Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lindsay, bukuroshja që po i “shtin n’dhe të gjallë” djemt e ri ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lindsay, bukuroshja që po i “shtin n’dhe të gjallë” djemt e ri ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lindsay, bukuroshja që po i “shtin n’dhe të gjallë” djemt e ri ?

2 posters

Shko poshtë

Lindsay, bukuroshja që po i “shtin n’dhe të gjallë” djemt e ri ? Empty Lindsay, bukuroshja që po i “shtin n’dhe të gjallë” djemt e ri ?

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 17 Feb 2012 - 3:22

Lindsay, bukuroshja që po i “shtin n’dhe të gjallë” djemt e ri ? Loha44Fotot e Lindsay Lohan nudo në Playboy kanë qenë ndër më të shikuarat dhe kërkuarat gjatë ketij viti. Por, duket se Lindsay Lohan nuk ka ndërmend që të ndalet me provokimet e saj me gjinjtë apo të pasmet e saja të mrekullueshme. Ajo, madje ka vënë në interent një sër fotografishë hot, hot dhe shumë provokuese për revistën Love, duke tërhequr kështu edhe njëherë jo vetëm të rinjve me trupin e saj. Për ta njohur pak më shumë këtë sexi provokuese që po i “shtinë në dhe t’gjallë” të rinjt , më poshtë po ju sjellim ca fjalë për jetën dhe karrierën e saj me ca foto të “nxehta” me veshje transparente e pa cesnure në këto ditë acari e cila gjithnjë ajo ka vapë, pamvarësisht nga ndrrimi i sitnëve…
Lindsay Lohan është fëmija e parë të Dina (analiste dhe menegjere) dhe Michael Lohan dhe u rrit bashkë me vëllezërit dhe motrat të vetë Michael, Aliana dhe Dakota në New York. Ajo ka rrënjë iraneze dhe italiane. Me 3 vjet filloi Lindsay me bë klipa për reklama, ku pati paraqitje në 60 klipa reklame, ndër të tjerë për Pizza Hut dhe Ford.
Lindsay, bukuroshja që po i “shtin n’dhe të gjallë” djemt e ri ? Lohan221-151x300Lindsay, bukuroshja që po i “shtin n’dhe të gjallë” djemt e ri ? Lohan1-300x225Me 17 ishte Lindsay Lohan në Cover (sqt. Mbulesa) të Vanity Fair. Lohan e bëri debutin në filma kinema në vitin 1998, ku ajo i luajti binjakët Hallie Parker dhe Annie James në prodhimin e Disney The Parent Trap. Komedia bazon në librën fëmijësh Das doppelte Lottchen të shkrimtarit gjerman Erich Kästner dhe ishte një remake të filmit e Disney The Parent Trap (1961), ku Hayley Mills binjakët i luajti. Tjerë paraqitje si aktore filmit pati Lohan në filmat televiziv Life Size (2000) dhe Get a Clue (2003), që në Disney Channel u transmetua.

Televizion:
• Another World – 1996–1997
• Bette (2000–2001) (paraqitje më 11 tetor 2000, vetëm në epizodën pilote)
• Punk’d – one episode, 14 dhjetor 2003
• Saturday Night Live – Host, 1 maj 2004
• 2004 MTV Movie Awards – Host, 10 qershor 2004
• That ’70s Show – Te epizodi “Mother’s Little Helper”, 10 nëntor 2004
• Saturday Night Live – Cameo për Weekend Update, 11 dhjetor 2004
• Saturday Night Live – Host of the season finale, 21 maj 2005
• Saturday Night Live – Host, 15 prill 2006
• 2006 World Music Awards – Host, nëntor 2006Lindsay, bukuroshja që po i “shtin n’dhe të gjallë” djemt e ri ? Lohan5
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lindsay, bukuroshja që po i “shtin n’dhe të gjallë” djemt e ri ? Empty Re: Lindsay, bukuroshja që po i “shtin n’dhe të gjallë” djemt e ri ?

Mesazh nga Anakonda Tue 20 Mar 2012 - 5:11

keshtu si ka dal kjo,ta hqka me te vertete trurin.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi