Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

+3
EMI
Leo_uk
Aяtємιѕα
7 posters

Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 15 Feb 2012 - 12:31

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Putin-300x278Kryeministri rus, Vladimir Putin, u kthye në një subjekt talljesh pasi u bëri thirrje banorëve të vendit të tij të bëjnë më shumë seks pasi popullsia është në rënie pikiatë.


Për të inkurajuar lindjen e fëmijëve, ai tha se do japë rreth 200 dollarë në muaj për çdo fëmijë të tretë në familje.


Rusia është vendi më i madh në botë nga pikëpamja gjeografike, por popullsia e saj prej 142 milion banorë është shumë evogël në krahasim me territorin. Me këto ritme, Rusia do ketë vetëm 107 milion banorë në vitin 2050. “Nëse një grua nuk do të lindë, asgjë nuk ndryshon, pavarësisht se ku i fut paratë ai,” tha një blogger-e.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga Leo_uk Wed 15 Feb 2012 - 12:33

kur qahen dhe ruset.. qe kane pushtuar nje evrope te tere.. Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394

Kshu jane te mira ne pergjithsi, edhe me femra te lehta dhe pa komplekse per seksin zor se gjen ne bote.. jua marrin edhe ktyre kendej.
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga EMI Wed 15 Feb 2012 - 12:35

hahhahha kujt ja thote, Ruset, keq si komb???
po zhduken??
epra i ben reaksion sexi ktyre, jan te ndershem....e s'bejne hic..???.
[QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga EMI Wed 15 Feb 2012 - 12:36

Leo_uk shkruajti:kur qahen dhe ruset.. qe kane pushtuar nje evrope te tere.. Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394

Kshu jane te mira ne pergjithsi, edhe me femra te lehta dhe pa komplekse per seksin zor se gjen ne bote.. jua marrin edhe ktyre kendej.
epra po u ankokan Ruset, po shduken si komb..??
po kta po bajne gjalle emigrantet kudo qe ndodhen...hahha
Ku eshte ky Dajti mer kur ka te tilla tema..??
Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 426788 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 426788 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 426788 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga Shkembi Wed 15 Feb 2012 - 12:37

po le te kerkoje ndihma humanitare nga shqiperia.....

me ja plotesu deshiren :541221:

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga Leo_uk Wed 15 Feb 2012 - 12:38

Dajti eshte tu rrezu Saliun ne ndonje forum neti, turni i trete sot se ka mendjen per dashuri... Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga EMI Wed 15 Feb 2012 - 12:41

Leo_uk shkruajti:Dajti eshte tu rrezu Saliun ne ndonje forum neti, turni i trete sot se ka mendjen per dashuri... Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394
hahha kush me se ka mendjen per dashni, Dajti..???
hahha i ben ai te dyja njekohsisht...
se vetem aty e ka mendjen.... :541221: :541221: :541221:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga EMI Wed 15 Feb 2012 - 12:41

Shkembi shkruajti:po le te kerkoje ndihma humanitare nga shqiperia.....

me ja plotesu deshiren :541221:
[QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]
ja vullneteret e pare..
hajde tijetrri rradha... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga Shkembi Wed 15 Feb 2012 - 12:42

EMI shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Dajti eshte tu rrezu Saliun ne ndonje forum neti, turni i trete sot se ka mendjen per dashuri... Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394
hahha kush me se ka mendjen per dashni, Dajti..???
hahha i ben ai te dyja njekohsisht...
se vetem aty e ka mendjen.... :541221: :541221: :541221:
i paska mesuar dhe huqin kjo

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga EMI Wed 15 Feb 2012 - 12:44

Shkembi shkruajti:
EMI shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Dajti eshte tu rrezu Saliun ne ndonje forum neti, turni i trete sot se ka mendjen per dashuri... Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394
hahha kush me se ka mendjen per dashni, Dajti..???
hahha i ben ai te dyja njekohsisht...
se vetem aty e ka mendjen.... :541221: :541221: :541221:
i paska mesuar dhe huqin kjo
jo huqin, por hobin.... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga Shkembi Wed 15 Feb 2012 - 12:45

EMI shkruajti:
Shkembi shkruajti:
EMI shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Dajti eshte tu rrezu Saliun ne ndonje forum neti, turni i trete sot se ka mendjen per dashuri... Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394
hahha kush me se ka mendjen per dashni, Dajti..???
hahha i ben ai te dyja njekohsisht...
se vetem aty e ka mendjen.... :541221: :541221: :541221:
i paska mesuar dhe huqin kjo
jo huqin, por hobin.... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
me thuaj nje mashkull qe se ka hobi.....perjashto pedet

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga EMI Wed 15 Feb 2012 - 12:46

hahah po pra, po ky e ka te tepruar..
sahati 12..snuk hic, si leviz vendit... :541221: :541221:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga Shkembi Wed 15 Feb 2012 - 12:48

EMI shkruajti:hahah po pra, po ky e ka te tepruar..
sahati 12..snuk hic, si leviz vendit... :541221: :541221:
ke filluar tu masesh pulsin djemve....

kush e ka te tepruar e kush jo

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga EMI Wed 15 Feb 2012 - 12:49

Shkembi shkruajti:
EMI shkruajti:hahah po pra, po ky e ka te tepruar..
sahati 12..snuk hic, si leviz vendit... :541221: :541221:
ke filluar tu masesh pulsin djemve....

kush e ka te tepruar e kush jo
haha epo zyshe biologje... (tongueout) Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 426788 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 426788 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga Shkembi Wed 15 Feb 2012 - 12:49

jo,po zologjie

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga Leo_uk Wed 15 Feb 2012 - 12:56

EMI shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Dajti eshte tu rrezu Saliun ne ndonje forum neti, turni i trete sot se ka mendjen per dashuri... Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394
hahha kush me se ka mendjen per dashni, Dajti..???
hahha i ben ai te dyja njekohsisht...
se vetem aty e ka mendjen.... Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394

Juve me flamur amerikon kshu jeni andej, vetem seks dhe dhune e keni mendjen... degjenerum mi aman.. Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga EMI Wed 15 Feb 2012 - 12:58

Leo_uk shkruajti:
EMI shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Dajti eshte tu rrezu Saliun ne ndonje forum neti, turni i trete sot se ka mendjen per dashuri... Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394
hahha kush me se ka mendjen per dashni, Dajti..???
hahha i ben ai te dyja njekohsisht...
se vetem aty e ka mendjen.... Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394

Juve me flamur amerikon kshu jeni andej, vetem seks dhe dhune e keni mendjen... degjenerum mi aman.. Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 1644352394
na morshi te keqen ju neve...
po ne ju mesuam juve me..
se ju kuqalashet angleze,,sdinit gje, vetem te luftonit me Vikinget...
ose ti bieni gajdes..me fusatne skocezesh... Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 426788 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 426788 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 426788 Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga Tonii Thu 16 Feb 2012 - 8:44

mirn e ka Putini
Rusia ka nje siperfaqe shum te madhe toke, por numrin e popullsis ne krahasim me siperfaqen e ka te vogel
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga Daku Thu 16 Feb 2012 - 9:01

Po mire e ka Putin , se burrat rus shkojn cic me votka ne shpi ( tape) dhe skane fuqi me heq patallonat jo me ngrejt komet e grave.
Ndaj bojn qef cunat kur ikin ne Turqi me pushime se vijne ruset pa burra dhe dy fjale duhet me dite, ky eshte numri i deres time ne hotel dhe je ok.
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga Anakonda Tue 20 Mar 2012 - 5:12

i vetmi politikan qe i bie ndermend nje gje e tille....Kjo tregon se ai ka qen shum aktiv ne skena erotike kur ka qen i ri.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb. Empty Re: Putin bën thirrje: Bëni më shumë seks se po zhdukemi si komb.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi