet e kesaj bote te shtirur e cila eshte e mbushur me vese dhe prapaskena interesash. Te enderrosh nje princ eshte mrekulli por ta dashurosh ate eshte e papershkrueshme. Ti enderron per princin e kalter qekur ke pare pare “ HIRUSHEN” kur ishe e vogel. Kur e takon ate ke kapur qiellin me duar. Keni kaluar oqeanet te dy se bashku , keni vallezuar mbi re duke shkuar “ 3 METRA MBI QIELL’’. Sepse ajo nuk arsyeton kurre. Eshte si nje keshtjelle me mure te larta e cila ka vetem nje porte. Kur futesh brenda , dera mbyllet dhe nuk hapet e ti shkon ne gjelberimin e pafund te kopshteve te keshtjelles. Kjo ndjenje e bukur pelqehet me teper se martesa , per te njejten arsye per te cilet romanet jane me zbavites se historia. Sakrifica , sinqeriteti , fantazia, arsyja, xhelozia dhe besimi jane telat e dashurise dhe pa to ajo humbet ne detin e trazuar te jetes komplekse. Dashuria nuk perfundon kollaj por kur perfundon eshte si nje “ TE DUA” mbi nje xham te veshur nga avulli i cili dalengadale zhduket duke lene breoren e nje kujtimi teper te dashur.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Anakonda Tue 16 Oct 2012 - 0:35

thjesht rrahje shpirti

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga LaDescarada Tue 16 Oct 2012 - 0:53

nje kopsht me lule huhuh:P
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Anakonda Tue 16 Oct 2012 - 1:07

Thone se dashuria eshte
misterioze,magjike,k­omplekse,e veshtire,imazh provokues ne
mendime,gezim,e pamatshme,ekstaz e papercaktueshme.Dash­uria eshte
durim,eshte miresi.Ajo nuk eshte xhelozi,as krenari.Dashuria
eshte.....dashuri.Te­k secili ajo shprehet ne menyra te ndryshme.Eshte e
rendesishme te qendrosh ne dashuri,jo te biesh ne te.Dashuria eshte ajo
fije qe mban te lidhur dy njerez,e qe con ne besimin,intimitetin dhe
ndervaresine e tyre.Dashuri do te thote ti qendrosh prane dikujt qe ka
nevoje per dashuri,dhe per dike qe te kujdeset per te.E kunderta e
dashurise eshte frike dhe prandaj nuk ka frike ne dashuri.Dashuria e
vertete eshte bekim i natyres.Nese do dashuri duhet te dashurosh.Ajo nuk
mund te blihet.Ajo eshte force qe sjell unitet dhe harmoni.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Arian 123 Tue 16 Oct 2012 - 1:16

Dashuria eshte keputja e nje luleje,qe ndodhet ne buze te gremines.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Anakonda Tue 16 Oct 2012 - 1:20

mund te jet thjesht nje fjal,por tdel zemra vendit kur e shef at djal

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Arian 123 Tue 16 Oct 2012 - 1:22

Dashuria eshte nje nje frut i embel qe e kafshon, por edhe te kafshon.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Anakonda Tue 16 Oct 2012 - 1:24

loj futbolli qe kush din tluaje esht i aft tdashuroj,kush sddi e humbi dashnin

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Arian 123 Tue 16 Oct 2012 - 1:34

Dashuria eshte nje trendafil tmerreisht i bukur te cilin nese nuk kujdesesh ta mbash te cpon me gjembat e tij ose nese e harron thahet dhe nuk rilind serisht
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Anakonda Tue 16 Oct 2012 - 6:15

loj midis dy tdashuruarve

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Samuela Tue 23 Oct 2012 - 10:52

Nje dashuri eshte vete JETA
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Anakonda Wed 24 Oct 2012 - 3:28

ndjenja midis dy njerzve

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga qershicka Mon 5 Nov 2012 - 9:47

Nje dashuri eshte.... diell...
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga il conte Mon 5 Nov 2012 - 9:49

Nje dashuri eshte ... ndienja me bukur e jetes...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Nov 2012 - 4:54

bashkim buzesh

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga il conte Tue 6 Nov 2012 - 6:29

Dashurija eshte nje mbretereshe qe sundon te gjitha mbreterite...

Lufton me shpirt ne cdo hap dhe mbron me zemer pasurine e saj te pa kufi....
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Arabela Tue 6 Nov 2012 - 7:10

shijim shpirteror dhe fizik,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Anakonda Wed 7 Nov 2012 - 4:31

ndjenj shpirti

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Sasha Sat 10 Nov 2012 - 6:33

te duash e mos te te duan
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Anakonda Sat 10 Nov 2012 - 6:34

thjesht loj ndjenjash

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Arian 123 Sat 10 Nov 2012 - 6:35

Kur mendja dhe zemra jane nje.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Anakonda Sat 10 Nov 2012 - 6:36

ndjenj e sinqerte

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Neta E Wed 12 Dec 2012 - 13:01

Vete jeta
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Xhan Wed 12 Dec 2012 - 13:21

aq e bukur por edhe e rende nese je larg atij qe e dashuron...
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Neta E Wed 12 Dec 2012 - 22:45

Ndjenj qe ndjehet ne thellsi te shpirtit
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga il conte Fri 14 Dec 2012 - 9:40

Ç’është dashuria?
Dashuria është dorëzimi.
Dashuria është shkaku i dashurisë.
Dashuria është të kuptosh.
Dashuria është një muzikë. Dashuria dhe shpirti fisnik janë e njëjta gjë.
Dashuria është poezia e trishtimit.
Dashuria është vështrimi i shpirtit tëthyer në pasqyrë.
Dashuria është kalimtare.
Dashuria është të mos thuash kurrë që jam penduar.
Dashuria është kristalizim. Dashuria është të japësh.
Dashuria është ndarja e një çamçakëzi.
Dashuria kurrë nuk vihet re.
Dashuria është një fjalë boshe.
Dashuria është të takosh Zotin.
Dashuria është një dhimbje.
Dashuria është të jesh sy më sy engjëllin.
Dashuria është tek lotët.
Dashuria është pritja në kokë të telefonit.
Dashuria është një botë e tërë.
Dashuria është kapja dorë për dore në kinema.
Dashuria është një dehje.
Dashuria është një bishë.
Dashuria është një verbëri.
Dashuria është të dëgjosh zërin e zemrës.
Dashuria është një qetësi e shenjtë.
Dashuria bëhet temë nëpër këngë.
Dashuria i bën mirë fytyrës.
Dashuria është malli ndaj një personi që do ta përqafosh fort dhe të duash të rrish me të.
Është të dëshirosh se duke përqafuar atë harron gjithçka në botën e jashtme.
Është malli i njeriut për të gjetur strehë të sigurt për shpirtin e tij.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Lazdrane Fri 14 Dec 2012 - 9:41

Dashurija esht shum e embel kur dashuron me gjith shpirte ejo dashuri me shkronja HUGO
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga il conte Fri 14 Dec 2012 - 9:43

Duhet 1 minut për të dalluar një person special . . . 1 orë për ta vlerësuar . . 1 ditë për ta dashur . . . . 1 fjalë për ta lënduar . . . por duhet 1 jetë për ta harruar . . !!!! :]

Kjo eshte dashuria... Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 3666372071
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Lazdrane Fri 14 Dec 2012 - 9:45

il conte shkruajti:Duhet 1 minut për të dalluar një person special . . . 1 orë për ta vlerësuar . . 1 ditë për ta dashur . . . . 1 fjalë për ta lënduar . . . por duhet 1 jetë për ta harruar . . !!!! :]

Kjo eshte dashuria... Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 3666372071

Pajtohem me ty Conte s e kjo esht dashuri e sincerte hihihi Perqafffimeee
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga il conte Fri 14 Dec 2012 - 9:46

Kjo qe po lind mes meje dhe........ th_gruebelgirl
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Lazdrane Fri 14 Dec 2012 - 9:47

il conte shkruajti:Kjo qe po lind mes meje dhe........ th_gruebelgirl

eeeeeeeeeeeee Fatit nuk i dihet kurr mos thuj Jo Fati esht mbret i botes a esht e vertet apo gabim jam hihihi iihhaa.
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga il conte Fri 14 Dec 2012 - 9:50

Lazdrane shkruajti:
il conte shkruajti:Kjo qe po lind mes meje dhe........ th_gruebelgirl

eeeeeeeeeeeee Fatit nuk i dihet kurr mos thuj Jo Fati esht mbret i botes a esht e vertet apo gabim jam hihihi iihhaa.

Po ke shume te drejte yllo.... keq nuk do ishte...sikur une dhe....... te ishum bashke... :p
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Lazdrane Fri 14 Dec 2012 - 9:51

il conte shkruajti:
Lazdrane shkruajti:
il conte shkruajti:Kjo qe po lind mes meje dhe........ th_gruebelgirl

eeeeeeeeeeeee Fatit nuk i dihet kurr mos thuj Jo Fati esht mbret i botes a esht e vertet apo gabim jam hihihi iihhaa.

Po ke shume te drejte yllo.... keq nuk do ishte...sikur une dhe....... te ishum bashke... :p

Fjalen Jo Jo Mos ta themi asnje nga ne se bota esht e rrubullaket hihihi
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga il conte Fri 14 Dec 2012 - 9:53

Lazdrane shkruajti:
il conte shkruajti:
Lazdrane shkruajti:
il conte shkruajti:Kjo qe po lind mes meje dhe........ th_gruebelgirl

eeeeeeeeeeeee Fatit nuk i dihet kurr mos thuj Jo Fati esht mbret i botes a esht e vertet apo gabim jam hihihi iihhaa.

Po ke shume te drejte yllo.... keq nuk do ishte...sikur une dhe....... te ishum bashke... :p

Fjalen Jo Jo Mos ta themi asnje nga ne se bota esht e rrubullaket hihihi

Eshte e rrumbullaket edhe per pak dite ..deri me date 21.. iihhaa.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Lazdrane Fri 14 Dec 2012 - 9:56

il conte shkruajti:
Lazdrane shkruajti:
il conte shkruajti:
Lazdrane shkruajti:
il conte shkruajti:Kjo qe po lind mes meje dhe........ th_gruebelgirl

eeeeeeeeeeeee Fatit nuk i dihet kurr mos thuj Jo Fati esht mbret i botes a esht e vertet apo gabim jam hihihi iihhaa.

Po ke shume te drejte yllo.... keq nuk do ishte...sikur une dhe....... te ishum bashke... :p

Fjalen Jo Jo Mos ta themi asnje nga ne se bota esht e rrubullaket hihihi

Eshte e rrumbullaket edhe per pak dite ..deri me date 21.. iihhaa.

Si te kesh Frik Conte 1500 Euro Nata ne France esht e kan ber nje bunker per ate frigacaket ce kan frik shum e ik shko atje :P HUGO hahahahahahahah
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga il conte Fri 14 Dec 2012 - 10:05

Lazdrane shkruajti:
il conte shkruajti:
Lazdrane shkruajti:
il conte shkruajti:
Lazdrane shkruajti:
il conte shkruajti:Kjo qe po lind mes meje dhe........ th_gruebelgirl

eeeeeeeeeeeee Fatit nuk i dihet kurr mos thuj Jo Fati esht mbret i botes a esht e vertet apo gabim jam hihihi iihhaa.

Po ke shume te drejte yllo.... keq nuk do ishte...sikur une dhe....... te ishum bashke... :p

Fjalen Jo Jo Mos ta themi asnje nga ne se bota esht e rrubullaket hihihi

Eshte e rrumbullaket edhe per pak dite ..deri me date 21.. iihhaa.

Si te kesh Frik Conte 1500 Euro Nata ne France esht e kan ber nje bunker per ate frigacaket ce kan frik shum e ik shko atje :P HUGO hahahahahahahah

Jo jo une do vij te rrij me ty... iihhaa. :p
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Lazdrane Fri 14 Dec 2012 - 10:06

il conte shkruajti:
Lazdrane shkruajti:
il conte shkruajti:
Lazdrane shkruajti:
il conte shkruajti:
Lazdrane shkruajti:
il conte shkruajti:Kjo qe po lind mes meje dhe........ th_gruebelgirl

eeeeeeeeeeeee Fatit nuk i dihet kurr mos thuj Jo Fati esht mbret i botes a esht e vertet apo gabim jam hihihi iihhaa.

Po ke shume te drejte yllo.... keq nuk do ishte...sikur une dhe....... te ishum bashke... :p

Fjalen Jo Jo Mos ta themi asnje nga ne se bota esht e rrubullaket hihihi

Eshte e rrumbullaket edhe per pak dite ..deri me date 21.. iihhaa.

Si te kesh Frik Conte 1500 Euro Nata ne France esht e kan ber nje bunker per ate frigacaket ce kan frik shum e ik shko atje :P HUGO hahahahahahahah

Jo jo une do vij te rrij me ty... iihhaa. :p

Ne po ikum bashk ne Shqipri se edhe atje ka bunkera e ndoshta sna gjen gje :P iihhaa.
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Arian 123 Fri 14 Dec 2012 - 10:07

Wunderbar - das leben kann soooooo einfach sein.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga il conte Fri 14 Dec 2012 - 10:08

Jo po te rrime bashke ..do jemi me te forte...nuk do kemi frike se do bejme ashtu... je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Lazdrane Fri 14 Dec 2012 - 10:17

il conte shkruajti:Jo po te rrime bashke ..do jemi me te forte...nuk do kemi frike se do bejme ashtu... je farewww

Ok Ani se bashku ja hekum njeri tjetrit merzin hihihi Ne ato momente
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje dashuri eshte.... - Faqe 13 Empty Re: Nje dashuri eshte....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 13 e 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi