Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E bujshme! Bin Laden donte te martohej me Withney Houston  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E bujshme! Bin Laden donte te martohej me Withney Houston  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E bujshme! Bin Laden donte te martohej me Withney Houston

2 posters

Shko poshtë

E bujshme! Bin Laden donte te martohej me Withney Houston  Empty E bujshme! Bin Laden donte te martohej me Withney Houston

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 15 Feb 2012 - 13:56

E bujshme! Bin Laden donte te martohej me Withney Houston  ImagesVetëm për këngëtaren do të shkelte rregullin për të mos frekuentuar femra me ngjyrë e se do ta kishte bërë një nga gratë e tijJo të gjithë e kanë ditur se Osama Bin Laden donte të martohej me Whitney Houston. E ka zbuluar poetesha Kola Boof, e cila ka përjetuar shumë muaj në vitin 1996 në Marok, bashkë me Bin Laden, terroristi që duhet të ketë shprehur disa herë dëshirën e tij për të shkuar në Amerikë e për të takuar këngëtaren të ndarë nga jeta pak ditë më parë.

“Megjithëse thoshte se muzika ishte diabolike, Bin Laden kishte provuar disa herë të takohej me Whitney, të cilën e konsideronte të bukur e të buzëqeshur – tregon Boof -. Besoja se tallej, pasi më dukej diçka e pamundur. Madje më thoshte se donte t’i dhuronte këngëtares një vilë që ai zotëronte në periferinë e Khartoum. Shkoi deri aty, sa që thoshte se vetëm për Houston do të shkelte rregullin për të mos frekuentuar femra me ngjyrë e se do ta kishte bërë një nga gratë e tij. Gjithashtu do të kishte dashur të vriste edhe të shoqin e saj, Bobby Brown, vetëm për të qenë bashkë me Whitney”.

E gjithë kjo histori mund të lexohet në autobiografinë e poeteshës, me titull: "Diary of a Lost Girl: The Autobiography of Kola Boof", aty ndër të tjera thuhet se Osama i dëgjonte me përkushtim të madh këngët e artistes amerikane. (popcrush)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E bujshme! Bin Laden donte te martohej me Withney Houston  Empty Re: E bujshme! Bin Laden donte te martohej me Withney Houston

Mesazh nga Anakonda Tue 20 Mar 2012 - 5:14

do pushonte lufta limi-amerik atehere.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi